Close-up Of Businessman Predicting Future With Crystal Ball At Desk

Sūdzas par izkrāptiem 46 000 eiro

Tukuma policijā saņemts iesniegums par to, ka iesniedzēja atsaukusies uz televīzijas kanāla «TDK» raidījumā ievietotu dziednieka telefona numuru, lai saņemtu konsultācijas. Rezultātā, iespējams, sievietei izkrāpti 46 000 eiro. Policijā notiek iesnieguma pārbaude.

Policija

No 28. līdz 30. septembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 46 notikumi, uzsākti 67 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 23 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par nelegālu cigarešu glabāšanu. Reģistrēt 2 ceļu satiksmes negadījumi.

  1. septembrī

7.50 Engures novada Lapmežciema pagastā automašīnai «Volvo XC60» izdauzīts stikls un nozagti priekšējie lukturi. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

17.18 Zemītes pagastā kādā mājā atrasts pakāries vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

  1. septembrī

Tukumā iesniedzējs informēja policiju, ka ir apkrāpts valūtas tirdzniecības platformā «Traders Chain». Kopējie materiāli zaudējumi: 28  187 eiro. Policijā notiek iesnieguma pārbaude.

  1. septembrī

12.52  Tukumā, Dārzniecības ielā, sieviete pie sevis uzglabāja trīs atvērtas «LM Blue Label» markas cigarešu paciņas bez Latvijas republikas akcīzes marķējuma.   Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 20 eiro apmērā.

19.30 Tukumā, Lestenes pagastā, pa vietējas nozīmes ceļu kāds vīrietis vadīja  «VW Caddy» un, lai izvairītos no sadursmes ar meža zvēru, nobrauca no ceļa braucamās daļas un auto apgāzās. Policijā reģistrēts ceļu satiksmes negadījums.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. Par to Traders Chain gadījumu… Interesanti, cik stulbam ir jābūt lai ko tādu sastrādātu?

  2. Ir aitas,ir cirpēji,un vispār-ja jau cilvim liekas 43 vai 23 pakas ar ko spēlēties,tad nekas traģisks nebūs,ja ar to padalīsies,kādam tās varbūt vairāk noderēja-tas pēc karmiskiem likumiem…tik kāpēc pēc tam uz policiju skriet

  3. vecs triks, tev ir labi, man ir labi – 3 paciņas atstkaitei , ne partija, tirgus turpinās, jumts virs galvas.

  4. Sakarā ar 29.septembrī notikušo, policijai gan jāvērš uzmanība no kurienes tad šie tūkstoši ko ieguldīt valūtas platformā, vai nav no nelegāla rūpala?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *