Attēlam ir ilustratīva nozīme

Stūrēšana un narkotikas nesaderas

Laika posmā no 23. līdz 26. februārim Tukumā reģistrēts 41 notikums, konstatēts 81 pārkāpums, tostarp 47 par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu, 1 – par iespējamu narkotiku lietošana, 1 – iespējamu automašīnas vadīšanu narkotisku vielu iespaidā; reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

24. februārī ap 22.15 Tukumā, Valsts policijas Rietumzemgales iecirkņa policistiem veicot ceļu satiksmes uzraudzību, tika pamanīta automašīna «BMW», kas tika apturēta, lai veiktu ierastās pārbaudes. Bet likumsargiem saskarsmē ar autovadītāju radās aizdomas, ka viņš, iespējams, pie stūres ir sēdies narkotiku vai citu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat tika konstatēs, ka gan pie autovadītāja, gan arī auto pasažieres atrodas narkotiskas vielas – ap 0,6 gramiem amfetamīna, 0,6 gramiem marihuānas un 0,01 grama hašiša. Precīzu vielu sastāvu un svaru gan noteiks ekspertīzē. Savukārt 2003. gadā dzimušais vīrietis un 2004. gadā dzimusī sieviete tika aizturēti un nogādāti īslaicīgās aizturēšanas vietā turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Bet jau šobrīd uzsākts kriminālprocess un izmeklēšana turpinās. Paralēli arī uzsākts administratīvā pārkāpuma process par auto vadīšanu narkotisko vielu reibumā.

VUGD

23. februārī 19.44 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Spartaka ielu Tukumā, kur iedzīvotāji ziņoja, ka piecstāvu dzīvojamā mājā no pirmā stāva dzīvokļa nāk dūmi. Iekļūstot dzīvoklī, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka uz plīts ir piededzis ēdiens 0,04 m² platībā. Telpās ugunsdzēsēji glābēji atrada cilvēku, kurš bija aizmidzis, un viņu izglāba, pamodinot un izvedot no sadūmotajām telpām. Savukārt Tukuma novada Engures pagastā konteinerā dega atkritumi 2 m² platībā. 25. februāra vakarā Tukuma novada Jaunpils pagastā dega vieglā automašīna pilnā 4 m² platībā. Bet Smārdes pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja un novāca uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *