Attēlam ir ilustratīva nozīme

Spēļu zālē Tukumā piedzēries vīrietis uzvedies agresīvi un pretojies likumsargiem

Naktī uz piektdienu, 30. decembri, pulksten 01.10 Valsts policija saņēma izsaukumu uz spēļu zāli Tukumā, kur atradās agresīva persona.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa likumsargi, kuri šajā vietā sastapa 1974. gadā dzimušu vīrieti. Viņš atradās acīmredzamā alkohola reibumā, uzvedās agresīvi un skaļi lamājās ar rupjiem krievu lamuvārdiem, kā arī traucēja iestādes darbiniekus un apmeklētājus.

Vīrietis nepakļāvās Valsts policijas darbinieku likumīgajām prasībām viņu izraidīt no spēļu zāles, lai tiktu pārtraukts administratīvais pārkāpums, tāpēc tika pielietots fizisks spēks.

Saistībā ar notikušo pret personu tika uzsākti vairāki administratīvo pārkāpumu procesi un tiks piemērots sods.

Par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, likumā ir paredzēts brīdinājums vai naudas sods līdz septiņdesmit naudas soda vienībām. Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu vai amatpersonas darbības traucēšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no četrpadsmit līdz divtūkstoš astoņsimt naudas soda vienībām. Savukārt par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no četrpadsmit līdz simt naudas soda vienībām.

 

Komentāri

  1. Es par to pašu. Nahrenizēt visus LV musarus un tās iestādes, kurās viņi uzturās.

 1. Dunduki,pat pērtiķim būtu skaidrs,ka spēļu zāles apmeklē atkarīgie un ne tie glaunākie kadri!Vai esi gudrāks par pērtiķi???

  1. Es piemēram zinu vienu Tukuma miļjonēr, kas to vien dara, kā spēļuzālēs mauc:D Koku nauda tā vien lido..Glauns ta ka bail:D

 2. Tādu apnarkotu, vai nodzertu prātu mēslu netrūkst, šmurguļi sadzerās un tēlo varoņus . Tukuma igdiena diemžēl.

 3. Brīdinājums par Ntz.lv administrācijas darbinieki, komentāri; izklausies negatīvi komentēt, nepatiesība liecība vai negatīva valodā, jo pašā atbildība NTZ.lv administrācijas komentāri!

 4. Alkahols jau dara savu.Bet nervi neturēja pārējiem un tie viņam uzbruka.Psihiski nelīdzsvaroti cilvēki.
  Un vai mums Tukumā vajag tādu spēļu zāli?Paši darbinieki netika galā un radīja neslavu iestādei.

 5. Alkahols jau dara savu.Bet nervi neturēja pārējiem un tie viņam uzbruka.Psihiski nelīdzsvaroti cilvēki.
  Un vai mums Tukumā vajag tādu spēļu zāli?Paši darbinieki netika galā un radīja neslavu iestādei.

 6. I found your weblog web site on google and test a couple of of your early posts. Continue to maintain up the superb operate. I just further up your RSS feed to my MSN Information Reader. Searching for ahead to reading extra from you in a while!…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *