Jānis Vītols

Sniegs un sals noziedzību nemazina

No 13. līdz 16. decembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 30 notikumi un noformēti 33 administratīvo pārkāpumu protokoli. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas divas personas.

Policijas ziņas

No 13. līdz 16. decembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 30 notikumi un noformēti 33 administratīvo pārkāpumu protokoli. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas divas personas.

14. decembra vakarā un naktī uz 15. decembri Tukuma un Kandavas novadā tika rīkots preventīvs reids, lai pārbaudītu kārtību izklaides vietās; būtiski pārkāpumi netika konstatēti.

6. decembrī

Saņemts iesniegums par to, ka naktī uz 6. decembri Tukumā, Pils ielā, no pareizticīgo baznīcas teritorijas nozagti 12 čuguna radiatori.

13. decembrī

8.00 Atklāts, ka Tukumā, Elizabetes ielā, ēkai bojāts durvju pakešu stikls un loga plastmasas rāmis.

11.30 Tukuma novada Tumes pagastā, Rīgas-Ventspils ceļa 73. km, kāds 1969. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu MAZDA 323 uzslīdējis pretī braucošai automašīnai OPEL CORSA. Automašīnas MAZDA 323 vadītājs guvis smadzeņu satricinājumu un iegurņa sasitumu.

Tukumā, Kurzemes ielā, laikā no 22.00 līdz 8.00 automašīnai MERCEDES BENZ nozagts atpakaļskata spoguļa stikls. Nodarīts zaudējums Ls 298 vērtībā.

14. decembrī

13.10 Tukumā, Raudas un Kurzemes ielas krustojumā, notikusi triju automašīnu sadursme. Kāds 1950.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu VW PASSAT sasities ar automašīnu SEAT TOLEDO un pēc tam arī ar automašīnu VW TRANSPORTIER. Negadījumā cietis 1987. gadā dzimis vīrietis – SEAT TOLEDO vadītājs. Uzsākts kriminālprocess. Policija lūdz atsaukties notikuma aculieciniekus, zvanot darba laikā uz tālruņa numuru 63104116.

15.30 Tukumā, Kurzemes ielā, veikalā atkārtoti zogam pieķerts kāds 1972. gadā dzimis vīrietis; aizturētais bija mēģinājis no veikala iznest pārtikas preces Ls 14,57 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

21.50 Tukumā, Kalēju ielā, kādam dzīvoklim izsists loga stikls.

16. decembrī

11.05 Tukumā, Stadiona ielā, automašīnai TOYOTA YARIS nozagti abi atpakaļskata spoguļi un nolauzts aizmugurējā vējstikla tīrītājs.

15.00 Tukumā, Annas ielā, kādā ēkā dzīvojamai istabai izsista viena loga rūts.

Ugunsdzēsības un glābšanas dienests

13. decembrī

00.45 Tukumā, Telegrāfa ielā, trešā stāva dzīvokļa virtuvē, pēc neuzmanīgas smēķēšanas aizdedzies virtuves galds un klubkrēsls 2 m² platībā.

12.13 Tukumā, Partizānu ielā, palīdzēts atvērt durvis kādā privātmājā, lai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki varētu nokļūt pie slima cilvēka.

14. decembrī

4.04 Engures pagastā uz Tukuma-Kolkas ceļa no braucamās daļas aizvākts kritis koks.

15.13 Tukumā, Raudas un Kurzemes ielas krustojumā, palīdzēts sakārtot brauktuvi pēc ceļu satiksmes negadījuma.

15. decembrī

17.42 Tukumā, Raiņa ielā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā izdeguši sodrēji 1 m² platībā.

20.29 Engures novada Smārdes pagastā kādas dzīvojamās mājas dūmvadā izdeguši sodrēji 1 m² platībā.

16. decembrī

8.28 Kandavas pagastā palīdzēts izvilkt sniegā iestigušus divus pasažieru autobusus ar bērniem un divas kravas automašīnas.

Nedēļas ieteikums:

Uzmanību autovadītāji! Sākoties sniega sezonai, Tukuma pilsētā ir izvietotas sezonālās ceļu satiksmi regulējošās ceļazīmes: Dārza ielā tiek organizēta vienvirziena satiksme no Talsu ielas uz Lielo ielu, kā arī pilsētas centrā tiek regulāri mainītas zīmes, kas regulē apstāšanos un stāvēšanu konkrētos laika posmos. Pievērsiet uzmanību ceļazīmēm!

Ziņas sniedza VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece un VUGD ZRB Tukuma daļas inspektore Ina Merga; apdarināja Vents Dubrovskis

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *