Attēlam ir ilustratīva nozīme

Smārdē vīrietis vairākkārt pārkāpj tuvošanās aizliegumu un mēģina nodedzināt bijušās draudzenes automašīnu

Tukuma novadā, Smārdes pagastā, pagājušās nedēļas izskaņā, 5. martā, kāds 1977. gadā dzimis vīrietis, atkārtoti pārkāpjot tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, tuvojies bijušās draudzenes atrašanās vietas adresei un ar iepriekš sagatavotu degmaisījumu tīši bojājis adresē esošās automašīnas – Chevrolet  un Ford Fiesta, vienlaikus pilnībā nodedzinot transportlīdzekli, ar ko pats bija ieradies notikuma vietā. Pēc nodarījuma vīrietis notikuma vietu pameta, dodoties uz tuvumā esošo meža masīvu, un tika sākti nekavējoši personas meklēšanas pasākumi. Nākamajā dienā vīrietis tika aizturēts un vakar, 7. martā, viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

5. martā ap pulksten 13.15 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa amatpersonas saņēma izsaukumu uz Tukuma novadu, Smārdes pagastu, kur kādā adresē 1977. gadā dzimis vīrietis, pielietojot iepriekš sagatavotu degmaisījumu, kas iepildīts stikla pudelēs, tīši bojāja adresē esošos transportlīdzekļus. Notikuma vietā tika sasists Chevrolet markas automašīnas priekšējais vējstikls un aizdedzināta Ford Fiesta markas automašīna, vienlaikus aizdegās un pilnībā nodega arī Volvo markas automašīna, ar ko vīrietis pats bija ieradies notikuma vietā. Pēc notikušā viņš devās prom kājām.

Valsts policijas amatpersonas nekavējoties ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka vīrietis devies uz tuvumā esošo meža masīvu. Ņemot vērā tobrīd nelabvēlīgos laikapstākļus un sniegputeni, lai pēc iespējas ātrāk atrastu meklēto personu, tika uzsākti nekavējoši personas meklēšanas pasākumi, piesaistot papildus resursus – Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljonu, Valsts policijas kinologu ar dienesta suni, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta personālu ar dronu, arī Tukuma pašvaldības policijas amatpersonas.

Aktīvi personas meklēšanas pasākumi meža masīvā noritēja līdz bija iespējams izsekot vīrieša pēdām, tomēr līdz ar tumsas iestāšanos, tika pieņemts lēmums personas meklēšanas pasākumus veikt citām, apstākļiem atbilstošām metodēm. Tikmēr, nākamajā dienā, vīrietis pats ieradās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirknī, kur arī tika aizturēts un vakar, 7. martā, viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Būtiski, ka vīrietis jau iepriekš bija pārkāpis tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, tuvojoties bijušajai draudzenei un par šo pārkāpumu arī šī gada sākumā jau sākts viens kriminālprocess, kurā šobrīd notiek izmeklēšana. Un tagad, par 5. martā veikto nodarījumu sākts vēl viens kriminālprocess, kas kvalificēts attiecīgi pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu un pēc 168.1 panta par ļaunprātīgu nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību nepildīšanu. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Komentāri

 1. Un tā strādā,paskriet pakaļ mežā pa slinku vai drosmes trūkst, lai viens ārprāta lēkmē turpina apdraudēt sabiedrību,un kā vēl viss beigtos,ja pats nepieteiktos policijā? Un ja pats pieteicās un nodarīto nožēloja,kāpēc tad apcietinājumā paturēja?

  1. Tiešām domā ka slinki, puiši un meitenes ar slapjām kājām noskrējušies pa mežu,pārguruši un nosaluši.Kā var tā teikt pa slinku.
   Tak ja esi tik gudrs un varoš lūdzu uz priekšu ejat pastrādājat un redzēsim kā ir noiet citu kurpēs.
   Tad ar pastāstīsi cik slinks vai varoš esi.

   1. Varēja mēģināt uzrīdīt sociālo darbinieču trijotni. Tad būtu forši. Sociālajām darbiniecēm tā būtu vērtīga pieredzes apmaiņa.Bērnus apbižot, ledusskapi kratīt ir viegli. Bet pamēģini tikt galā ar afekta stāvoklī esošu pieaugušo?

  2. Ko tu tur pļūti!Kārtējais pārgudrais dirsējs!Ne tu tur biji ne zini kas un kad kur aizgāja!Interneta kropļi savairojušies uz nebēdu!Vēmiens nāk no tādiem ekspertiem kā tu!

 2. Vispār jau, Zigi, afekta stāvoklī cilvēks skrien ātrāk par U.Boltu. Tas tā, zināšanai. Visu cieņu policistiem!

 3. tuvošanās aizliegums tas ir anglēnu pidareļu un smirdošu bābu ieviests surogāts, – MUms Latvjiem, ir ta , – ja tu cilvēku cienu un mīli, arī visasāko pretrunu laikā, nāc un pasaki acīs ko tu domā, vēlies, sagaidi utt. bet amerikāņu smerdelēm, kas savas celulīta noliktavas ar ceļamkrānu paceļ no dīvāna un sapņo par nēģēri kas ar sasvīdušu pakaļu šīš apstrādās šujmašīnas adatas ātrumā, – jā , tām mēslubābām tas ir vajadzīgs.Latviešu sievietes, – esiet gatavas dialogam un spļaujiet viršū rotšildmēslu cūcībām .

  1. Gadījumā neplāno izdot biogrāfisku sacerējumu ‘Impotenta grēksūdze. Labāk parunāsim!?’ ?

 4. Nu bet takš rakstits,ka specvienība bija!? Tad ja tāda ir specvienība,kas satrakojošos,bez speciālas fiziskās sagatavotības esošo tirliņu nevar sagūstīt,tad lai Dievs pasarg mūs no tādiem “papīra specnaziem”!!!

  1. Tur tak norijušies vepri rukā, labi ja 50% no visiem mentiem varētu normatīvu nolikt. Nožēlojami… protams, kurš tur ies pa kapeikām rukāt.

  2. Kapeikas ir tad, kad inženierim prakses darba laikā ir pa 300 eiro jāstrādā.

    1. Prakse ir 4KP. RTU inženieri to iziet vasarā. Tas ir LU lauka kursu un prakses darbu analogs dabaszinātniekiem. Inženieri strādā savā profesijā pēc 3. kursa un izpilda prakses darba atskaiti. Darba vietai ir jābūt saskaņotai ar fakultāti, citādi darbu neieskaita un ir kredītpunktu iztrūkums. Kasier-a/-es darbs “Maximā” nekaitās kā darbs. Lai gan tur normāli maksā un baro par velti. Tas nav kā ķīmiķim, kuram halātu un aizsargbrilles jāpērk par savu naudu. Un bezmaksas izglītības ietvaros to neviens nekompensē. Un, jā. Ja laukos nav darba specialitātē. Tad par kojām neviens naudu nekompensē.

    1. Āmen saka: 10.03.2023 16:24 Lai mīlas un kaistes Dieviete Freija (saukta arī par burvīgo Vanadisu) piedod tev tavu glupību! Es aizlūgšu par tevi visus Skandināvu Dievus! Varbūt likteņa Dievietes Nornas – Urda, Verdandi un Skulda – dāvās tev bišķīt vairāk prātiņa un varbūt arī kādu kripatiņu empātijas pret trūcīgajiem un maznodrošinātajiem sabiedrības slāņiem! Viss ir Dievu zinā! Šoreiz es tev atbildēju nevis kā latviskais dievturi, bet gan kā skandināvu pagāniskās ticības asatru praktiķis. Dievturību jau dažādi gudrīši izsmej. Bet Skandināvu Dievus ir izsmiet grūtāk, jo asatru reliģiju praktizē gan Eiropā, gan Amerikā. Un angļu valodā ir viss par Skandināvu Dieviem.

    2. Āmen saka: 10.03.2023 16:24 Varēsi žēloties kristiešu Dievam, kad par svētā ūdens tirgošanu un mācītāja pakalpojumiem ārpus baznīcas (kāzu runa, bēru runa, kapusvētku runa) būs pāmaksā 21% liels pievienotās vērtības nodoklis un visa naudas aprite notiks elektroniski. To var darīt. Tad arī smiešanās būs garantēta. Pat mazie biznesmeņi maksā nodokļus, kāpēc baznīcai kā laicīgai stuktūrai būtu ekskluzīvas tiesības netikt apliktai ar visiem iespējamajiem nodokļiem? Ar Dievietes Temīdas svētību to var izdarīt. Tad visiem būs daudz maz vienādi dzīves noteikumi un caurspīdīga, godīga finanšu aprite. Un, jā. Ieņirgt par nabagiem nav ētiski. Izglītība ir sociālais lifts un valsts ilgtspējīgas attīstības pamats. Ja tev nāk ņirgas par nabadzīgo ļaužu centieniem, tad kāds tev ir sakars ar kristietību? Robeža starp kristietību un sātanismu ir trausla, jo šīs abas reliģijas nāk no Bībeles, tās ir vienas monētas divas puses.

 5. Redzu,ka te visi Соскучились по мне, bet I will back,esmu atgriezies no piespiedu izolācijas-nepiebeigs mani kristiešu krustneši,esmu joprojām stiprs savā ticībā maniem pesteļiem!

  1. Šis cilvēks ir segvārdu zaglis: “Skolnieciņš saka: 10.03.2023 23:27”. Kad es rakstu komentāru no universitātes datora, tad visticamāk ntz.lv redz kaut ko šādu: “Ierīce: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:104.0) Gecko/20100101 Firefox/104.0 IP: 5.179.12.136”. Ja rakstu no mājam, tad ntz.lv redz kaut ko šādu: “Ierīce: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/110.0.0.0 Safari/537.36 Edg/110.0.1587.63 IP: 212.3.197.91”. Nobanot segvārdu zagli ir viegli. Reģistrēties es šeit negribu. Laikam ntz.lv nāk smiekli no tā, ka citu cilvēku viedokli šeit rupji ķengā, tad savus personas datus es ntz.lv negribu uzticēt. Un reģistrēties netaisos. Es nezinu, kas šis cilvēks “Skolnieciņš saka: 10.03.2023 23:27”. Varbūt pat kāds ntz.lv darbonis.

  2. Skolnieciņš saka: 10.03.2023 23:27 Izbeidz manā vārdā rakstīt dumības! Izbeidz uzdoties par mani! Mani komentāri ir cieņpilni un caurmērā normāli, tad kāpēc tu mani izsmej un marginalizē manu viedokli? Vai tev patiktu, ja kāds uztaisītu sociālajos tīktos tev viltus profilu un veiktu no tā kriminālas darbības? Tevi par to varētu aizvest uz iecirkni. Un tev tas nepatiktu. Un attiecības ar kaimiņiem būtu čābīgākas. Marginalizēt var jebkuru cilvēku. Bet tu tagad marginalizē mani un dievturību. Tu mēdies, zirgojies. Tas ir neetiski. Izbeidz ņirgāties!

  3. Uzmundrinošs sauciens – drošajiem ticībā pieder pasaule un nākotne( tikai bez piespiedu izolācijas gan!)
   Tik uz priekšu pilnā apņēmībā!

   1. Paldies par uzmundrinošajiem vārdiem,tie man dod speku cīnīties šeit ar noklīdušajām avīm,es jūs nepievilšu,būšu visur un vienmēr ar jums!Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
    #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

   2. pīlādzītis saka: 11.03.2023 12:43 Tu pats tāds esi. Tu par citiem cilvēkiem spried pēc sevis. Tevi laikam uzjautrina cita cilvēka viedokļa marginalizēšana. Tas atgādina bērnudārznieku ākstīšanos.

    1. Pīlādzīt,sarkanvaidziņ,neklausi to manu dubultnieku,viņš pats nesaprot,ko raksta;un vēlreiz paldies Tev par atbalstu:))Skolnieciņš
     ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
     Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
     #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

     1. Skolnieciņš saka: 11.03.2023 16:56 Nobanojiet šo cilvēku!

      1. Klusē pagāns un liec man mieru
       Skolnieciņš
       ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
       Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
       #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  4. Neaiztiec Latvju Dievus! Izbeidz nomelnot dievturību un latvisko kultūru ar savām muļķībām! Tev tagad ir jautri un smieklīgi šādi darboties. Bet tādā veidā tu tikai grauj latviešu tautas vērtības un tikumus. Prūšu tautas vairs nav, prūšu valoda vairs nekur neskan. Un prūšu tautas izzušana sākās ar to, ka tika aizliegta seno baltu tautu kultūra un seno baltu tautu ticība. Un tu tagad izsmej latviešu tautas ticību. Tu esi neģēlis, kuram nerūp latviešu tautas nākotne, un kurš posta latviešu tautas garīgo mantojumu, uzdodoties par to, kas tu neesi. Izbeidz zagt manu segvārdu un rakstīt no tā visādas dīvainības!!!

 6. Lai vai kā, bet paliek arvien jautrāk to īsto un neīsto Skolnieciņu samitā , tikpat kā klonētu radībiņu kolbā.Kurš kuru kauninās, kurš kuru uzmundrinās, kurš stāvēs seno gudrību sardzē, kurš karos ar kristiešiem pa pagalmu, kurš kuru dzīs uz policiju, kurš skaidros IP adreses, kurš nīdīs Bībeli, kurš bursies ar kociņi zariņiem…Rādās, ka īstenais cenzūras apkarotājs sauc avīzes redaktoru palīgā kaut ko dzēst un cenzēt…pa riktīgo-jautri gan…

  1. Ironiski. It kā ir vārda brīvība. Bet kā var realizēt savu iespēju izteikties, ja tevi izmies, izzobos, marginalizēs un piedēvēs tev visādas riebeklības??? Man nepatīk, kad manu segvārdu zog un nelietīgi valkā. Es esmu Latvijas patriots, es cienu latviešu tautu un Latvijas valsti. Man nepatīk, kad kāds cilvēks zog manu digitālo identitāti un raksta manā vārdā visādas muļķības. Es teiktu, ka pat aizvainojošas un aizskarošas riebeklības. Ntz.lv redz, kurš cilvēkā kur, ko un kā raksta. Kāpēc ntz.lv portāls nevar dzēst segvārdu zagļu ķengas? Dati par manu telefonu, ko kura tagad es rakstu: Ierīce: Mozilla/5.0 (Linux; Android 11; Nokia C20) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/111.0.0.0 Mobile Safari/537.36
   IP: 80.89.76.232. Ntz.lv salīdziniet datus. Izdzēsiet lieko. IP adresi jūs redzat, citus metadatus arī.

  2. Vispār es par dievturību rakstu diez gan reti. Ja arī es par dievturību kaut ko arī rakstu, tad es cenšos rakstīt cieņpilņi un rakstīt zem rakstiem ar atbilstošu tēmu. Ja tev tiešām interesē mans skatījums uz dievturību, tad es varu teikt, ka dievturība ir laba alternatīva kristietībai, latviešiem un lietuviešiem tā der. Man ir skumji redzēt, ka padomju okupācijā pavadītie gadi iedragāja dievturības pozīcijas Latvijā un apstādināja dievturības attīstību un izkopšanu. Dievturība, protams, ir neopagānisms. Tā ir senās baltu tautu ticības atjaunotne (rekonstrukcija mūsdienu apstākļos ar dažiem jauninājumiem, lai dievturība būtu pieņema 21. gadsimta dzīves ritējumam). Dievturības stūrakmens ir Latvju Dievi. Diemžēl dievturība ir zem kristietības tupeles un satur kristietības sārņus. Bet mani iedvesmo skandināvu pagāniskā ticība – asatru (ticība Skandināvu Dieviem). Asatru praktizē Eiropā un visā Ziemeļamerikā. Dievturību var praktizēt Baltijā paralēli kristietībai. Dievturības eksistence dod cilvēkam izvēles brīvību, kam un kā ticēt. Protams, ateistus un ābramisko reliģiju sekotājus es nenosodu. Katrs tic tam, kam grib un kā grib. Var arī neticēt nekam.

  3. britannica.com/topic/Baltic-re eligion/Mythology Interesanti, ka populārzinātniskajā enciklopēdijā “Encyclopædia Britannica′′ Haralds Biezais nepaslinkoja publicēt neprecīzu un melīgu rakstu par Latvju Dieviem. Varbūt Haralds Biezais ir provokātors? Viņš saka, ka latvieši pielūdz Velnu. Un ko luterāņu garīdznieks ir aizmirsis starp dievturiem? Es no sava universitātes e-pasta, kas man ir pieejams kā studentam, aizrakstīju divas vēstules uz vairākiem Encyclopædia Britannica e-pastiem, kurās es paudu savu viedokli par šo melīgo rakstu angļu valodā. Mani noignorēja. Es vel pieliku pielikumus, no saviem pagāniskajiem rituāliem. Smukas bildes. Mani vecāki un es nofočējās ar Latvju Dievu attēliem rokās. Sanāca smuka mākslas performance, bet Encyclopædia Britannica mani ignorē. Atšķirība no segvārdu zagļiem, es māku arī rīkoties no sava īstā vārda un aizstāvēt Baltu tautu kultūru arī angliski runājošajā telpā. Vecāki mani atbalsta, lai arī naudas ir maz. Un tu saki, ka esmu provokātors. Man vienkārši nepatīk, ka te kāds ļauns cilvēks zog manu segvārdu.

  4. pīlādzītis saka: 11.03.2023 17:57 «kurš stāvēs seno gudrību sardzē, kurš karos ar kristiešiem pa pagalmu, kurš kuru dzīs uz policiju, kurš skaidros IP adreses, kurš nīdīs Bībeli, kurš bursies ar kociņi zariņiem» Man nav naida pret Bībeli – senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu jeb ticību ebreju cilts Dievam Jahvem/Jehovam. Vienkārši man Bībele liekas liekulīga. Bībele tiek pozicionēta kā ētikas un morāles etalons, bet tajā ir daudz naida runu un aicinājumu uz vardarbību. Bībeles atvasinājums – Korāns – vispār nav lasāms, jo tur ir draudi un naida runas ik uz soļa. No mūsdienu skatpunkta tas ir dīvaini. Ja palasa vēstures grāmatas, tad nākas secināt, ka kriestietībai ir nelaba vēsture. Bet kristieši Bībeli izmanto kā ētikas un morāles kompasu, tad kaut kas ar to Bībeli ir ne tā. Ja tad šī grāmata ir tik laba, tad kāpēc tā atbalsta toksiskus un mūsdienās prātam nepieņemus uzvedības un savstarpējo attiecību uzvedības modeļus? Ja tad šī grāmata ir tik laba, tad kāpēc kristieši pēc Bībeles šķirstīšanas veica, veica krusta karus un inkvizījas prāvas? Tā laika kristieši savu rīcību pamatoja ar Bībelē rakstīto. Es intuitīvi jūtu, ka ar to Bībeli kaut kas nav tīrs, tālab esmu brīvdomīgs pagāns. Un ar kociņa zariņiem es neburos. Taču šad tad man uz galda stāv izdrukāts, melnbalts Dieva Pērkona, Dievietes Māras vai Dievietes Laimas attēls, pie kura svečturī deg svecīte. Mani aizvaino visādu segvārdu zagļu ķengājumi.

   1. Viss jau tavās ticības lietās būtu pieņemami – ar to sentēvu un baltu kultūru, tikai, tikai…, ja vien tu ar to mūžīgo uzbāzīgo penterēšanu, pats ar savu tekstu malšanu, kad jebkurā tēmā izriktējies par gudrinieku, obligāti pamanies piejaucēt klāt dievturības tēzes, sevi, protams, un tikai saprotams, esi pataisījis par publiska apsmiekla objektu.Žēl, ka pats to nesaproti un neuztver.Pats regulāri uzprasies, lai tevi izsmietu.Kur aitas,tur cirpēji….Bet pats absurdākais, ka slavēdams un piesaukdams latvju dievturību, nepieņemamā veidā – tieši otrādi -esi publiski to padarījis gaužām nepievilcīgu un paveicis “lāča pakalpojumu”, radot negatīvu skatījumu uz senču mantojumu.Bet ——, lai to kaut cik saprastu, vajag intelektu un stabilu mentālo veselību.Tas gan.
    P.s. Pats atzīstu un godāju baltu kultūras mantojumu, bet no tavas publiskās uzvedības man kauns tavā vietā par bļaustīšanos šajā jautājumā, nodarot kaitējumu dievturības tēmas cienīšanai.Diemžēl.

    1. pīlādzītis < Skolnieciņam saka: 12.03.2023 22:34 Par dievturību es rakstu reti, tikai lielākoties pie rakstiem par dažādiem svētkiem – Ziemassvētki, Lieldienas utml.. Paužot atbalstu Ukrainai es arī dažreiz iekļauju Latvju Dievus savā atbalsta runā. Bet šeit manu segvārdu zog. Un bezsakarā manu rakstības stilu izkropļo, bet dievturību nogāna. Padomijas gados tā darīja krievi un Kangari. Tad arī nav jābrīnās, kāpēc Latvijā tik daudz pareizticīgo baznīcu, bet ar svētmežiem un dievturu svētnīcām iet čābīgi, jo viss gulstas uz vietējo entuziastu pleciem. Un vel ir ļautiņi, kas šos entuaziastus un Latvijas patriotus nogāna, nozākā un nosmej. Piemēram, uzraksta internetā nievājošas publikācijas par Latvijas pagāniem, kurās teikts, ka pagāni pielūdz kokus, akmeņus un Velnu. Lietuviešu pagāni saskaras ar tām pašām problēmām, ko latviešu pagāni – dievturi.

 7. Skolnieciņš saka: 11.03.2023 17:36 Tu neesi skolnieciņš. Viltvārdi, “Skolnieciņš saka: 11.03.2023 17:36” kāpēc tu valkā manu vārdu? Un kāpēc tu kopē un parodē manu rakstības stilu? Kāpēc tu zodz manu digitālo identitāti un marginalizē manu viedokli? Tu tagad lieto tās mirkļbirkas, kuras es lietoju, lai paustu atbalstu Ukrainai un ukraiņu tautai. Ja tu nespēj sagremot, ka es esmu pret krievijas uzsākto karu Ukrainā, tas tev nedod it nekādas tiesības valkāt manu segvārdu un parodēt manis rakstīto. Tu vari aizvākties prom uz krieviju un tur dzīvot. Kas tev to liedz? Bet Latvju Dievi nav vainīgi par to, ka mana politiskā nostāja nedod tev mieru.

 8. Karstākais hits-ja Krieviju sauktu par Moskoviju,tad Ukraina sanāk Podmoskovje.Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Skolnieciņš saka: 12.03.2023 21:59 Nu, tu esi krievu fašists, citiem vārdiem, rašists. Tādus cilvēkus kā tevi vel var saukt par krievnacistiem (Putlera pielūdzējiem). Krievu imperiālisms un lielkrievu šovinisms no tevis smako pa gabalu. Un tu vel svešus segvārdus zodz. Un ntz.lv tevi pacieš, vai sagadīšanās?

  2. Skolnieciņš saka: 12.03.2023 21:59 Ukraina nekad nebūs krievija! Ukraina ir tikumīga, brīva un neatkarīga valsts ar savu skanīgo valodu, ar savu bagāto kultūru un ar savu seno vēsturi. Ukraina ir ukraiņu valsts. Lai arī kā krievi savā fašisma ekstāzē gribētu iznīdēt ukraiņu tautu, tomēr krieviem no fašistiskās krievijas nekad tas neizdosies. Jo Dievi ir Ukrainas pusē. Slava Ukrainai! Varoņiem slava! Kauns un negods fašistiskajai krievijai mūžīgi mūžos!!! Kauns un negods visiem lielkrievu šovinistiem un krievu imperiālistiem paaudžu paaudzēs!!!
   Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
   Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
   #PrayForUkraine #StandWithUkraine #NoWar #24.02.2022. #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Skolnieciņš saka: 13.03.2023 12:19 Tu esi segvārdu zaglis! Izbeidz valkāt skolnieciņa vārdu!

 9. Tumsas spēki ar piesavinātiem vardiem censas mani-gaismas un patiesības nesēju nomelnot un sabradāt,bet es turos,aiz mani pērkontēvs ar laimes māti.Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 09:24 Krievu fašist, dedz Ellē kopā ar citiem krieviem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *