Slampes pagastā nodeg māja

Pagājušajā piektdienā, 2. februārī 2.30 saņemts izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva koka dzīvojamā māja deg pilnā 110 m² platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks, kurš ugunsgrēkā cieta. 7.39 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza.

Nozog dzērienus

  1. februārī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukumā, kādā pārtikas veikalā, nenoskaidrotas personas nozagušas divas alkoholisko dzērienu pudeles. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi nepilnu 30 eiro apmērā. Par notikušo uzsākta resoriskā pārbaude.

Pārbaudīs degšanas iemeslus

  1. februārī 2.30 saņemta informācija par ugunsgrēku Slampes pagastā, kur dega privātmāja. Iespējams, ugunsgrēku izraisījusi bez uzraudzības atstāta degoša svece. Par notikušo uzsākta resoriskā pārbaude.

Kad kastes traucē

  1. februārī īsi pirms 12.00 Kandavā kāds nenoskaidrots vieglās automašīnas vadītājs sabojāja ugunsdzēsības aparāta kasti un pameta notikuma vietu.

Uz šosejas – dzērumā

  1. februārī īsi pēc 2.00 Kandavas pagastā uz autoceļa Kandava – Saldus kāds 1997. gadā dzimis vīrietis vadīja «Volvo» markas automašīnu, būdams 1,80 promiles lielā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Kad ceļu ”pārskrēja”…durvis

  1. februārī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukumā kāda nenoskaidrota persona sabojājusi kādai sievietei piederošā dzīvokļa koka durvis, tādējādi radot zaudējumus 200 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

VUGD

 4. februārī Kandavā divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvokļa dūmvadā dega sodrēji 2 m² platībā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *