Slampē piemājas dārzā atrod jaundzimuša bērna līķi

Policija trešdien ap 11:05 saņēma informāciju no mediķiem, ka 1987.gadā dzimusī sieviete izsaukusi “ātro palīdzību”, jo mājās notikušas dzemdības un viņai pasliktinājies veselības stāvoklis un bijusi nepieciešama palīdzība

Policija trešdien ap 11.05 saņēma informāciju no mediķiem, ka 1987.gadā dzimusī sieviete izsaukusi “ātro palīdzību”, jo mājās notikušas dzemdības un viņai pasliktinājies veselības stāvoklis un bijusi nepieciešama palīdzība. Mediķi informējuši likumsargus, ka pie mājas atrasts jaundzimuša bērna līķis.

Nozīmēta ekspertīze. Pagaidām policija vēl skaidro, kad notikušas dzemdības.

Uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Komentāri

  1. Tu to par socdarbinieci, kura pa blatiem amataa tikusi un dibenu no sava kabineta pacel tikai kad līdz bankomātam algas dienā aiziet, namaz nezin kaa cilveekiem jadzivo.

  1. Jbl,tada pašvaldiba. Paši esam ziemā 7 km pa netīrītu ceļu sniegu līdz padusēm briduši ar diviem saslimušiem bērniem uz rokām. Uz autobusu, kurš tik vienreiz nedēļā kursē,lai pie ārsta aizvest. Bērni laukos ir neiespējamā misija, var saprast kapec sievietes tā dara.

   1. bērni laukos ir neiespējamā misija, tad nesaprotu, kāpēc bērnu ražotāji (piedodiet, bet savādāk šādus ” vecākus” nevaru nosaukt)neizmanto pretapaugļošanās līdzekļus? Cik tad tas prezervatīvs maksā…Ražošanas process ta patīk, bet uzņemties atbildību negribas. Ko nozīmē “var saprast, kāpēc sievietes tā dara”? Nu tad paliekam par mežoņiem, slīcinam bērnus upē, norokam zemē un sazin ko vēl izdaram? Pirms bērnus radam, iekaļam savās galvās, ka primāro atbildību par viņiem uzņemamies paši. Pašvaldība, Dombrovskis utt. mūsu vietā tos uz skolu un pie dakteriem nevedīs. Tas ir mūsu, vecāku, primārais pienākums.

    1. Pienākums?Tas ir vecmodīgi…Tas ir manas paaudzes stils,kad bērniem nemaksāja pabalstus,kad nebija sociālo dienestu,bet bija darbs,kas audzināja cilvēku.Tad bija pienākums un atbildība.
     Vai tad mūsu jaunatne un reizē nākotne nav mežoņi?Nu ir,vārda tiešākajā nozīmē.Vai tiem drīkst ko aizrādīt?Dzer,pīpē dauza logus,zog,sit viens otru nost,spīdzina,lieto narkotikas,lien svešā īpašumā laupīt….,un nevienam nekādas daļas,toties katram ir telefons.Tas ir valdības iznākums,kurš tad pieņem likumus?
     Un arī tā ne par ko neatbild,bet algu saņem.

 1. Kur zvaniits, ka tas beerns vispaar bija dziivs!? Pienjemu, ka,ja piedzima miris, maate, buudama afekta staavoklii, to arii apglabaaja. Ja taa – patiesiibaa neredzu nekaa nosodaama.
  Bet nu te (un citos portaalos) jau visi gudraaki un bez maz klaat staaveejushi – dzemdiibas pienjeemushi.

  1. un kāpēc tos ātros nevarēja izsaukt, lai aizbrauktu uz slimnīcu un dzemdētu dzemdību nodaļā-civilizēti. varbūt mazulis būtu dzīvs, un mammai problēmu nebūtu

   1. Zinot, ka pirmaas dzemdiibas var buut pat tikai pusstunda, kaadi tev veel tur aatrie? U neba nu vieniiga reize, kad tas notiek maajas apstaakljos!
    Par paareejo, manupraat, nav veerts fantazeet, kaa buutu, ja buutu, iipashi, nezinot lietas apstaakljus

    1. ne velti dzemdētājai nozīmēta psihiatriskā ekspertīze…

   2. Tukums nav civilizeta pilseeta. Pameegini atteikties, baarintiesa pa visu pasauli izbazunes. Var saprast kapec sievietes Tukumaa dzemdee maajaas. Vinaam pectam te tenku pilsetaa jaadziivo.

    1. Un Slampē vēl trakāk.Slampes pagasta pašvaldība ir Girgensonu ģimenes uzņēmums jau padsmit gadus,kas neko nedara,ielikteņi,tāpēc arī Girgensosnene atteicās TV atbildēt.Ko tad teiks?

 2. Dievs nav mazais bērns, lai tagad atbild pa pilnu klapi.Kad ņēma bērnam tēvu nost un dzina bērna māti vājprātā.

  1. Nu,redz,es jau domāju,ka kaimiņi ar nav bez vainas.Arī bērna tēvs ir līdzatbildīgs.

Comments are closed.