Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pūrē vizinās bez tiesībām un dzērumā

30, janvārī Pūres pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Nissan Almera», būdams 2,64 promiļu reibumā. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vadītājs sēdies pie automašīnas stūres bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

No 27. līdz 30. janvārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 55 notikumi, uzsākti 40 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 19 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par transportlīdzekļa vadīšanu bez iegūtas vadītāja apliecības. Konstatēts viens autovadītājs reibumā, kurš nebija ieguvis vadītāja apliecību. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu. Veiktas divas administratīvā pārkāpuma notikuma vietas apskates, kurās atsavinātas 655 cigaretes bez LR akcīzes markām.

  1. janvārī

Tukumā, Stacijas ielā, vīrietis vadīja transportlīdzekli «Volkswagen Passat» un neizvēlējās drošu braukšanas distanci attiecībā pret priekšā braucošo automašīnu «Volvo V40», kā rezultātā notika sadursme. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Engures pagastā transportlīdzekļu «Volvo XC70» un «Toyota Corolla» vadītāji neizvēlējās drošu intervālu attiecībā pret pretī braucošo automašīnu, kā rezultātā notika sadursme. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. janvārī

Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis vadīja automašīnu «Audi A6» un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca metāla žogam, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

  1. februārī

Kandavas pagastā no neaizslēgtas automašīnas «Saab 93» tika nozagts mobilais tālrunis «Samsung Galaxy A7», transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība un vadītāja apliecība. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

VUGD

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēji glābēji vairākas reizes devās likvidēt vēja un spēcīgās snigšanas radītās sekas. To skaitā, sestdien Tukuma novada Tumes pagastā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja brauktuvi no nokrituša koka, bet svētdien Tukuma novada Kandavas un Zentenes pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz brauktuves nokritušu koku.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *