Attēlam ir ilustratīva nozīme Avots: lsm.lv

Policisti jaunietei palīdz nokļūt mājās

14. septembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka naktī pulksten 1.31 Tukuma dzelzceļa stacijā atrodas 14 gadīga meitene, kura, braucot ar vilcienu no Rīgas uz mājām, esot iemigusi un pabraukusi garām Ķemeriem – pieturai, kurā viņai bija jāizkāpj. Policisti nekavējoties devās uz dzelzceļa staciju, kur sastapa pusaudzi, un nogādāja meiteni viņas dzīvesvietā.

Policisti, kuri meiteni nogādāja mājās, bija Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākais inspektors Einārs Silavs un Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas inspektors Linards Novickis. Sakām sirsnīgu paldies par uzticēšanos policistiem, nonākot ārkārtējā situācijā. Mūsu darbs jūsu drošībai!

 

 

Komentāri

  1. Kāpēc nezvanīja vecākiem, lai brauc savam bērnam pakaļ uz Tukumu? Kāpēc vecāki nesatraucās ka viņu bērns pl.1 naktī nav mājās, bet ir vilcienā? Neviens viņai nakts vidū nebija pretī uz staciju un neredzēja, ka neizkāpj no vilciena? Vecāki vispār ir šai meitenei? Ja ir, tad kāda ir viņu loma šai notikumā? Šķiet, līdz 16 gadiem bērniem līdz pl.22 jāatgriežas mājās.

    1. Ej lūri pa logu un saukā visus par narkomāniem slimā vai slimais!Internetu lūdzu nelieto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *