Policija pārtrauc nesaskaņotu protesta akciju

Šodien, 6. decembrī, Saeimas deputāts Aldis Gobzems savas partijas «Likums un kārtība» vārdā bija plānojis protesta akciju Tukumā. Ņemot vērā, ka pasākums tika plaši izreklamēts sociālajos tīklos, taču tas netika saskaņots likumā noteiktajā kārtībā, reālos pārkāpumus ātri konstatēja gan Valsts, gan pašvaldības policija. Un pēc tam, kad cilvēki, kas ap A. Gobezema autobusu bija pulcējušies degvielas uzpildes stacijā «Neste», atteicās ievērot savstarpējo distanci, kā arī protestēja policistu likumīgajām prasībām, tika aizturēts pats akcijas organizētājs.

Plašāk informācija sekos.

Komentāri

 1. Beidzot varu uzslavēt Tukuma policistus. Prieks un lepnums, ka beidzot kāds savāca to mērkaķi.

   1. Kādai sabiedrībai, policistu piegulētājām vai ģimenes draudzenēm,? Kas tas par teātri koalīcijas partiju pasūtijumam, ne ministre ne ruksis zina, kas ar ko nodarbojas, ar pašdarbību bonusu peļņu. Un cik kabatā ieslidināja. Cik simtus bēgļus nenoķēra palaida caur LV uz Jevrop, cik noziegumu nav atklāti, norakstīti… Draugaļas jūs tik zināt un pat to nezināt, kur jūsu vīrieši blandās un tusē. Vecenes un suņus var ķert vēl vienu Gobzemu, kurš pats norādījis kur būs. Un kāda jums interese un vēl labums, neesat dabūjušas, parādā?

   2. snorke, tu esi sabiedrības atbrosoks, vari padalīties kāds labums, uzkāpa tev uz varžacīm ne citur kā politiskai prostitūtai, kam sniedza pakalpojumu kā politiskās partijas pārstāve, patraucējot partiju konkurentam, bet vismaz citi paklusēs un vērs muti ar policijas atļauju vai no augšas.

  1. zoja kosmodemjanskaja arī bija diversante provokatore, kas iznīcināja savējo īpašumsu, ali piedēvētu okupantiem un radītu lielāku naidu pret iebrucējiem

  1. SADO MAZO prieka vēsts baudītājs, kāds prieks ass personai, ka kāds runātgribētājs kamerā. Tu, ass, uz ielas arī muti never vaļā, tagad runāt aizliegts, dabūsi pa muti, aiz matiem izraustīs varbūt atspārdīs un pateiks, ka pats radiatoros ar galvu ieskrēji, neaizmirsti ka piparu gāzi arī vari dabūt, kad policists pats pārbijies vai maniakālas tieksmes uzbangos, pārkāpjot samērīguma principu.

 2. LIDL ir īstā vieta, kur lietū , sniegā un salā pulcējas visa atsaldētā klientūra.
  Visu cieņu policijai , ka pārtrauca plakanzemiešu sabatu un ģenerāli arestēja!
  Kā teica mans draugs, kurš jau gadiem nelieto grādīgos, Gobzema arests ir iemesls ieliet vienu glāzīti.
  Es viņam iebildu, ka tas tips nav tā vērts, lai pārtrauktu sauso dzīves veidu, un pie šī viedokļa abi arī palikām.

  1. Vēl viens kā “prieks” atsaldēts slimnieks, pielīdējs vai pašslavinātājs. Policisti paši sev raksta slavas komentārus. Izskatās ka bizness arī neiet, raudot cik labi LIDL veicas. Dzer vien laimīgs un nodzeries līdz baltām pelītēm, vismaz kāds draņķis nemaisīsies normālai sabiedrībai pa kājām

  1. Malači gan ka nespēj noķert simtiem robežpārkāpējus kas gar degunu aiziet, velo zagļus, driftētājus – agresīvos braucējus, īpašumu bojātājus… bet vienu pieteikušos Gobzemu var un vēl izrādīties, , kur vēl tas sievietes policistes sadisms aiz matiem otru sievieti raut ārā – Slava varoņiem un pielīdējiem

  1. Pats sev CCX tu izskaties vesels, bet apkārtējie secina ka slims, katrs pa savam negribot atzīt, bet rādot uz otru, vari apmeklēt ārstu pirms saki par otru

 3. Pats paviānu līderis biji Tukumā?!?Varēs tagad saviem muļķiem FaceBookā papinkšķēt,ka nepatiesi aizturēts un valsts viņam neļauj dzīvot…

  1. Parazītiem un muļķiem ir tikpat labi kā tu par sevi izsakies Muļķis vienmēr domā, ka citi muļķi, bet pats gudrs – domā vien, tā lai labi pakaļā lien

 4. Tad jau musu balelini ir labaki par Gobzemu. Varat priecaties par Karinu, Pavlutu utt bus labaka dzive ar tam potem.

 5. Izrādās, ka Tukumā dzīvo arī cilvēki ar inficētām smadzenēm.Lasot komentārus saprotams, ka tiem patīk staigāt maskās,un noteikti jau dabūjuši trešo poti.

  1. Tā itkā Tukums un Latvija būtu vienīgā vieta, kur staigā maskās un cilvēki vakcinejas. Mildiņai jāuzliek brillīte un japaskatās tālāk par savu degungalu.

  2. Milda izklausās pēc viena pensionāra, kura deguns vienmēr ar pontu neturas aiz maskas,

  3. Mildiņ, galīgi nevar saprast Jūsu rakstīto! Maskās staigāt taču grib tieši nevakcinētie! Tie, kas vakcinējas, labprātāk staigātu bez maskām, bet, tā kā jāizvairās no nepotētajiem un jāsaudzē arī viņu neaizsargātā veselība (jo paši par to rūpēties negrib), nākas tās maskas valkāt. Tā kā, Mildiņ, vajadzētu būt objektīvai un vēl lieku reizi nevajadzētu demonstrēt neloģiskumu.

 6. Gobzems -aicināja uz tikšanas-saņēmu vēstuli ar ielūgumu. Galvenais Rododendrs……

  1. Kur Gobzems ņem līdzekļus šādām akcijām un salīdzinoši greznai dzīvei? Kas viņam maksā? Šķiet, ka viņš izpilda kādu pasūtījumu – neizskatās, ne laimīgs, ne pārliecinošs, drīzāk slims, noraizējies, noguris. Viņa jurista karjera nebija diezko spoža, spriežot pēc Maxima traģēdijas, viņš ir gatavs ielaisties avantūrās. Kam viņš šobrīd kalpo?

 7. Ļautiņi Gobzems tak sen jau ir potējies !
  Nu tikai Tukumā var uzķerties uz šī plānprātiņa lētās sevis reklamešanās 🙂

 8. Neesmu Gobzema atbalstītāja, bet uzskatu, ka nav pamats neielaist pircējus veikalu stāvvietās. Kāpēc kāda cilvēka dēļ, tiek aizskartas citu personu tiesības, pilnīgi nepareizi.

 9. Patiess prieks par Tukuma mentiem! Rīgā taču tas slimais cilvēciņš cik reizes jau taisījis visādus mītiņus,bet policija tikai sodu uzlika! Bet,kā šis atbrauc uz laukiem,tā tukumnieki ņem šo un sašņorē vienā setā! Malači!

 10. Diez vai Tukumā ir tik daudz policistu cik šodien nepacietīgi gaidija Gobzemu.
  Bet nu malači,pielej tik eļļu ugunij !

  1. Ne jau tikai Gobzemu visi atbrauca sagaidīt.Tomēr tam dail.irsejam ir tādi nepilna prāta atbalstītāji,tie tak ari jāapvalda ir.

   1. …saka, kas tavu dirsu plēš, ka uztraucies sakot “daiļdirsēji”, laikam pats esi melndirsējs

 11. Policija malači….bet mazā maksima antivakseriem vaļā,gan prāta nav arī dažiem Tukumniekiem,žēļ

  1. Nevar jau tomēr visus veikalus slēgt nevakcinētajiem. Tad jau auros, ka viņus galīgi diskriminē (viņi jau visu laiku vaino citus, tas nekas, ka PAŠI sevi diskriminē!). Labāk tad tā, kā tagad. Veikali, kuros nevakcinētos nelaiž, ir zināmi, tātad spēles noteikumi ir zināmi. No mazās Maksimas līdz lielajam Rimim un lielajai Maksimai jau arī nav tālu. Bet par Gobzema savākšanu un aizvākšanu pašiem nepotētajiem vajadzētu visvairāk priecāties, jo tādējādi viens otrs tika paglābts no inficēšanās, jo maskas nebija, distanci negrasījās ieturēt utt. Un aukstumā jo labāk var redzēt, cik daudz tvaika nāk no mutēm ārā, un tajos tvaikos var būt arī vīrusi.

  2. Un kā tev patīk Tukuma policijas noziedznieki Jēkabpils epizodē, k o saki par mīklaino policista līķi Melnezera pusē, kur tēvs vaino dēla nāvē pašus policistus, vai nezini kā policisti reketēja ….? Atseviški indivīdi varēaja arī izrādīties šajā teātrī, izrādās ka esi līdzdalībnieks

    1. izskatās ka brex par visu zina un bijis klāt kā īstenais zinātājs un bandīts

 12. Prieks ka dzīvoju Tukumā,un lepojos ar mūsu policistiem! Malači kungi un dāmas!!! Paldies par Jūsu darbu!

  1. Maldies! Neesmu policists un nepatīk man policija,it īpaši pēc visādām Covid pārbaudēm, un ceļu policistu Tarasiku es īpaši “mīlu” jau 20 gadus,bet nu šitas gājiens nudien ir baigi foršs!

  2. Vai Jūs gribētu redzēt šādu psihiski nelīdzsvarotu šovu meistaru par premjeru vai prezidentu, kā viņš ir deklarējis? Viņš ar savām manierēm taču maz atšķiras no Kiviča, kurš taču arī šausmīgi apvainojās, kad viņu neievēlēja Saeimā, un tieši pēc tam sāka savus nebeidzamos sižetus internetā… Un Gobzems savā īpatnībā seko šim piemēram.

 13. Arī es esmu pārsteigts par policijas darbībām šoreiz.
  Gobzems būrī, patiesi, laba Ziemassvētku dāvana

 14. Atbrauca papontoties un beigās aplauzās. Te nav Rīga, kas ar šādiem tipiņiem auklējās gadiem. Divas reizes pabrīdina un trešajā reizē sastāda protokolu.

 15. Malači policisti. Paldies par profesionālo darbu kārtības nodrošināšanā.
  Pie mums nav jānotiek šāda veida ceļojošā cirka izrādēm.

 16. Pēc šiem notikumiem mūsu novadniekam Vestartam Šimkam būs iemesls feisbukā uzrakstīt sirdi plosošu eseju sava cīņubiedra aizstāvībai.

   1. Vienam pašam drukājot 90 komentus, sācis likties, ka citi arī tikpat dauzīti? Tevi kādas ments izdrāz…. vai, tieši pretēji – nedadadrāz….? Sāpīte kaut kāda neizsāpēta.

 17. Šis cilvēks būdams deputāts NAV izdarījis neko noderīgu šīs valsts labā. Viņš galu galā uzmeta Maksimā cietušos, viņš nosauca tautu par kotlešu rijējiem un šnabja dzērājiem. Viņa vārds ir ar nāves smaku, jo entie cilvēki, sekodami viņa teiktajam par masku nevalkāšanu un likuma neievērošanu, ir miruši. Viņš ir pret žurnālistiem un objektīvu informācijas avotu. Viņs ir pret zinātni. Viņš neko nerada (izņemot, problēmas), viņš tikai ekspluatē cilvēku muļķību. Viņš ir pret “režīmu”, kaut gan pats ir daļa no tā.
  Pārsteidzoši ir tas, ka šis kretīns daudziem saprātīgiem cilvēkiem pat imponē un tie, kurus šis puscilvēks nosauca par kotlešu rijējiem, ir gatavi viņu aizstāvēt pret “slikto” policiju.

  1. Pilnīgi piekrītu, muļķo cilvēkus un viss. Kur ir kāds reāls darbs, kas ir padarīts.Gaisa muldēšana.

  2. Viņš tak solījās brīvprātīgi strādāt pie kovidniekiem, viņam šodien brīvdiena, ka var ārdīties pa Tukumu.

  3. Tad tāds pretjautājums!Kurš deputāts ir kaut ko darījis priekš tautas?Savās kabatās tik bāzis!Viens jautrītis vismaz uzlabo garastāvokli!

   1. Par jautrīti varētu piekrist, bet viņš jau ne tikai nekaitīgas anekdotes stāsta. Viņš taču kūda mainīt valdību, kam arī savs pamatojums būtu. BET! Vietā viņš taču grib sevi! Nu un vai jautrītis, kas savās reklāmas akcijās nemaz neuztraucas, ka ļaudis pūlī varētu inficēties, būtu labs un gādīgs prezidents vai premjers? Lūk, tad tikai sāktos īstā jautrība! Un… Ventspilī (?) viņš kārtējo reizi pierādīja, ka ir glumš nodevējs, jo, lai paglābtu savu ādu, kārtējo reizi noņirdza, ka viņš jau tikai pastaigājas [pa kādu no Latvijas pilsētām], bet tie, kas viņam seko, lai paši atbild par sevi, gar tiem viņam daļas nav… Es, protams, te neko necitēju, bet Gobzema pielūdzejiem vajadzētu apjēgt, kādam jautrītim viņi seko!

 18. Šādi jau Aldītis sagrabinās sev balsis, lai pietiek kotletei un aliņam arī nākamās Saeimas laikā.

 19. Sūds par to Aldi, tāpat nekas vairāk kā klauns viņš nav.

  Vairāk šoreiz interesē, kurš deva komandas aizturēšanai un tamlīdzīgām darbībām un šeit es nedomāju vietējos pilsētas pakalpiņiem, bet gan krietni augstāk.

  1. Kā saprotu no citām ziņām, tad vismaz Ruks neesot devis nekādus norādījumus, kā rīkoties Gobzema gastroļu sakarā. Gobzems un līdzjutēji gan pamazām sāk ofensīvu kaut kādu vainīgo meklēšanā, uzskatot, ka pārkāpta deputāta imunitātes teritorija. Bet man ir pavisam cita interese: kāpēc neviens neiedomājas, ka deputāts, kuram mēs visi, arī tie, kas viņu nu jau vairs nevar ciest, maksājam viņam pamatīgu algu, bet viņš DARBA LAIKĀ vazājas apkārt – “pastaigājas” pa Latvijas pilsētiņām un “apceļo” aizturēšanas izolatorus… Patiesībā vajag pacelt jautājumu par deputāta Gobzema darba pienākumu nepildīšanu, nelietderīgu nodokļu maksātāju naudas tērēšanu (algu saņem, bet neko jēdzīgu nedara, tikai sarīda sabiedrību) un rīkoties, balstoties uz šādiem apsvērumiem. Tas, ka nekauņas pamanās par savām avantūrām pat kompensācijas saņemt, nav nekāds jaunums. Bet Gobzemam, kas sevi prezentē kā objektivitātes paraugu, vajadzētu patiešām kļūt par paraugu tam, kā nekauņas dabū pa degunu. Viņš no savas paštaisnības augstumiem taču ņirgājas par visu to, ko pats deklarē, un pirmkārt jau par mums !

 20. Mjā Tukuma ar prātu apdalītos varēja sejā vērot savu mērkaķu elku atbalstot

 21. Kretīnu barinš vēl ilgi pie policijas gaidīja savu maizes tēvu komandu izklīst

  1. Šitas “tēvs” taču vienmēr “uzmetīs” savus “bērnus”. Līdz šim tā visu laiku ir bijis. Vai kāds cer, ka šis cilvēks mainīsies? Ja nu vienīgi “kā var nesolīt” ietvaros! Bet šoreiz cerība patiešām būtu MUĻĶU MIERINĀJUMS. Un, ja tādi atradīsies, tad tie būs DUBULTI muļķi, jo, pirmkārt, tic Gobzemam, otrkārt, tam, ka kovida nav un vakcinēties nevajag.

 22. Diezgan šausmīgi apzunāties, ka liela daļa cilvēku (ne tikai šeit, bet visā pasaulē) nesaprot un neredz, ka šajā valstī(valstīs) demokrātija ir beigusies, un lēnām atdzimst fašisms un diktatūra, kas iespējams novedīs līdz pilsoņu karam.

  1. Demokrātija nav visatļautība un likumu ignorance, īpaši tas jāsaprot cilvēkam, kas dzīvo no nodokļu maksātāju naudas un vismaz pēc burta ir tautas kalps. Savukārt par fašismu un diktatūru varam runāt tad, ja ir vērojamas noteiktas pazīmes, kas, jāpiekrīt, tiešām Latvijā šobrīd izpaužas visai bieži. Piemēram, Gobzems demonstrē pazīmi par harizmātisku (sekotājiem – noteikti), bet bezatbildīgu vadoni, kas, izmantojot populistisku retoriku (politisko oponentu, žurnālistu, valdības nievāšaba, vienkārši risinājumi sarežģītām problēmām), pulcina ap sevi sektantisku sekotāju pūli. Diemžēl klaji diktatoriskas pazīmes demonstrē arī citu partiju Saeimas deputāti, piemēram, LTV 1 Dombura diskusijā naciokālu Iesalnieks, brīvais Kaimiņš un bordānistu Galla… VIņu uzstādījums par to, ka deputāta vajadzības un iedomātās intereses ir pārākās par sabiedrības tiesībām izzināt patiesību un attiecīgi žurnālistu tiesībām strādāt bez cenzūras. Gallas aicinājums uz pašcenzūru pārspēj pat padomju laikā piedzīvotos murgus. Vismaz 80. gados neviens pie varas esošais neatļāvā publiski un tieši aicināt žurnālistus ievērot ”nerakstītos likumus valsts interešu vārdā”. Lūk, ar šādām metodēm strādā klasiska diktatūra!

   1. Šucmaņi arī dzīvo no nodokļiem,ja šucmanis man dara pāri,tad ES nemaksāju nodokļus

  2. Kuri ir pieskaitāmi pie fašistiem – vakcinētie vai nevakcinētie? Un diktatūra un fašisms pagaidām dzimst citās valstīs. Un Jūsu komentārs lej uz šo agresīvo valstu vadītāju dzirnavām. Viņi priecātos par šādiem tekstiem! Ja pašam nav skaidrs, ko sakāt, tad labāk paklusēt. Un ar ko var identificēt tādu personu kā Gobzems? Baigais demokrāts? Drīzāk viņš atgādina kādu citu vēsturisku personu…

  1. Palasi to likumu beidzot! Jāuzrāda, ja konkrētais cilvēks to pieprasa. Likums nenosaka, ka policistam katram jābāžas virsū ar apliecību.

 23. Lasu komentārus un brīnos, kur dzīvo tie naidīgie?! Vai viņi nedzīvo LV un neskatās Panorāmu, kura jau sen stāsta, ka slimo un mirst kā potētie, tā nepotētie? Vai tiešām Jūs, naidpilnie ļaudis, atbalstāt, ka tos, kas izvēlējušies iet citādāku ceļu, ir jāizolē no sabiedrības, jāaizliedz svinēt svētkus, jāaizbāž viņiem mutes, lai tikai nepauž savu viedokli? Kāpēc piekrītat tik primitīvai manipulācijai ar Jums?! Jums šķiet, ka izdarījāt procedūru un ar to viss beigsies?! Nē, būs nākošā un aiznākamā un tuprmākās procedūras, līdz mēs visi būsim kļuvuši valstij paklausīgi. Tad aizliegs Satversmi un tiesību nebūs nevienam. Padomājiet, pirms kliedzat, ka visi citādāk domājošie ir stulbi un ar citādiem rupjiem epitetiem apveltīti. Attopieties un lasiet Satversmes 91. pantu. Tas, paldies Dievam, vēl pagaidām nav atcelts!

  1. Ak, ta potētie ir naidīgi? Palasies, Ilze, sociālos tīklus! Paskaties, kā izpildās pašmāju antivakseristes – A.B. (šodien pat policijas autiņu bija gatava apgāzt, pirmā ieleca pirms sava elka) un 2XI.S. Lūk, tur ir gan agresija, gan trakums, gan momentāni uzbrukumi citādi domājošajiem! Un sava taisnība pāri visam. Pašas mediķes, pašas virusoloģes, pašas visu likumu zinātājās! Paldies dievam, ka nedzīvojam šo tumsoņu noteiktajā pasaulē… Lai cilvēce varētu izdzīvot, ir vajadzīgi gan likumi, gan noteikumi. Ja kāds tos nevēlas ievērot, ir jārēķinās ar zināmām neērtībām. Negribi vakcinēties – nevakcinējies. Vai tevi kāds tāpēc cietumā spundē, vai no mājām rauj ārā, draud ar izrēķināšanos? Nē, taču, bet, ja tev reiz sabiedrības kopējās intereses ir pie vienas vietas, tad nevari gribēt, lai ar tevi kāds īpaši auklētos. Sēdi savā plakanzemes pasaulītē, tici, ka Saule riņķo ap zemi un ka visi, kas nedomā tā ,k ā tu, ir citplanētieši… Droši. Bet ja gribi pilntiesīgi iekļauties sabiedrībā, tad tomēr būs jārēķinās ar dažiem notiekumiem, kas ir jāpilda visiem. Mūsu visu labā.

   1. Šīs augstās frāzes tu un tev līdzīgie drīz vien pārdomās..Drīz tu pat pamīst iesi ar qr kodu un atļauju..

   2. Zvērs arī tikko iedzīts krātiņā , plēšas brīvībā. Mēs sadzīti koncentrācijas nometnē, bez tiesībām. Tāpēc reizēm arī neadekvāta rīcība. Mūsu valdībai ir ūdensmetēji, ja savādāk nevarēs, laidīs virsū. Tagad vēl tikai neļauj godīgi strādāt, drīz ar ķēdēm vedīs, ja nepakļausies. Gan jau kaut ko sadistisku izdomās. Kur policisti, tur .aukas. Tā visos laikos un visā pasaulē. Kur politika bez naudas ? Vai tie, kuri pie teikšanas tagad, skaita naudu no algas līdz algai? Spēj tikai deklarēt un parādus atdot. Vai tādai valdīšanai var uzticēties ?

  2. Izrādās kāds ar skatās panorāmu?! Tad redz kur iemesls dažu indivīdu stulbumam un viņu ticībai savam stulbzemes aldim-tā ir PANORĀMA:))

  3. Pantus un dievu atstāj juristiem un politiķiem, pote ir veselībai un dzīvībai. Tieši tik vienkārši.

 24. Tukuma menti ir bezmugurkaulnieki!!! Nekas nav mainījies no 90….Pienāks diena kad viņi ceļos kritīs….

  1. Jums laikam zināms vairāk par Tukuma policistu raksturu, bet man vairāk gribētos zināt KAM viņi kritīs ceļos! Jūs domājat Gobzemam? Vai tiešām atradīsies tik daudz vājpŗāšu, kas ievēlēs Gobzemu un viņa partiju?

    1. ko te vēlēt, ko nē. Pagaidām jāpriecājas, ka vēlēšanas nav jau rīt, jo nav nevienas partijas, kura nav sakompromitējusies un sapinusies mantrausības un divkosības striķos. Un tie, kas pamazām veido kaut ko jaunu ar daudziem veciem kadriem, kuri grib piekļūt silei tuvāk, arī nav nekāda alternatīva…

 25. Žēl,ka padebīlais Jermejevs nebij līdzi Pērtiķu karalim!To dalbajobu ari varētu sašņorēt,lai beidz stulbi uzvesties!

 26. Atbilde uz Gobzema aizturēšanu- Deputāta brīvības ierobežošana, tajā skaitā aizturēšana administratīvajā procesā, var tikt īstenota tikai ar Saeimas piekrišanu, aģentūrai LETA pauda Saeimas Juridiskā biroja vadītāja Dina Meistere.

  Satversmes 29.pantā cita starpā noteikts, ka Saeimas locekli nevar apcietināt, izdarīt pie viņa kratīšanas, ne citādi aprobežot viņa personas brīvību, ja tam nepiekrīt Saeima.

  1. Ja jau citē, tad līdz galam;)!!!!!
   “Satversmes 29. pants nosaka, ka Saeimas locekli nevar apcietināt, izdarīt pie viņa kratīšanas, ne citādi aprobežot viņa personas brīvību, ja tam nepiekrīt Saeima. Vienlaikus šis pants paredz, ka Saeimas locekli var apcietināt, ja to notver pie paša nozieguma pastrādāšanas.”

    1. Nelikumīgu – nesaskaņotu mītiņu, sapulču un akciju rīkošana – ir noziedzīgs nodarījums, tāpat kā aicinājums uz masveida pulcēšanos cilvēkus laikā, kad valstī ir spēkā ārkārtas stāvoklis. Ja nu daži atbalstītāji ir, tā teikt, tik vakar no Marsa nolaidušies un to, iespējams, nezina, tad nu teorētiski juristam un vēl Saeimas deputātam gan tas ir labi zināms… Un pa manam arī uzspļašana uz valsts likumiem un kovid ierobežojumiem, apdraudot citus cilvēkus, arī ir noziegums.

     1. Vai aizturēšanā ar rokas dzelžiem, šajā situācijā ir adekvāts drošības līdzeklis??? Vai šajā gadījumā nebūs nepiemērota drošības līdzekļu piemērošana un pilnvaru pārsniekšana???

      1. Kur bija roku dzelži? Likums neatļauj slimiem (uz galvu) cilvēkiem pielietot roku dzelžus. Pilnvaru pārsnieKšana nenotika.

  2. Tad nu baigā aizturēšana! Pēc brīža jau PASTAIGĀJĀS gan pa Talsiem, gan Ventspili! Policistiem vajadzētu tikai uzslavu, jo deva iespēju G.pasildīties un arī dažs labs G.pielūdzējs tādējādi izvairījās no inficēšanās. Tikai labums visiem! Un galu galā – arī jau esošam deputātam jāievēro formalitātes sakarā ar piketu organizēšanas pieteikšanu pandēmijas ierobežojumu laikā, kā arī DARBA LAIKĀ!!!! Mēs te maksājam algu šim ērmam par DARBU Saeimā, nevis par PASTAIGĀŠANOS pa Latvijas pilsētiņām darba laikā!

   1. Kāds TU, halop, maksātājs, tu esi zaglis un pats ērms, kurš pūš ierēdņu un valdības stabulē. Vienīgie maksātāji ir strādnieki, budžetnieki ir grābēji un pārdalītāji, atmetot no saviem nodokļiem izskata pēc. Lai tie policijas darbinieki nekūpia degvielu, neplēš mašinas un netērē naudu cilvēku ķeršanai, bet noziedzniekus ķer. Un aizver muti, jo likums neļauj runāt, ir jāpras atļauja pēc tavas bezsmadzeņnieku likumības teorijas. Izgudro vēl ko izdot pēc fašisma ideoloģijas, sāc dedzināt grāmatas un dalīt vitamīnus nonāvējamiem kā nepieņemamiem, citādi domājošiem.

  3. Arī Jums es gribētu lūgt aizdomēties ne tikai par Gobzema tiesībām, bet arī par viņa pienākumiem. Pārkopēju savu iepriekš ievietoto komentāru.
   Gobzems un līdzjutēji gan pamazām sāk ofensīvu kaut kādu vainīgo meklēšanā, uzskatot, ka pārkāpta deputāta imunitātes teritorija. Bet man ir pavisam cita interese: kāpēc neviens neiedomājas, ka deputāts, kuram mēs visi, arī tie, kas viņu nu jau vairs nevar ciest, maksājam viņam pamatīgu algu, bet viņš DARBA LAIKĀ vazājas apkārt – “pastaigājas” pa Latvijas pilsētiņām un “apceļo” aizturēšanas izolatorus… Patiesībā vajag pacelt jautājumu par deputāta Gobzema darba pienākumu nepildīšanu, nelietderīgu nodokļu maksātāju naudas tērēšanu (algu saņem, bet neko jēdzīgu nedara, tikai sarīda sabiedrību) un rīkoties, balstoties uz šādiem apsvērumiem. Tas, ka nekauņas pamanās par savām avantūrām pat kompensācijas saņemt, nav nekāds jaunums. Bet Gobzemam, kas sevi prezentē kā objektivitātes paraugu, vajadzētu patiešām kļūt par paraugu tam, kā nekauņas dabū pa degunu. Viņš no savas paštaisnības augstumiem taču ņirgājas par visu to, ko pats deklarē, un pirmkārt jau par mums !

   1. Iebildums faktam. Ja tev patīk runā vien,…vai šis tālāk nedrīkst – drīkst, kur tu grābsties, lai pa ausi tev kāds šauj! Ko tu pļurksti, ko vai dziedi, kuram jāstrādā un ko nu kuram jādara – visiem jāstrādā, tikai savu pienākumu ietvaros, ne cilvēki kā suņi jāķer, aiz matiem jārausta un bomžatņikā jāsēž, kur pat tualetes nav ar mazmājiņas acīti un skats no āra apliecinājums ķeizarbūdas mājelei, noplukusi kā veca vista, no visām pusēm p- sta. Tas jau ķeizarkronis, kādi darbinieki tāda fasāde un iekša, pašiem par sevi nespējot parūpēties no citiem vien gaidot. Spogulīt spogulīt pasaki, vai es visskaistākā, visgudrākā kārtībniece?!

 27. izsmiekls ne mitiņš tur vairkar policisti neka piketataji,10 policijas mašinas šausmas.
  21 gadsimta dzīvojam un skaitas ka brīva Latvija.
  nerūnajot vēl par brīvu potešanu,bet valdība piespieš no visam pusem lai tik potejas 1.2.3….. potes

  1. Tā tik turpināt-ar sūdai.u mietu šo debiloīdu saietus visur jau pirmssākumos izdzenāt

 28. Neesmu ne varai ne opozīcijai tuvs,bet izteikšu vienu viedokli-vai partijniekiem,pašpolicajiem,valsts policijas pārstāvjiem ir zināms tāds jēdziens kā neiecietība.Ja to pavērsīsies pret jums vai jūsu tuvākajiem(vecākiem,sievām,māsām,brāļiem,bērniem)jūs būsiet laimīgi..Tad padomājiet papriekš pirms pieņemat Satversmei neatbilstošas darbības.Tas tā tikai manas pārdomas

  1. Vai tad kādu tajā “mītiņā” savainoja? Ja bērns neatlaidīgi niķojas, tad vecākiem beigās arī pacietība zūd un, kaut arī tas nav HUMĀNI, uzšauj tam bērnam pa dibenu. Ne jau nu stipri, bet citādi bērns nevar beigt savas glupības! Nu un G. ir drusciņ slīpētāks par naivu, spītīgu bērnu. Vairāk vajag padomāt, cik tālu var novest tādi SLĪPĒTIE un GLUMIE!

 29. Apsveicama policijas rīcība, augonis jāizgriež sākuma stadijā. Nemaz nav zināms , kādas darbības varētu veikt kārtīgi uzkurināts Gobzema elektorāts. Satracinātā pūlī pat gudri ļaudis var izdarīt daudz muļķību, kur nu vēl ar prātu apdalītie kotlešnieki.
  Bet tas notika benzīntankā, kas ir ārkārtīgi bīstama vieta, kurā nav vietas mītiņiem,un no kuras pa gabalu jātur teroristi. Var jau būt, ka tāds bija arī Gobzema mērķis, un policijai bija informācija par Gobzemja teroristiskajiem mērķiem.

 30. Tas Gobzens tak nav vairs pie pilna prāta. Viņu jau cilvēkos nevar laist, jo tas, kā izskatàs ir lipīgi. Lai tas Augstākais ap to nabadziņu apgràbstās!

 31. Tagat var reali var redzet cik kompienti ir policijas darbinieki, kuri pat nezina likumus. Itka likums ir viens ,bet tai pasa laika ir nemakuliba, nesaprasana ko iesakt. Ko redzeju policisti tukuma pec pakapem ir ar augstako izglitibu, bet izvertet ko darit ir “0”.

  1. Mjā, šim “tukumniekam” laikam augstākā izglītība… Atvainojos – auKstākā izglītība.

 32. Blondajai iespēra-nu tik būs izmeklēšana,mans jau vasarā par viņām paņirgājās,1,5m augums,ko tāda bez pavadoņiem var izdarīt,varbūt vajag testu kā Lietuvā kur pieņem darbā policijā….

  1. A kauns nav nemaz nav-atradis ar ko lielīties,tik vien spējīgs kā sievietei uzbraukt,a veču priekšā melns un maziņš, patiesi niecība ne cilvis

 33. Gobzema elektorāts atgādina vecās padomju filmas, kurās bija attainotas tā laika šķiru attiecības. Muižniekus nost, mantu izdalīt, utt.

 34. .Ūds par .ūdu nav labāks. Tā bezgalīgi. Valdībā godīgie netiek pie vārda. Tā būs līdz bezgalībai, kamēr pseido Staļins atgriezīsies un mani reiz segs visbaltākie sniegi….

 35. Bravo! Šinī valstī demokrātija ir neatgriezeniski nomirusi. Lai dzīvo fašisms un vadošās kliķes diktatūra! Vēlreiz-BRAVO!!

 36. Gribās pārmaiņas…es saprotu , ka Gobzems daudziem nav ērts, jo atļaujās paust savu viedokli…..bet ziniet, jūs visi esat vergi, un tādi paliksiet, ja nevēlēsieties kko mainīt! Par pārmaiņām, par Gobzemu!

  1. Gobzems ir ērts tikai viņa sponsoriem!Tas,ka tagad viņš dzied jums patīkamu dziesmu nenozīmē,ka pēc tam pildīs neizpildāmos solijumus!

 37. Gaidu ar nepacietību vēlēšanas, būs cirks, kā teica Kariņš – draugi, nebūs labi:) Nesaprotu, kāpēc tur mentiem bija jālien, varēja tie 20 cilvēki palaizīties ar to Govzemu un viss, bez nekādas reklāmas!

  1. Репатриация в Израиль 2021 | Квартира за 2300 шекелей | Русскоязычное сообщество |
   Репатриация в Израиль 2021 | Квартира за 2300 шекелей | Русскоязычное сообщество |
   youtu.be

  2. Ja katram mēslam ļaus izpausties,tad pārvērtīsimies par sūdu bedri,tāpēc laikus vajag izmēzt

 38. Kam liekas, tam ne tikai rādās, ir ar novirzi skaitot, bet pats, kā pkaļā līdējs brex un vēl apdauzīts.

 39. Tiem, kam vēl ir savas smadzenes.. LTV1 šo nekad neparādīs:) saite Babra saruna ar Mamikinu.
  АРНОЛЬД БАБРИС: “МЫ УСТРОИМ ШОКОВОЕ МЕРОПРИЯТИЕ ДЛЯ ПРАВЯЩИХ!” – YouTube

 40. Šeit jau nav runa tikai par Gobzemu, bet gan cilvēku brīvību. Pēc Kaspara un Jāņa tiešsaistēm var redzēt, cik sapuvusi ir visa šī sistēma. Policisti nav izglītoti, vardarbīgi, nepilda likumu utt. Sen bija laiks izkustināt tos skudru pūžņus,tai skaitā arī pašvaldības policiju. Pašvaldībs policijas funkcijas vispār nesaprotu… lūrē riņķī, ka tik kādam sodu uzlikt.

  1. Kur tu šinī bedrē redzi likumus? Pārkāpts tiek viss, sākot no cilvēktiesībām, satversmes utt.. Pox..i! Omikrons nāk! Amerikas ielikteņi dara ko grib, un vietējais aitu bars blēj līdzi!

  2. Kaspars un Jānis ir tādi paši kosmonauti kā Ciekurs un tamlīdzīgi pamuļķi!Iet ar kameru sensācijas paši taisa nevis atrod!Interneta klauni kārtējie

 41. gobzems driz tiks atmaskots ka koksa.patvstavigais šņaucējs…

  un kaspars.lasis no jaunpils
  kas staiga gobzemam.lidz.un filme
  kas ir painteresejies cik.lasim ir hodkas ieslodzijuma.vietās…
  septinas??!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *