Policija aptur autovadītāju, kurš pa Ventspils šoseju brauc ar 180 /video/

 Šī gada 11. jūnijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas darbinieki, veicot satiksmes uzraudzību ar trafarēto automašīnu “Škoda Octavia”, uz Ventspils šosejas fiksēja kādu Volvo markas automašīnu, kuras vadītājs brauca ar ātrumu 180 km/h, atļauto 90 km/h vietā. Par šo pārgalvīgo braukšanas ātruma izvēli Volvo vadītājam piemērots naudas sods 400 eiro apmērā.

11. jūnijā pulksten 18.30 Tukuma novadā, uz autoceļa Rīga – Ventspils Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas darbinieku uzmanību piesaistīja pretim braucošais Volvo markas automobilis, kas tuvojās pārlieku strauji un policijas automašīnā esošais radars fiksēja ātrumpārkāpumu. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, Volvo vadītājs brauca ar 180 km/h, tātad pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu divkārši – par 90 km/h.

Likumsargi nekavējoties reaģēja uz šo pārkāpumu, veica apgriešanos pretējā braukšanas virzienā un steidzīgajam autovadītājam lika apturēt transportlīdzekli. Apturot automašīnu likumsargi konstatēja, ka pie automašīnas stūres sēdies kāds 1993. gadā dzimis vīrietis.

Par šo pārkāpumu tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 400 eiro apmērā.

Valsts policija aicina automašīnu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu neievērošana apdraud ne tikai paša vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

 

Komentāri

  1. Tikai 180,es te savējo notestēju…pat neteikšu cik,nu labi lidz galam vot noķertu būtu rekords a tā ….

  2. Tiešām ateaduši ar ko lepoties-180km/h,vot centralais notikums,liekas,ka menti pagājušā gadsimta 70 gados dzīvo,kad no žigulīša 175km/h varēja izspiest,tagad reāli 200-220km/h aš katru dienu nākas uzvilkt,tik jāzin kur paša drošībai un mentu mieram

  3. Kas tā policijai par superškoda?Pēc apgriešanās sekundes laikā patruļa ”uzrauj” 90km/h un kamēr inpektors runā turpina kustību ar ātrumu 87.km/h…Tiešām viss labi ar mērierīcēm?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *