Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pilsētas ielās – pamatīgā reibumā

24. martā ap 16.30 Tukumā, Rīgas ielā, apturēts transportlīdzeklis «Audi», kuru vadīja vīrietis alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Vīrieša izelpā konstatētas 2,90 promiles alkohola. Valsts policijā pret vīrieti uzsākts kriminālprocess.

Negadījums stāvlaukumā

 1. martā neilgi 07.00 Tukumā kāds 1966. gadā dzimis vīrietis vadīja «Dacia» un, izbraucot no stāvlaukuma teritorijas, neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasības, kā dēļ sadūrās ar «Audi», kuru vadīja kāds 1970. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta. Par notikušo transportlīdzekļu vadītāji vienojās, sastādot saskaņoto paziņojumu.

Strauji nobremzē un nokļūst grāvī

 1. martā ap 13.40 Slampes pagastā notika ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu «Toyota» un novēloti pamanīja, ka priekšā braucošie divi transportlīdzekļi uzsāk bremzēšanu, kā rezultātā, lai izvairītos no sadursmes, sieviete uzsāka strauju bremzēšanu un zaudēja kontroli pār transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā cieta transportlīdzekļa «Toyota» vadītāja, kas nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Vizinās bez tiesībām

 1. martā ap 19.00 Valsts policijas amatpersonas Jaunpils pagastā apturēja automašīnu «Volkswagen», kuru vadīja sieviete laikā, kad viņai ir spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Tāpat konstatēts, ka automašīnai, ar kuru sieviete pārvietojās, nav veikta tehniskā apskate un tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Valsts policijā pret sievieti uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi un kriminālprocess par izvairīšanos no tiesību ierobežojoša soda izciešanas.

Brauc bez tiesībām un izraisa avāriju

 1. martā ap 07.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukumā, Kuldīgas ielā, noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu «Opel» pa Kuldīgas ielu virzienā no Tehnikas ielas uz Zemītes ielas pusi un krustojumā ar Zemītes ielu veica kreiso nogriešanās manevru virzienā uz ceļa A10 pusi, neizpildot ceļa zīmes nr. 206 «Dodiet ceļu» prasības. Rezultātā tika izraisīta sadursme ar transportlīdzekli «Nissan», kuru pa Zemītes ielu vadīja kāda sieviete. Negadījumā cietušu cilvēku nav, taču bojāti abi transportlīdzekļi. Tāpat pārbaudē noskaidrots, ka automašīnas «Opel» vadītājam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Valsts policijā pret transportlīdzekļa «Opel» vadītāju uzsākti divi administratīvo pārkāpumu procesi.

Dzērumā un bez tiesībām

 1. martā ap 10.20 Valsts policijas amatpersonas Tukuma novada Slampes pagasta «Līdumniekos» apturēja automašīnu «Ford», kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Vīrieša izelpā konstatētas 1,18 promiles alkohola. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess.

Atklāj zādzību

 1. martā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukumā februāra sākumā no kādam vīrietim piederošā dzīvokļa nenoskaidrotas personas nozagušas mobilo telefonu un dažādus būvniecības instrumentus. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi 430 eiro apmērā. Par notikušo Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Nemāk uzvesties veikalā

 1. martā ap 18.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukumā, kādā tirdzniecības vietā, vīrietis pārkāpj sabiedrisko kārtību un drošību, veikala telpās lamājas rupjiem vārdiem uz veikala darbiniecēm, kā arī traucē veikala darbu. Veikala darbiniece piespieda trauksmes pogu un piezvanīja Valsts policijai. Valsts policijā pret vīrieti uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību.

Komentāri

  1. Izgulies, apdolbītai lops, tādu te paliek arvien vairāk, būtu daudz stingrāk tie mēsli jāsoda.

 1. Jā izgulies apdolbītai lops bahahahaaa bahahahaaa tu lauku pāķi …..talsu ielas atrauga……

 2. Nekur nedzer tik daudz kā Latvijā un Lietuvā. Krievija un Polija no šīs problēmas atbrīvojās pirms 15 gadiem.

  1. Nezinu par Poliju, bet par parašu tu toč lej. Tas, ka viņi neievāc vai nedalās ar saviem dzērāju datiem, nenozīmē, ka viņi tur nav nodzērušies līdz kliņķim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *