Tiesa attaisno «Piejūras» iepriekšējo valdi

Šodien, 6. martā, Zemgales rajona tiesa Tukumā tiesneses Ligitas Sprigules vadībā attaisnoja SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» bijušās valdes priekšsēdētāju Indru Rassoni un locekļus Ojāru Āboltiņu, Raimondu Bērziņu. Viņiem apsūdzība bija izvirzīta pēc Krimināllikuma (KL) 318. un 319. panta par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un valsts amatpersonas bezdarbību.

Nolasot spriedumu Latvijas Republikas vārdā, tiesnese Ligita Sprigule norādīja, ka Indra Rassone tiek atzīta par nevainīgu pret viņu celtajā apsūdzībā pēc KL 318. panta 2. un 3. daļas un tiek attaisnota. Arī Ojārs Āboltiņš un Raimonds Bērziņš tiek atzīti par nevainīgiem pret viņiem celtajā apsūdzībā pēc KL 319. panta 1. un 3. panta un attaisnoti. Tiek atcelti arī drošības līdzekļi par dzīvesvietas maiņas paziņošanu.

Tiesas sēdē attālināti piedalījās Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurori

Zinta Meija un Mārtiņš Jurjāns, kā arī aizstāvji: Evita Spalvēna, Ieva Ratniece un Rihards Niedra.

Pilns sprieduma teksts būs pieejams pēc 10 dienām, un tad arī būs zināms, vai šis spriedums tiks pārsūdzēts. Ja lūgums par pilna sprieduma sagatavošanu netiks iesniegts, spēkā stāsies saīsinātais spriedums.

Vairāk par aizstāvju un prokurora argumentiem, kas izskanēja tiesas sēdēs februārī un martā, lasiet 8. marta laikrakstā.

 

Komentāri

  1. Kurš vēl būtu šaubījies,pabļaustījās pabļaustījās un kā parasti viss čikiniekā,nožēlojami,arī tiesa un prokurors,kauns jums

  2. Mūsu valstī sodu piespriež tikai desas,ievārījuma zagļiem un šmigā braucošajiem,a ja kāds ir labā amatā tad sodīt ni ni

  3. Nožēlojami. Tātad zagt ir leģitīmi. Tā neko vēstījums no visu varenās tiesu varas puses.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *