Attēlam ir ilustratīva nozīme

Piedzēries un zaudē auto

29. jūnijā īsi pēc 23.00 Tukumā kāds 1954. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen», būdams 2,20 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu ir uzsākts kriminālprocess un automašīna nodota Nodrošinājuma valsts aģentūrai.

Atņem telefonu

 1. jūnijā neilgi pēc 15.00 Tukumā kādam 1965. gadā dzimušam vīrietim uz ielas nepazīstama persona lūdza palīdzību, prasot mobilo telefonu, lai it kā piezvanītu. Kad telefons tika nodots cilvēka rokās, viņš devās prom ar visu telefonu, to neatdodot īpašniekam. Par šo notikumu ir uzsākts kriminālprocess.

 

Negadījums Tukumā

 1. jūlijā neilgi pirms 15.00 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Tukumā (pie «VIADA» degvielas uzpildes stacijas Jelgavas ielā) noticis ceļu satiksmes negadījums. Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka kāds 1976. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Audi» un, nogriežoties krustojumā pa kreisi, nedeva ceļu pretim braucošajam transportlīdzeklim «Toyota», kuru vadīja kāda 1990. gadā dzimusi sieviete. Negadījumā miesas bojājumus guvuši abi transportlīdzekļu vadītāji, kuriem uz vietas tika sniegta medicīniskā palīdzība, tomēr no hospitalizācijas abi cietušie atteikušies. Kā arī negadījumā tika bojāti abi iesaistītie transportlīdzekļi. Par šo notikumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Izbraukā sētu

 1. jūlijā Tukuma novadā, Sēmes pagastā, iespējams, vairāki krosa motocikli bojājuši ceļu, kas ved uz kādas privātmājas teritoriju. Par šo notikumu ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Komentāri

 1. Nodots nodrošinājuma aģentūrai-precīzāk nelikumīgi konfiscēts,privātīpašuma definīcija Satversmē,dddd

 2. Aizstāvēt 2,2 promiļu deģenerātšoferi var tikai tāds pats atsaldētais.

  1. Cūka lodā pa ip un tiec vēl policijàs kautkādos materiālos-zini ka tevi atšifrēt nav problēmu(pat nojaušu kas esi,kaut uzskatīju par puslīdz normālu),zini neesi tālu līdz Puzikova liktenim..garantēju ka to tā neatstāšu

 3. Kas tie par filantropiem,kas vēl piemaksā,lai no viņiem mašīnas paņemtu-takš aizslēdziet un aizmetiet atslēgas vai vismaz no sirds izlādējaties un ar beisboleni pa stikliem vai uzdancojiet uz kapota pirms noziedzīgais režīms jums to atņem-TAS IR JŪSU ĪPAŠUMS UN AR TO VARAT DARĪT KO GRIBAT

  1. Kad tads mudaks ar SAVU PRIVAT IPAŠUMU dzeruma notrieks tavu brali, sievu, bernu, mati, tevu tad tu citadak dziedasi!!! Tik tiešam Tukuma vieni dalbajobi-dirseji palikuši?!

 4. Vai kāds nav manījis vai pp nav nesen remontējusi atdurstieni savam auto,tie pp kas brauc pa Jūrmalas šosi gar jūr

 5. Nu ko hoohfeeld esi izaudzinājis “labus”pp,kas aizmūk no notikuma vietas-cūkas esat..

 6. Some genuinely howling work on behalf of the owner of this web site, perfectly outstanding content material.

 7. Very nice article and right to the point. I don’t know if this is actually the best place to ask but do you people have any thoughts on where to get some professional writers? Thx 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *