Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pie kafejnīcas Pūrē dedzis auto/papildināts ar VUGD sniegto informāciju/

2. oktobrī īsi pirms 10.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukuma novada Pūres pagastā blakus kādai kafejnīcai deg automašīna. Tiks skaidroti notikušā apstākļi.

Dzēris un bez tiesībām

  1. septembrī 8.40 Vānes pagastā 2002. gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu «Audi», būdams 1,66 promiļu lielā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Apreibis pedāļu minējs

  1. oktobrī īsi pēc 10.00 Kandavas pagastā kāds 1976. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,12 promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 120 eiro apmērā.

Iebrauc grāvī

  1. oktobrī 8.45 Valsts policijā saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Tumes pagastā uz autoceļa A10. Valsts policijas rīcībā esošā sākotnējā informācija liecina, ka nenoskaidrotu apstākļu dēļ automašīna iespējams iebraukusi grāvī. Tiks skaidroti notikušā apstākļi.

 

VUGD

Vēl pagājušajā ceturtdienā, 28. septembrī, 20.30 Tukuma novada Lapmežciema pagastā dega vieglā automašīna 4 m² platībā. Bet piektdien, 29. septembrī, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Irlavas pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkrituši trīs koki. Tie tika sazāģēti un ceļa braucamā daļa atbrīvota.

 

Vakar, 2. oktobrī,  no rīta Tukuma novada Pūres pagastā dega vieglās automašīnas motortelpa 0,3 m2 platībā. Ugunsgrēks nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās ar ugunsdzēsības aparātu.

 

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

 

Komentāri

  1. Nu un ko darit…viss notiekas..ne tikai labais bet arii sliktais…hekaa iepriecinosa..diemzel..bet tada ir dziive..tapec es censos lasit vairak pozitivu rakstu..

      1. .mani sauc leduspuke…Un tik vien tu speji pateikt par rakstu..nezinaju ka mani saliktie punkti ir par to interesantaaki..

  2. Mja sodien tadi interesanti raksti.bet .baigais nogurums…gan jau citreiz ta riktigi izlasisu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *