Pateicoties drosmīgam garāmbraucējam, Valsts policija par laupīšanu Tukumā aiztur vīrieti!

Šī gada 31. maijā pulksten 18.20 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirknis saņēma informāciju no kāda 1996. gadā dzimuša automašīnas vadītāja, ka nupat Tukuma novadā, Zemītē uz ielas ir aizkavējis vīrieti, kurš fiziski iespaidojis un aplaupījis kādu sievieti. Valsts policijas darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur uzbrucēju aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Ierodoties notikuma vietā – Tukuma novada Zemītē – Valsts policijas darbinieki aizturēja kādu 1972. gadā dzimušu vīrieti, kuru līdz policijas darbinieku ierašanās brīdim bija aizkavējis drosmīgs, nejaušs garāmbraucējs, kurš no sava transportlīdzekļa pamanījis uzbrukumu sievietei un nekavējoties reaģējis, apturot automašīnu un steidzot palīgā.

Uzbrucējs, kā izrādījās, pēc alkohola koncentrācijas izelpā pārbaudes, esot 1,62 promiles lielā alkohola reibuma stāvoklī, uz ielas uzbrucis garāmgājējai – kādai 1978. gadā dzimušai sievietei. Vīrietis sākotnēji fiziski ietekmējis sievieti, nogrūžot zemē, kā arī izdarot vairākus sitienus gan pa galvu, gan vēderu, pēc kā nolaupījis viņai somiņu.

Garāmbraucošais vīrietis nekavējoties reaģējis un ļaundari līdz Valsts policijas darbinieku ierašanās brīdim aizkavējis turpat notikuma vietā. Iespējamā vainīgā persona ir aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā.

 

 Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu nodarījumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Cietusī sieviete pēc nodarījuma nogādāta medicīnas iestādē un sievietei atgrieztas atņemtās mantas.

Valsts policija pateicas drosmīgajam garāmbraucējam – vīrietim, kurš šo situāciju pamanīja, nebija vienaldzīgs un nekavējoties rīkojās.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Komentāri

   1. skolnieciņ,Tu esi totāls lohs un kaut tevi pašu aptīrītu un bonusā iz….tu. Sprāgonis

   2. Skolnieciņš saka: 01.06.2023 16:31 Nesmīkņā par citu cilvēku nelaimēm.

 1. Malacis jaunietis – pa purnu visiem varmākām – ļaunums saprot tikai vienu valodu !!!

  Sūtiet bērnus sportā ,lai neizaug par tītariņiem !

 2. Pāķos ir ielas,tik smieklīgi. Gan jau kārtējā alkānu ģimene,kad sieva nedeva piķi dzeršanai.

 3. Eu murmuli ja nav ko komentet nelien un neraksti,vemiens nak no idinu komentiem.

 4. man bija lidziigs variants.nu tragiskaks.pec tam dabuju pa savu naudu braukat uz tiesu ka liecinieks.kadas 4 reizes.baigi man to vajadzeeja.diena sachakareta.

 5. Meedāli puisim,bet realitātē nopelnus sev piešķirs “varenā” Tukuma mentene-vairāk kā par bomāriem,dzērājšoferiem,skandalētājiem neko nevar,pat nozagtu riteni,kur paši īpašnieki noskaidroja kas paņēma,nevar sameklēt,par kko te vispār runāt-nav pret tādiem ne cieņas ne goda

 6. Teikšu krievu vārdiem ar latīņburtiem -na haļavu uksus sladkij,tas Tukuma musargām,paši neko nopietnu nevar

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *