Pasola, bet nepiegādā zirgu

19. septembrī Tukuma iecirknī vērsās sieviete, kura atsaukusies «Facebook» publiskotam sludinājumam un pārskaitījusi 2000 eiro par zirga iegādi. Pēc samaksas veikšanas ar pārdevēju vairs nav iespējams sazināties, kā arī sludinājums no sociālās vietnes ir izdzēsts. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus un bankas konta numuru, uz kuru tika pārskaitīta nauda.

Dzērumā un bez tiesībām

 1. septembrī Tukumā vīrietis, kuram tiesa piemērojusi liegumu vadīt transportlīdzekļus, pa Lielo ielu vadīja automašīnu «BMW 530», būdams alkohola reibumā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Bez apskates

 1. septembrī Tukumā vīrietis pa Kurzemes ielu vadīja automašīnu «Volkswagen Passat», kam likumā noteiktajā termiņā nebija veikta valsts tehniskā apskate. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods – 55 eiro.

Runājas pie stūres

 1. septembrī Tukumā sieviete vadīja automašīnu «Volvo V60» pa Revolūcijas ielu un, transportlīdzeklim esot kustībā, lietoja mobilo tālruni, neizmantojot brīvroku režīmu. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likumam par tālruņa, piezīmjdatora, planšetdatora vai viedierīces lietošanu, ja transportlīdzeklis atrodas kustībā, izņemot gadījumus, kad minētās ierīces izmanto brīvroku režīmā, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 25 līdz 100 eiro.

Apreibušie velosipēdisti

 1. septembrī Tukumā, Pastā ielā, konstatēts, ka vīrietis vada velosipēdu, būdams alkohola reibumā (0,9 promiles). Toties viņa kolēģim Kandavā, Abavas ielā, – promiļu vairāk – 2,70. Abos gadījumos uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

 1. septembrī ap 22.30 Tukuma novada Kandavā dega vieglā automašīna 5 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

 1. Skaiststs zirgs bet zel sievietes varbut ka vinai ta bija pedeja naudina lai iegadatos paligu lauksaimniecibaa Cilvekus apkjrapj..bet ta nauda laimi nenesis..nu nevar uz otra nelaimes savu celt..zaglis pazaudes daudz vairak..jo vis gan labais gan sliktais ka bumerangs nak atpakal..ta ir iekartota pasaule

  1. Mums tā pietrūka tava viedokļa, paldies. Godīgi sakot es mēģināju to zirgu iegadāties, lai desu uztaisīt.

 2. Šodien zirgs ir skaistumam, izklaidei, veselībai un atpūtai.
  Prasīt nieka 2K par zirgu, tas jau norāda par krāpšanu.
  Acīmredzot, cērpamo aitu krājumam nav robežu, kuri izmet naudu miskastē(ģīmja grāmatā).

 3. Kā var maksāt par zirgu to neapskatot????varbūt vel solija uz pakomātu atsūtīt???

   1. Ir ir, speciālie pakomāti zirgiem Tukumā, vienīgi, tie pieejami ar speciālām Tvaicenes izziņām.
    Runā , ka būšot vēl lielāki pakomāti ziloņiem.
    Galvenais, lai samaksā !!!

 4. Interesanti policija ko izmekles vai ka vienmer iesniegumu iemetis plaukta un pec 3 nedeļam atsutis atbildi” Lieta ir izbeigta”

 5. Ir aitas, ir cirpēji.
  Kurš skaita naudu pirms saņemta prece? Vēl jo vairāk šitāāādu ciparu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *