Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 16. decembra līdz 1. janvārim

Policija
16. decembrī
Tukumā, Kurzemes ielā 14, kāda dzīvokļa saimniece konstatēja, ka no kumodes nozagta nauda Ls 3500, bet no naudas makiem – nauda Ls 900 un 500 eiro.
27. decembrī
Tukumā, Aviācijas ielā 14, no automašīnas CITROEN nozagtas trīs ventiļu uzlikas, norauta automašīnas firmas zīme un bojāts krāsojums. Zaudējumi – Ls 200 vērtībā.
28. decembrī
Tukumā, Parādes ielā 17, pie mājas atstātai automašīnai VW norauta firmas zīme.
Tukumā, Aviācijas ielā 10, automašīnai VW PASSAT norauta aizmugurējā firmas zīme un saskrāpēts krāsojums. Zaudējumi Ls 80. Šajos gadījumos vainīgās personas – 14 un 16 gadus jaunus tukumniekus – redzēja un aizturēja policijas darbinieki. Jauniešu rīcības motīvi tiks skaidroti ierosinātā kriminālprocesa ietvaros.
Tukumā, Raudas ielā 17, veikalā «Super Neto» pagaidām nenoskaidrots vīrietis paņēmis divas 0,5 l tilpuma pudeles «Dervil» degvīna un nesamaksājot aizgājis.
Tukumā, Pasta ielā 14, veikalā «Rimi» pārģērbšanās kabīnē pagaidām nenoskaidrots vīrietis centies aiz drēbēm noslēpt 1 l degvīna «LB» pudeli, ko vēlāk neuzmanības dēļ nosviedis zemē un saplēsis.
29. decembrī
Tukumā, Telegrāfa ielā 15, atslēgta automašīna VW GOLF un no salona nozagtas dažādas mantas – automagnetolas «Panasonic» vadības panelis, piecas cigarešu paciņas, CD diski, kā arī maks ar naudu. Nodarīts zaudējums Ls 196 vērtībā.
1. janvārī
4.00 Tukumā, Veidenbauma ielā, nepazīstams jaunietis nodarījis miesas bojājumus kādam tukumniekam, kam mediķi konstatējuši sejas sasitumu, bet zem labās acs – hematomu.

Ceļu policija

29. decembrī
8.00 Dzintares-Pūres stacijas ceļa 6. km automašīna AUDI 80 uzbraukusi dzīvniekam, kurš pēkšņi šķērsoja brauktuvi.
11.30 uz Sātu-Vasku ceļa automašīnas AUDI 80 vadītājs iestūrējis kokā. Cietušo nav. Vīrietis bija braucis alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības.
30. decembrī
10.40 Tukuma-Lazdu ceļa 11. km automašīnas ŠKODA FABIA vadītājs uzbraucis meža zvēram, kas negaidīti šķērsojis brauktuvi.
21.20 Valguma-Klapkalnciema ceļa 1. km automašīnas MAZDA 323 vadītājs
pārspīlējis ar ātrumu, un līkumā auto noslīdējis no brauktuves un ietriecies žogā.
31. decembrī
1.40 Tukumā, Aleksandra ielā, aizturēts automašīnas MERCEDES BENZ 200 vadītājs, kurš brauca alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības.
13.20 Rīgas-Ventspils ceļa 56. km DUS «Trest» automašīnas ROVER 75 vadītāja uzsākusi braukšanu, neizņemot degvielas uzpildes pistoli no automašīnas bākas; negadījumā bojāta uzpildes automāta pistole.
18.50 Rīgas-Ventspils ceļa 53. km no brauktuves noslīdējusi un apgāzusies automašīna SUZUKI GRAND VITARA. Negadījumā cietis pasažieris – 87 gadus vecs vīrietis, kam konstatēts galvas sasitums un smadzeņu satricinājums.

Reidu rezultāti

29. decembra naktī reidā Kandavas pilsētā administratīvie pārkāpumi netika konstatēti. Naktī no 29. uz 30. decembri tika aizturēts kāds vīrietis, kam konfiscēts nelegāli iegādāts alkohols. Alkoholu nosūtīs ekspertīzei un tikai pēc rezultātu saņemšanas tiks pieņemts atbilstošs lēmums. Četriem kandavniekiem noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli par smēķēšanu neatļautā vietā. Naktī no 30. uz 31. decembri administratīvie pārkāpumi nav konstatēti.
Tukumā reidos pārbaudīti veikali, kuros tirgo pirotehniku – pārkāpumi nav konstatēti.
Ziemassvētki un Jaungada sagaidīšana noritējusi bez smagiem starpgadījumiem. Jauniešu atpūtas vietās un spēļu zālēs situācija bijusi mierīgi.
23. decembrī pārkāpumi nav konstatēti; 24. decembrī trim personām (arī vienam nepilngadīgajam) noformēti administratīvie protokoli par atrašanos uz ielas alkohola reibumā. Naktī uz 29. un 30 decembri pārkāpumi nav konstatēti.
Ceļu policijas inspektori strādāja pastiprinātā režīmā gan Ziemassvētkos, gan gadu mijā. Lai arī laika apstākļi nebija labvēlīgi, it īpaši 31. decembrī, mūsu rajonā nav bijušas smagas avārijas. Vienīgajā avārijā ar cietušajiem gūtās traumas nebija smagas, un cietušais tai pašā dienā "palaists uz māju". Cerams, ka visu gadu šoferi būs tikpat apzinīgi un veiksmīgi!
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Komentāri

  1. ka nav kauna,nakti uz pirmo janvari policijas degungala veikala Vilja lidz ritam tirgo alkoholu,un vini vel saka nekadu parkapumu nav konstatets!

  2. anonimi
    Pats pirki, vai!? Par ko tad suudzies? Buus pieprasiijums, buus piedaavaajums!
    P.S. Man te zinoshi cilveeki staasta, ka «Vilja» pat skaitaas baars – taa ka – viss legaali:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *