Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem decembrī un janvārī, kas reģistrēti 16. janvārī

Policija

6. decembrī

«Struteles muižas» īpašnieks uzrakstījis iesniegumu, ka kāds bijušais darbinieks, aizejot no darba muižā, līdzi paņēma «Struteles muižas» mobilo telefonu.

18. decembrī

Kāds Sēmes pagasta iedzīvotājs uzrakstījis iesniegumu, ka viņa paziņa noslēdza aizdevuma līgumu, kura rezultātā viņam radušas parādsaistības ar SIA «Creditreform Latvija» Ls 95 apmērā.

13. janvārī

Policijā saņemts kāda kuldīdznieka iesniegums, ka Sēmes pagastā uz ceļa Zentene-Sēme uz viņu šāvis cilvēks, kurš telefoniski aicinājis uz tikšanos un piedāvājis darbu. Personas, kas aicināja kuldīdznieku uz tikšanos, noskaidrotas.

16. janvārī

20.00 Vānes kultūras nama dzīvojamajā istabā atrasti divu vīriešu līķi bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Trešais – 1983. gadā dzimis un Valmierā dzīves vietu deklarējis vīrietis – ievietots Tukuma slimnīcas reanimācijas nodaļā. Bojā gājušie – 1985. gadā dzimuši jaunieši. Lai noskaidrotu visus apstākļus, ierosināts kriminālprocess. Sākotnēji ir aizdomas, ka notikusi saindēšanās ar tvana gāzi.

17. janvārī

2.00 «Tukums I» dzelzceļa stacijā trīs jaunieši, pielietojot vardarbību un nodarot miesas bojājumus, nolaupīja 1964. gadā dzimušam tukumniekam mobilā telefona «Nokia» lādētāju. Divas vainīgās personas aizturēja Tukuma RPP patruļdienests, trešā persona – zināma.

Ceļu policija

16. janvārī

8.00 ceļa Līgas-Kandava-Veģi 8. km automašīna ROVER 75 izraisīja sadursmi ar meža zvēru.

16.35 Tukumā, Kurzemes un Talsu ielas krustojumā, automašīnas TOYOTA COROLLA vadītājs brauca, būdams alkohola reibumā, un ceļa līkumā neizvēlējās atbilstošu braukšanas ātrumu; rezultātā viņš nobrauca no ceļa braucamās daļas un izraisīja sadursmi ar ceļa zīmi.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *