Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 15. līdz 18. februārī

Policijas ziņas

15. februārī

Lapmežciemā, Stadiona ielā, kāda lapmežciemnieka automašīnai izsists aizmugurējais stikls un noņemta numura zīme.

16. februārī

Slokā no stāvlaukuma nozagts traktors-frontālais iekrāvējs, kurš atrasts Smārdes pagastā, 2 km no DUS «Trest».

Saņemts iesniegums, ka Irlavas pagasta DUS «Vaski» nozagta degviela. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.

Smārdes pagasta «Laukķemeros» pēc alkohola lietošanas kompānijā atklājies, ka pazudis datora procesors «Pentium» un spēļu konsole «Sony Play Station». Nodarīts zaudējums Ls 439 vērtībā.

Zemītes pagasta «Celmiņos» mežā patvarīgi nozāģēti 60 m3 egles koku. Zaudējuma apmērs un vainīgie tiek noskaidroti.

17. februārī

Jaunsātu pagasta veikalā «Vītoli AMI» no gāzes balonu novietnes nozagti 9 gāzes baloni. Zaudējumi tiek noskaidroti.

Ap 7.00 Engurē, Jūras ielā 71, mājai otrajā stāvā izsists viens pakešu loga stikls.

Tukumā, Kuldīgas ielā 74, pie Sporta kompleksa kāds pagaidām nenoskaidrots jaunietis iekaustījis divus 20 gadus vecus jauniešus. Cietušajiem mediķi konstatējuši sasitumus un alkohola reibumu.

18. februārī

Sestdien no rīta lidostā «Rīga» Tukuma rajona policijas pārvaldes inspektori aizturēja jaunieti, ko tur aizdomās par līdzdalību laupīšanās Kandavā, Pūrē, kā arī par līdzdalību slepkavībā. Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ceļu policija

15. februārī

10.30 Rīgas-Ventspils ceļa 50. km no brauktuves noslīdējusi un apgāzusies automašīna HONDA. Cietušo nav.

11.30 Tukumā, Zemgales ielā, automašīnas DODGE vadītājs, iebraucot pretējā braukšanas joslā, izraisījis sadursmi ar automašīnu VW TRANSPORTER. Cietušo nav.

13.00 Tukumā, lielveikala «Rimi» stāvlaukumā, automašīnas VAZ vadītājs atpakaļgaitā uzbraucis stāvošai automašīnai MITSUBISHI GALANT un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai.

21.35 Tukumā, Zemītes ielā, automašīnas MAZDA vadītāja ietriekusies priekšā braucošās automašīnas VOLVO aizmugurē, kas pirms pagrieziena strauji nobremzējusi. Cietušo nav.

16. februārī

00.25 Tukumā, Meža ielā, aizturēts automašīnas AUDI A4 vadītājs, kas brauca, būdams alkohola reibumā, un bez autovadītāja apliecības.

Lestenes pagasta «Rozīšos» mājas pagalmā automašīnas OPEL VECTRA vadītājs uzbraucis stāvošai automašīnai KIA CEED un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai.

16.30 Tukumā, Ziedoņu ielā, automašīnas TOYOTA RAV4 vadītājs pārspīlējis ar ātrumu, un auto, noslīdot no brauktuves, ietriecies ceļmalas žogā.

18.00 Jaunpilī, Sudraba ielā, automašīna CHRYSLER PT CRUISER

uzbraukusi sunim, kurš negaidīti šķērsojis brauktuvi.

17. februārī

1.50 Jelgavas-Tukuma ceļa 41. km grāvi ieslīdējusi un apgāzusies automašīna VW PASSAT VARIANT. Negadījumā cietušas trīs personas – divi pasažieri guvuši sasitumus, bet vadītājs – plēstas brūces galvā.

11.30 Aizstrautu-Burtnieku ceļa 5. km automašīna FORD FOCUS noslīdējusi no brauktuves un ietriekusies betona stabā un kokā. Cietušo nav.

18. februārī

00.27 Tukumā, Progresa ielā, aizturēts automašīnas VOLVO vadītājs, kurš brauca, būdams alkohola reibumā, un bez vadītāja apliecības.

Reidu rezultāti

Reida laikā 15. februārī Tukuma 2. vidusskolā 20 gadus vecam jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā; savukārt Tukuma kultūras nama rīkotajā pasākumā par šādu pārkāpumu sodīti trīs jaunieši (21 līdz 19 gadus veci).

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *