Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 12. līdz 21. februārī

Policijas ziņas

12. februārī

Saņemts kādas tukumnieces iesniegums, ka SIA «Jūsu logi» nav pildījuši līgumsaistības par logu piegādi Tukumā. Iesniegums pārsūtīts uz Ekonomikas policijas pārvaldi pievienošanai jau uzsāktam kriminālprocesam par krāpšanu.

18. februārī

22.51 Tukumā, Meža ielā 30, SIA «Latvijas Statoil» pagaidām nenoskaidrots vīrietis nav norēķinājies par paņemto degvielu, nodarot zaudējumu uzņēmumam Ls 23,67 vērtībā.

20. februārī

Tukumā, Pils ielā 9, kāda tukumniece veikalā «Drogas» iznesa smaržu pudelīti «AB Spirit» Ls 14,99 vērtībā, par to nesamaksājot.

Zemītes pagasta Pavārkalna kapos uz kapsētas vārtu sienām ar sarkanu krāsu uzkrāsoti uzraksti angļu valodā.

21. februārī

Vānes pagasta z/s «Rudzīši» no vaļējas nojumes sēklu priekštīrītājam nozagti divi elektromotori Ls 120 vērtībā.

22. februārī

13. februārī ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.¹ panta 1. daļas – par nelegāla alkohola realizāciju kādās mājās Kandavas novadā. Pirms tam tika konstatēti vairāki gadījumi, kad alkohols šajā mājā iegādāts, un arī noformēti administratīvie protokoli par iegādāšanos.

22. februārī, pārmeklējot māju, atsavināti 58 litri nelegāla alkohola, kas, pēc saimnieka vārdiem, esot tīrs spirts. Alkohola kvalitāti noteiks ekspertīzē.

Vēl 8 litri nelegāla alkohola (pēc saimnieka vārdiem – atšķaidīta spirta) atsavināti, pārmeklējot māju Kandavā, Lielā ielā; arī par šo lietu jau 13. februārī uzsākts kriminālprocess.

Laikā no 15. līdz 22. februārim administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 33 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 3; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 7; par dzīvošanu bez pases un deklarētas dzīves vietas – 5; par nelegāli izgatavota alkohola iegādāšanos Tukumā – 1; par nepilngadīgā iesaistīšanu alkohola lietošanā – 1.

Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēti 168 administratīvie protokoli; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 18; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 9; par ātruma pārsniegšanu – 69; par drošības jostu nelietošanu – 15; par bērnu pārvadāšanas noteikumu pārkāpšanu – 1 un par gājējiem paredzēto noteikumu pārkāpšanu – 10.

Ceļu policija

20. februārī

6.20 Rīgas-Ventspils ceļa 69. km automašīnas FORD MONDEO vadītājs lokveida krustojumā pārspīlējis ar ātrumu, auto noslīdējis no brauktuves un ietriecies brauktuves apmalē un ceļa zīmē.

12.40 Tukumā, Lielā ielā 5, automašīnas OPEL CARAVAN vadītāja uzbraukusi deviņus gadus vecam zēnam, kas negaidīti šķērsojis brauktuvi.

13.20 Tukumā, Durbes ielā, automašīnas TOYOTA HILUX vadītājs atpakaļgaitā uzbraucis stāvošai automašīnai BMW 316 un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Komentāri

  1. Es kā auto braucējs un arī šās skolas audzēkņa vecāks, varētu tik lūkt policiju pastiprināti patrulēt pie šās skolas Lielā ielā , jo tur tie saucamie luksofori tak nestrādā, un bērni pēc skolas neskatoties ne pa labi ,ne pa kreisi metās pāri ielai…vajag tik vienu dienu tā neuzkrītoši pavērot , kā tie bērni šķērso ielu no skolas uz veikalu"Verella" un jums viss būs skaidrs , ka ne vienmēr ir jāvaino auto braucēji…Kā tie bērni grūsta viens , otru ejot pa trotuāru, tās ir šausmas-varbūt vienkārši bērnu vecākiem ir saviem bērniem jāiemāca kūltūra uz ielas………

  2. to XXXX…
    piekriitu teiktajam,jo redzeeju kaa tas viss notika….otrdienas aviizee par negadiijumu ar puiku ir melots,tas nebija uz gaajeeju paarejas,tas bija pie apgjeerbu veikala kas ir aiz ”miķelīti”,un tur nav gaajeeju paareja!!! lai taa ”NTZ” iemaacaas raxtiit pareizi un lai negroza patiesos,reaalos faktus!!!!

  3. liecienieks…
    Cik man zinaams "operatiivo dienestu atskaite" ir pashas policijas sniegtaas zinjas(ne zhurnaalistu pashacereetaas). Laikam jau tu buusi ne taa kaut ko sasktaiijis!?

  4. Lieciniekam. Nekur neatradu textu par gājēju pāreju, bija rakstīts šādi: Tukumā, Lielā ielā 5, automašīnas OPEL CARAVAN vadītāja uzbraukusi deviņus gadus vecam zēnam, kas negaidīti šķērsojis brauktuvi.

  5. vai juus aviizes lasat arii???,panjem un palasi sestdienas aviizi un otrdienas aviizi,tad arii sapratiisi kapeec lieciniece taa raxtiija….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *