Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 12. līdz 15. februārī

Policijas ziņas

13. februārī

Tukumā, Meža ielā 22, veikalā «Maxima», kāds 17 gadus vecs tukumnieks mēģinājis iznest no veikala viskija «Tullamore Dew» pudeli, nesamaksājot par to.

Automašīna VW GOLF II bez numura zīmēm, kuru meklēja Tukuma RPP, atrasta Talsu rajonā.

Ceļu policija

13. februārī

16.55 Tukumā, Zemītes ielā 5, stāvlaukumā pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbraukusi stāvošai automašīnai VW PASSAT.

14. februārī

10.00 Jaunpils pagastā, «Kadiķu» saimniecības pagalmā, pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbraukusi stāvošai automašīnai VW GOLF.

17.30 Rīgas-Ventspils ceļa 63. km automašīnas RENAULT MEGANE vadītājs, nogriežoties pa kreisi, izraisījis sadursmi ar aizmugurē braucošo automašīnu VW SHARAN. Cietušo nav.

18.10 Tukuma-Lazdu ceļa 6. km iereibusi velosipēda vadītāja, pārbraucot no ceļa kreisās puses uz labo, izraisījusi sadursmi ar automašīnu VW SHARAN. Par cietušajiem ziņu nav.

15. februārī

00.45 Tukumā, Raudas ielā 9, automašīnas AUDI 80 AVANT vadītājs uzbraucis mājas stūrim un bojājis ceļa zīmi. Autovadītājs aizturēts Telegrāfa ielas 6. mājas pagalmā. Noskaidrots, ka viņš brauca alkohola reibumā.

Ātrā palīdzība

12. februārī

Pie Tukuma Ātrās palīdzības mediķiem ar grieztu brūci zem auss vērsies kāds 35 gadus vecs tukumnieks, kurš traumu, iespējams, guvis sadzīves konflikta laikā.

No 9. līdz 15. februārim administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 26 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 8; par smēķēšanu neatļautā vietā – 6; par dzīvošanu bez deklarētas dzīves vietas – 6; par dzīvošanu bez pases – 1; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 3; par narkotisku vielu lietošanu – 1; par tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem – 2; par nelegāli izgatavotu alkoholisko dzērienu iegādāšanos – 2; par pašvaldību saistošo noteikumu nepildīšanu – 16.

Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēti 115 administratīvie protokoli; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 16; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 6; par mopēdu, velosipēdu vadīšanas pārkāpumiem – 4; par ātruma pārsniegšanu – 46; par jostu nelietošanu – 4; par bērnu pārvadāšanas noteikumu neievērošanu – 1 un par gājējiem paredzēto noteikumu pārkāpšanu – 6.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *