Meklē svētku brīvdienu “māksliniekus“

Darba nedēļa daudziem Tukumā iesākās ar nepatīkamu pārsteigumu – vairākas ēkas Meža un Raudas ielā, tāpat kā kāda automašīna, kas novietota stāvēšanai ielas malā, tikusi pie sarkanas krāsas ķēpājumiem. Kā pastāstīja Tukuma novada pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds, tas paveikts naktī no svētdienas uz pirmdienu, un, acīmredzami, – ir kādas jauniešu kompānijas darbs.

Tas, cik  liela skāde kopumā nodarīta,  nav vēl aplēsts, taču zināms, ka bojāti ir gan pašvaldības, gan arī privātīpašumi. Tapuši un vēl top iesniegumi arī Valsts policijā par to, ka šie “mākslas darbi”  radījuši materiālus zaudējumus. Notikušā apstākļi un arī vaininieki tiek skaidroti, taču, ja ir kāda papildu informācija, iedzīvotājiem lūgums vērsties pašvaldības policijā:

 

Komentāri

 1. Kopš kura laika krāsa bojā apmetumu ?
  Taisni otrādi, tā palīdz aizsargāt pret apkārtējās vides iedarbību.

  1. Tu, laikam esi tikpat stulbs, kā tie mūlāpi krāsotāji, ceru noskaidros tos mūdžus un samaksās pa pilnu. Arī kurzemes ielā ir ķēpājumi, starp citu kameras pilsētā ,vai butaforijas jājautā, pie auto mazgātuves 15m atālumā ,no ķēpājuma.

 2. Zīmēts ir vietās kur ir kameras, pie mazās maximas vien sanāca paiet 2 kamerām garām, tas pats raudas ielas krustojumā, nu ja šos neatradīs, tad no pilsētas kamerām jēga ir apaļa 0

 3. Gar otro videni pat trotuari nopuusti. Spriezot pec uzraksta uz pieturas tur pat, ož pēc krieveļiem vai to radijumiem

  1. Ksenofobija ir fobija pret visu, kas ir svešs, nepazīstams. Tās parasti ir iracionālas bailes un naids . Ksenofobija parasti izpaužas pret kādu personu grupu, piemēram, citu reliģiju pārstāvjiem, rasēm, ciltīm, etniskajām grupām, ārzemniekiem.

  2. Tev sapņos ari nak krieveļi?! :)))))
   Tukuma tik Latvaiņi palika, krievi jau sen projam un smejas par tadiem lohiem ka tu :)))))

 4. Pilsētā ir video novērošana. Policijai vairāk jāpiepūlas izskatīt ierakstus. Jā, tas ir papildus darbs. Cerams, slinkums šoreiz neņems virsroku.

  1. Jega nekada no kameram un poličiem, uz stacijas kalna čigans 3 gadus tirgo zaliti, to vis Tukums zin bet policija nezin :)))))) divaini gan

  1. Nērī visādus mēslus debīlais narkān, nosprāgsi liela bēda nebūs, viens mēsls mazāk.

 5. Kur palikusi cilvēcība,rejaties kā suņi,kas ar cilvēkiem ir noticis-nu nebijāt jūs agrāk tādi

 6. Vai tik tas nav deputāta kandidāts , kas iekaustījis savu sievu un tagad liegts tuvoties viņai! Tāpēc dusmas izveļ krāsojot!

 7. Kas taa pa huinu bleg! Kapec lai butu jakraso siena citadak?! Bleg butu labak salabojusi nafig majas talsu un lielaja iela, kur patiesi ir nabadziba! Bet ne! sitie izdzimteni rupejas par kaut kadam majam pie maximas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *