Līkumā uz Sātu ceļa – atkal jauns upuris

Kā ziņo kāds aculiecinieks, šodien, 31. maijā, Sātos, netālu no līkuma, kur pagrieziens uz Irlavu, notikusi avārija. Ļoti iespējams, vadītājs pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu un, nespējot noturēties uz ceļa, taranēja autobusa pieturu un attapās grāvī. Jāpiebilst, ka šis nebūt nav vienīgais negadījums tieši šajā ceļa līkumā. Iemesls lielākoties arī tas pats – auto vadītājiem piemirstas, ka viņi nonākuši apdzīvotā vietā! Tādēļ iedzīvotāji, to skaitā negadījuma aculiecinieks uzsver, ka, viņuprāt, te būtu nepieciešams kāds papildu risinājums, kā ātros braucējus ierobežot, piemēram, radars!

Komentāri

 1. Labrīt !!!!!!!!! Kamēr kaut kas nenotiks ,tikmēr nedomās ,ne ? Paldies Dievam ,ka tai brīdī tur nebija cilvēki. Piemēram ,kas gaida autobusu. Idiotu bars un punkts. Ne sūda nav mācība.

   1. es zinu adriēnu braueru, 17. gs. flāmu kleķeri, uztriepju scenētāju, kuru nosita krogus kautiņā…nav tev radinieks, tu, kremļa āģente?

  1. Dunduks esi tu pats un nevajag citus nosaukt savā vārdā un ja mēģināsi kaut ko iebilst tad tas tikai apstiprinās manis rakstīto.

  2. Jūs laikam neesat lietas kursā, ka tas ir viens no galvenajiem ceļiem no Rīgas uz Kuldīgu un tur braukā arī pilsētas dunduki.

   1. sitie lauku dunduki nemaz nemak braukt kad tukuma tirgus dienas ,tad labak nebraukt ara no setas , pieradusi braukt pa saviem pakiem kur viens cels un simts lauku, lai policija paskatas tirgus diena, ka tie dunduki brauc jo noteikumus zina retais tapec no viniem jauzmanas.

    1. Sakuma lai zimes pareizi saliek un cela apzimejumus ipasi ta iela kas ir blakus domei tiesi preti tirgus narvitim

 2. Ja dēļ katra dulbura liks vēl kaut kādas ceļa zīmes kuras jau ir par daudz,tas nebūs prātīgi.Viss tur ir kārtībā,simtiem citi brauc un nekas,neskrien pieturās.Drīzāk viņam tiesības būtu jāpārliek.

  1. ja nezini par negadījumu statistiku šajā vietā, tad labāk paklusē – nekas te nav kārtībā ar satiksmes drošības organizāciju!

   1. Kas tev idiņ vēl pietrūkst, izņemot smadzenes. Ir zīme “Apdzīvotas vietas sākums”. Ko vēl vajag? Brauc aiz zīmes max.50km/h un skaties, ja vajag brauc vēl lēnāk. Dēļ visiem akliem stulbeņiem visur jāliek “gulošie”, jālīmē ribjoslas un vēl nez kas. Bet stulbam jau tas netraucēs iebraukt ne pieturā, ne grāvī, ne mājas sienā..

    1. nu elementāru loģiku ar prātu neapdāvinātam jau neiemācīsi, tādi tev līdzīgie arī ir uzprojektējuši šādu objektu, neieliekot līkumā atvairbarjeras, kas atdala gājēju ietvi no brauktuves – piemēram!

 3. Avārijas ir un būs,brauc šmigā un brauks,labāk pastāstiet,kā 11g puika auklei sameistaro sīko? Iepriešējā rakstā.

 4. Nemaz nevajaga lauciniekus aprunat, ka brauka pasi pilsetnieki? zimes neievero.

  1. sco
   ———
   paziistami kas dziivo aarpus pilseetas,maaja ap 300 tuukstoshi,mashiinas ap 30 vienam pat 50.nu un pilsetniekam daudziem pazinjam. varbuut 3 – 4 tukstoshi vertas vai vispar tadas nav.

 5. Ir jau it kā zinamas lietas ” bruģītis” ,bet Latvija nav taču neviena ” orgāna” kam interesē satiksmes drošība! Milivcijai vajag ,lai pieraditu ” efektivitati”protokolus,tam ir ” naudīgas” vietas un viss.cssd tiem naudu kāst! Vācijā zime apdzivota vieta 20 m no pirmās majas un” bumsis”.Mums km un pēc km dažreiz! Glāzščūņos vispar nekā,bet aiz stūra milicis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *