rayzar

Lauktehnikas aplī šoferis tumsā uzbrauc velosipēdistei un aizbēg

30. augustā Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 69. km, Lauktehnikas aplī, pagaidām nenoskaidrots vadītājs uzbrauca 2001. gadā dzimušai velosipēdistei. Velosipēdiste guvusi miesas bojājumus. Autovadītājs aizbrauca no notikuma vietas…

Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde ziņo, ka 30. septembrī Tukuma iecirknī reģistrēti 16 notikumi, uzsākti 2 kriminālprocesi un noformēti 8 administratīvie protokoli.

28. augustā

17.30 Tukuma novada Irlavas pagastā sieviete konstatējusi, ka no dzīvokļa nozagts mobilais telefons 98,28  eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

30. augustā

Kandavas novada Zantes pagastā vīrietis konstatējis, ka 3. augustā uz viņa vārda paņemts ātrais kredīts (saņemta parāda piedziņas pavēste). Uzsākts kriminālprocess.

Laikā no 8.00 līdz 18.00 Tukuma novada Tumes pagastā no kāpņutelpas nozagts nepieslēgts velosipēds «Dart kross», nodarot materiālos zaudējumus 65 eiro vērtībā.

9.45 Tukumā, Brīvības laukumā, par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā administratīvo sodu saņēmis 1954. gadā dzimis vīrietis.

18.10 Kandavas novadā, ceļa Rīga-Ventspils 92. km, 1998. gadā dzimis automašīnas «Ford Focus» vadītājs, krustojumā nogriežoties pa kreisi uz ceļu Līgas-Kandava-Veģi, nedeva ceļu mašīnai «Audi A6», kurai bija braukšanas priekšroka, kā rezultātā notika abu auto sadursme.

21.21 Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 69. km, Lauktehnikas aplī, pagaidām nenoskaidrots vadītājs uzbrauca 2001. gadā dzimušai velosipēdistei. Velosipēdiste guvusi miesas bojājumus. Autovadītājs aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot noteikto kārtību – neziņojot policijai, kā arī nesniedzot palīdzību cietušajai.

31. augustā

8.55 Tukumā, Dārzniecības ielā, mājas pagalmā, mašīnai «VW Passat» nozagts labās puses atpakaļskata spoguļa stikls.

Ugunsgrēki

30. augustā

E. Veidenbauma ielā, Tukumā, piecstāvu dzīvojamās mājas 1. stāva dzīvoklī dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,1 m² platībā.

Komentāri

 1. Šādam vadītājam tiesības nost uz mūžu! Tas nav vadītājs, tas ir ķīniešu kvalitātes blīves izstrādājums starp stūri un pedāļiem!!!

  1. Un pareizi ar darīja,ja grib izbēgt no soda-viennozīmīgi velosipēdiatam ir miesas bojājumi,značit krimināllieta neizbēgama,a ja aizmūk tad iespējas,ka nenoķers pieaug neizmērojami un ja ar noskaidros,tad ir iespējas pateikt,ka nezin kas brauca un saņemt tikai naudas sodu-tas praktiski zelta ieteikums visiem autobraucējiem līdzīgos gadījumos

   1. Hmm… vienigi,ja tas cilvēciņš nomirst,tad sūdīgi pašam nāk miegs pa nakti bet tas jau uz tevim neattiecas…

   2. tu esi profesijas melnais traips! Lai Dzīve tavas puņķainās smadzenes izfiltrē! Zaļknābis mazgadīgais ar totālu smadzeņu trūkumu!

   3. Izskatās,ka menti savā bezspēcībā te lādās tā vietā lai vainīgo ķertu un likuma nepilnības labotu

 2. Vakar braucu ap 21 pa apli,viens riteņbraucējs pa apli brauca bez atstarotājiem,knapi ieraudzīju,brauc arī kā kungs pa vidu,drīz sāksies dabīgā atlase gar šosejas malām tumsas laikā.Neaizstāvu šoferi, bet pašiem pa tumsu ir jāuzmanās.

  1. CSN punkts 99: Transportlīdzekļa vadītājam jābrauc ar ātrumu, kas nepārsniedz noteiktos ierobežojumus, ņemot vērā ceļu satiksmes intensitāti, transportlīdzekļa un kravas īpatnības un stāvokli, kā arī ceļa un meteoroloģiskos apstākļus (īpaši redzamību braukšanas virzienā). vai ko izsaka šis punkts no noteikumiem tavām smadzenēm? Aizdomājies kamēr nav par vēlu vai smadzenes nav jurista līmenī, kurš te iepriekš ko komentēja! 😉

   1. Šaurajai pierītei zināšanai-
    Katram ceļu satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības.

    1. Plānprātiņam ne juristam būtu jāsaprot, ka tas neatbrīvo no punkta 99 pildīšanas un to neattaisno…

  2. Aizmirsu piebilst: Kāds ātrums km/h atļauts tagad aplī?????????????????????????????????????????? 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *