Attelam ir ilustratīva nozīme. Avots: VUGD

Lapmežciemā izglābj cilvēku, Jaunpilī zog dārgu tehniku

6. septembrī 20.13 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Lapmežciema pagastu, kur ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpes izglāba cilvēku, kurš saviem spēkiem nespēja no tās izkļūt. Pulksten 20.59 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Policija 

No stāvvietas aizstumj velosipēdu

4. septembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Tukumā no kādas pazemes stāvvietas nozagts kādam 1979. gadā dzimušam vīrietim piederošais velosipēds. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi 500 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Sadzeras un brauc ar velosipēdu

4. septembrī neilgi pirms 17.00 Tukumā kāds 1982. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,72 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

Jau atkal zog lauksaimniecības tehniku

4. septembrī Valsts policijā saņemta informācija, ka Jaunpils pagasta Jaunpilī kāda uzņēmuma teritorijā no diviem traktoriem un diviem kombainiem nozagtas vairākas navigācijas sistēmas un bojātas vadu pīnes. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi vairāk nekā 70 000 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Valsts policija atgādina, ka ārkārtīgi būtiska ir arī pašu saimnieku atbildība savu īpašumu nosargāšanā, tāpēc ir rūpīgi jāpadomā par tehnikas novietošanu drošā un apsargājamā teritorijā. Arī kameru uzstādīšana var palīdzēt, taču vēlamies uzsvērt, ka ir ļoti svarīgi izvērtēt kameras uzstādīšanas leņķi. Videonovērošanas kameras apskates leņķim ir jābūt tādam, kas aptver lielu daļu teritorijas. Tāpat kameras kvalitātei jābūt labai, lai videomateriāls var palīdzēt gadījumā, ja rodas tāda nepieciešamība.

Valsts policija aicina informēt arī līdzcilvēkus, ja traktortehnikas, lauka vai saimniecības tuvumā pamanītas aizdomīgas personas vai svešas automašīnas, vēlams piefiksēt automašīnas numurzīmi un nekavējoties ziņot par to policijai, zvanot pa tālruni 110. Būtiski nepalikt vienaldzīgiem un pieskatīt ne tikai savu saimniecību, bet pievērst uzmanību arī kaimiņos notiekošajam.

Ar piekabi, bet steidzas

6. septembrī īsi pirms 12.00 Tukuma novadā pa ceļu Rīga-Liepāja, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 40 km/h, kāds 1986. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen» sakabē ar kompresoru, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 39 km/h. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 160 eiro apmērā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Paldies glabejiem par cilveka izglabsanu..nav lielaka prieka atgut visdargako mums katram dzivibu..bet vel lielaks prieks ir tiem kas sniedza pedejo roku..un cik gan maz vajag lai izglabtu..vien velmi glabt.paldies glabejiem…bet zagliem fui..ar zagtu nantu bagats neklusi..jo uz citu nelaimes savu neuzcelt…it ipasi nozogot varbut cilvejam pedejo kas vinam ir ismnagi stradajot to iegadajoties. Viss naks atpakal.jo ta iekartota pasaule..loti gudri jo tas ko tu dari otram patiesibaa dari sev…reiz oar visu bus jamaksaa jo apzags ari jus….un tikai tad jus sapratisiet un jutisiet ka tas ir kad esmu apzagts..nepatikami un sapigi vai ne..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *