Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kapos nozog kapakmeni

17. decembrī īsi pirms 13.00 Tumes pagastā kādā kapu teritorijā nozagts kapakmens. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi nepilnu 1000 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

 

Vada auto reibumā

 1. decembrī neilgi pirms 23.00 Tukumā kāds 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja «BMW» markas spēkratu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams 0,99 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Dzēris velosipēdists

 1. decembrī īsi pirms 12.30 Tukuma novada Jaunpils pagastā uz autoceļa Anennieki-Jaunpils kāds 1962. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,87 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Komentāri

  1. Tava varianta daudz letak bus, tadu izdzimteni valsts glaba pa velti, un liek mazo krustu ar uzraksu ” nezinamais”

   1. Ansis saka: 20.12.2023 16:52 Nu, es netaisos tikt apraksts zemē kristiešu kapos. Tā kā Latvijā līķi nedrīkst dedzināt kādā ainaviskā klajumā padsmit metrus no upes un blakus skaistam ainaviskam mežam, es labāk noziedošu naudiņu kādai asatru draudzei Islandē. Vel dzīvam esot apmaksāšu savu bēru izdevumus un notariāli savu ķermeni novēlēšu asatru kopienai. Tad man ir garantija, ka pēc nāves manu ķermeni sadedzinās, bet pīšļus izkaisīs kādā pļavā, mežā vai upē. Baltu tautu tradīciju visticamāk būs grūti atjaunot, bet skandināvu pagāniskā tradīcija ir jau sevi pierādījusi un legalizējusi mūsdienu Eiropā.

    1. Nu gan Skolniekzellis ieskrējies, šamo kremēs un pelnus izkaisīs okeānā, nu gluži kā pasaules megazvaigzne DAVID BOWIE.
     Bet ak vai, tavu nelaimi, tu tak nabags, visu laiku par to kviec, tā ka tev būs jāsamierinās ar bezpajumtnieku beznosaukuma kopkapu kaut kur kaut kādā nostūrī.

     1. 2023 saka: 21.12.2023 11:11 Pelnus izkaisa upē vai kādā brīvdabas svētvietā. Okeānā neviens nekaisa. Lūdzu, palasi asatru rokasgrāmatas. Latvijā diemžēl šāda apbedīšana ir liegta.
      Un, jā. Es neesmu bezpajumtnieks.

      1. Kāds Latviešiem sakars ar kaut kādiem asatriem.
       Pats smieklīgākais, ka latviešu valodā NAV tāda vārda ”asatrs”.
       Tādu vārdu lieto kaut kādi tavējie reliģiskie fanātiķi.
       He he, skaties, ka tie asatru vadoņi kādā rituāla reizē tevi nenoupurē, jo pirmāmkārtām upurē vārgākos(sīkākos) asatru eksemplārus.

       1. 2023 saka: 21.12.2023 18:41 1) Asatru ir skandināvu neopagānisms. 2) Latvijā nav piemērotu apbedīšanas pakalpojumu pagāniem neatkarīgi no reliģiskās piederības. Par to es TAP portāla sabiedriskās apspriešanas sadaļā rakstīju. Bet Islandē manis pieminētā apbedīšanas tradīcija ir legāla. Tur cita likumdošana. Es protams darīšu visu, lai Latvijā ticības brīvība būtu ne tikai uz papīra, bet arī dzīvē. Bet spriežot pēc šādas ļaunas attieksmes, man būs grūti ko mainīt.

  2. Tu izskatās neesi nevienu apglabājis un kapakmeni uzlicis,tikai muldēt zini,atrautais no pasaules lietām,ddd

 1. Nav īsti saprotama motivācija šādai zādzībai, ko bomzis iesāks ar to akmeni, akmeņkaļi, kuri darbojas ar akmeņiem, neies zaimot kapus un smērēt rokas.
  Izskaidrojums varētu būt, ka tas bija kāds psihenes klients vai tikpat aptaurēta znotiņa atriebe pret nīsto sievasmāti.

 2. Tas ir reāli rēcīgi , ka Skolniekzellis visu laiku gaudo par nabadzību un kviec par brīvpusdienām, bet tanī pat laikā šis murgo , ka viņa pīšļus vedīs uz Islandi, it kā tas būtu par velti.
  Tas vien parāda kāds ku-kū viņam galvā.

  1. 2023 saka: 22.12.2023 10:57 Tagad es esmu trūcīgs, jo esmu students. RTU laikā es strādāju un par ķīmijas inženieri es nekļuvu. Man ir KP par diviem gadiem ķīmijas inženierzinātnē. Ķīmiķiem maksā ap 1600€ bruto. Mikrobiologiem ap 1300€ bruto. Bet darbs man būs. Pēcāk savos laukos es biznesu uztaisīšu. Un manas biotehnoloģijas un mikrobioloģijas zināšanas man noderēs. Es netaisos mirt 24 gadus jauns. Pa 50+ gadiem es naudu sapelnīšu.

   1. Vai auto vadīšanas tiesības ieguvi un vēl n-tajām lietām, ko plātījies izdarīt?
    Jeb tu tikai tukši plāties par kaut cik ciešamu algu un savu biznesu, bet rezultātā čiks vien sanāk.
    Pat ja naudu dabūsi, kas tavas atliekas vedīs uz Islandi, jo tad tev neviena vairs nebūs, socdienests ar tādām muļķībām nenodarbojas.

    1. 2023 saka: 23.12.2023 16:19 Kādas n-tās lietas? Kāds sakars te ar autovadītāja tiesībām? Kāds sakars? Es esmu students. Studentam gadā vien divi mēneši ir brīvi. Kāds darbs var būt studiju laikā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *