Tukuma policijas iecirknis

Kandavā likvidē nelegālu degvielas uzpildes staciju; Sēmē avārijā bojā iet vīrietis

Vakar, 6. jūnijā, Tukuma kriminālpolicijas darbinieki Kandavā likvidēja nelegālu degvielas uzpildes staciju. Administratīvā lietvedības ietvaros, tika izņemtas aptuveni 10 tonnas dīzeļdegvielas.

Vakar, 6. jūnijā, Tukuma kriminālpolicijas darbinieki Kandavā likvidēja nelegālu degvielas uzpildes staciju. Administratīvā lietvedības ietvaros, tika izņemtas aptuveni 10 tonnas dīzeļdegvielas.

Šodien, 7. jūnijā  8.14, Tukuma novadā, Sēmes pagastā, uz ceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka, virzienā uz Tukumu 1937. gadā  dzimis vadītājs, vadot automašīnas VW Passat Variant,  nenoskaidrotu apstākļu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretīmbraucošu traktoru. VW Passat Variant vadītājs gājis bojā.

Komentāri

 1. Tur jau esot bijis kritni vairāk par 10.tonnām.
  Kā tauta runā, ka šīs DUS ir darbojies vairākus gadus, protams bez valsts amatpersonu piesegšanas tas nebūtu iespējams, tādējādi vajadzētu papētīt dzīļāk šos darboņus!

 2. Būtu es īstais Valdis, tas, kas augšā MK sēž, medāli mūsu puikām iedotu! Tas tik ir ķēriens valsts mērogā! Bet datortroļļi jau nenovērtēs. Avīžnieki gan varēja uz pirmā vāka uzlikt. Ja kas, tad tikai policijā tos sliktos redz, bet to ko labie dara, ka mellām mutēm strādā un no ”netīreļus” izmet ārā, to neredz. Nu paslavējiet taču vienreiz tos puikas. ir pelnījuši!

 3. Žēl tiešām nabaga Rūķis:-( Tautā runā, ka tas, esot acu apmānam. Negribētu ticēt tam, ka tā tas ir! Guntel turies mēs ar tevīm kandavas hakariešu savienība.

 4. Par to “tankštelli”-labak ,lai skauģi piever mutes-KAS MĀK TAS DARA-KAS NEMAK-STAIGĀ PLIKU PAKAĻU.Muļķīgus komentus-no repertuāra-VIENA TANTE TEICA….-te visi ir sarakstijuši un neviens pat ne tuvu patiesībai.Kā jau tas pienākas-galvenais kādu “aplikt” no galvas līdz kājam.
  Patiesība vai nē-tas nevienu neinteresē.Lai TAM skauģim mēle nokalst un badu jūt…!Cilvēkiem tīk runāt par tiem…ja kas!

 5. pluskjis ir daunis…….un ari visi tie,kam skauz!!!
  latviesiem jau miljakais ediens ir brokastis otrs latvietis……citadi nevar mierigi gulet…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *