Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kādā īpašumā Raudas ielā Tukumā atrod noraktas riepas

Raudas ielā Valsts vides dienesta Kurzemes reģionālā pārvalde, veicot sūdzības pārbaudi, konstatēja, ka kādas ēkas pagrabā, augsnē apraktas, iespējams, 1000 nolietotas auro riepas. Uzsākts kriminālprocess par zemes piesārņošanu un piegružošanu.

No 23. līdz 25. maijam reģistrēti 35 notikumi, uzsākti 52 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 28 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas vadīšanu reibumā un 1 par vardarbīgu uzvedību. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

Mašīna nav seifs!
23. maijā Tukumā, Jelgavas ielā, no neaizslēgtas automašīnas «Mercedes-Benz» tika nozagti 20 eiro, divi mobilie tālruņi „iPhone” un mobilā tālruņa lādētājs. Nodarīts materiālais zaudējums 305 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

24. maijā Lapmežciema pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Opel Zafira», būdams 2,69 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Vēl lielākā reibumā…
24. maijā Tukumā, Siltuma ielā, vīrietis vadīja automašīnu «BMW 320», būdams 3,05 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD
Deg šķūnītis un mājas jumts
Otrdien, 24. maijā, vienos naktī Tukuma novada Smārdes pagastā dega šķūnis pilnā 16 m² platībā. Bet 25. maijā 17.04. ugunsdzēsēji glābēji devās uz Lielo ielu, Tukumā, kur dega vienstāva dzīvojamās mājas jumta konstrukcijas pilnā – 49 m² – platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās 19.06.
Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Zefīra un Bembja vadītājiem-smilgām vēl paveicās, ka KL nav stājušies spēkā grozījumi (virs 1.5 promiles kriminālatbildība), jo uz naudas sodu un liegumu dzērājiem uzspļaut.

    1. Nu beidz Aleksej,kādeļ tad pats esat pasažieris? Laikam jau bijusi pieredze ar dzeršanu un braukšanu!

  2. Jā ilgi gan pastāvēja tā riepu pārstrādes rūpnīca,tā ir ka grib kļūt gada laikā par Rokfelleru,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *