Attēlm ir ilustratīva nozīme

Kad sašķobās veselība un notiek avārija

7. februārī īsi pirms 19.00 tika saņemts izsaukums Tukumā, uz Zemītes ielu, kur bija bojātas divas ceļa zīmes. Izrādās, ka par šo negadījumu bija ziņojis kāds kungs, kuram, kā pats skaidroja, bija palicis slikti ar veselību – iespējams, viņš uz brīdi pat bija zaudējis samaņu, kaut iesākumā to nav pat aptvēris. Nokļūstot mājās, viņš gan konstatējis, ka ir bojāts auto, tai skaitā tam izsists lukturis, tādēļ braucis meklēt negadījuma vietu. Saprazdams, ka, visticamāk, tieši viņš bojājis ceļa zīmes, vīrietis pats izsaucis arī policiju. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Tāpat Valsts policija atgādina, ka veselības problēmu gadījumā vai, piemēram, kad cilvēks jūtas noguris, miegains, pie stūres labāk nesēsties. Bet, ja tas piemeklē jau brauciena laikā, jāmēģina apstāties ceļa malā, nevis jāturpina braukt, tādējādi apdraudot gan sevi, gan arī citus satiksmes dalībniekus.

 

Kopumā no 6. līdz 8. februārim Tukuma novadā reģistrēti 43 notikumi, uzsākti 33 administratīvo pārkāpumu procesi, no kuriem 9 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti arī divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas divas personas.

Notriec velosipēdistus

  1. februārī Tukuma novada Smārdes pagastā notika ceļu satiksmes negadījums. Kā liecina sākotnējā informācija, kāds vīrietis vadīja automašīnu «Škoda» un, iespējams, samainīšanās brīdī ar pretī braucošo auto neievēroja drošu intervālu attiecībā pret tajā pašā virzienā braucošajiem velosipēdistiem, kas tika notriekti. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un Valsts policija skaidros precīzus negadījuma apstākļus.

Saslīd un iebrauc grāvī

  1. februārī no rīta policija saņēma informāciju, ka Jaunpils pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka kāda vīrieša vadīta automašīna «Renault» saslīdēja, nobrauca no ceļa grāvī un apgāzās. Negadījumā cieta pats vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

  1. februāra vakarā Tukuma novada Lapmežciema pagastā dega atkritumi 2 m² platībā. 7. februārī Zirgu ielā, Tukumā, vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā un Kandavas ielā, Tukumā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

  1. Pilnīgi meli,ja palika slikti,kā tu vēl aizbrauci līdz mājām?Autopilotā?Un kā vēl atceras notikuma vietu?

  2. Ja tāds brauc pie stūres galīgā bezfilmā par notiekošo un attopas tikaimājās ar sasistu auto tad lūdzu abulējiet viņam vadītāja apliecību!!!Nākošreiz attapsies mājās un auto būs nokrauts ar līķiem….

  3. Vnk-X pa pāli nonesa zimi un atstaja notikuma vietu,tad sarunāja Y minēto versiju,paši paziņoja policijai,lai nebūtu notikuma vietas atstāšana un tiesibu zaudēšana. Normāla versija,kas glābusi nevienu vien no vadītāja apliecības,darba zaudēsanas un tagad ar krimināllietas. Tā ka pārējiem “nezinīšiem” ja nu gadienā sanāk “grēkot” tad dodiet prom no notikuma/bēgsanas vietas ko kājas nes,a pēc tam pārfrāzējot-mana cūka,bet ne mana druva

  4. Very good blog you have here but I was curious about if you knew of any forums that cover the same topics talked about here? I’d really love to be a part of community where I can get feedback from other experienced individuals that share the same interest. If you have any suggestions, please let me know. Thanks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *