Jaunā gada pirmajā dienā dedzis mājas jumts Engurē

Laikā no  31. decembrī un 1. janvārī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā kopumā ir notikuši deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Tajos neviena persona nav cietusi. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 97 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Tajā skaitā 20 par ātruma pārsniegšanu. Savukārt par transportlīdzekļa (automašīnas) vadīšanu alkohola reibumā uzsākti trīs kriminālprocesi.

 

 

Braukājas dzērumā

  1. decembrī 04.03 Tukumā, Talsu ielā, tika aizturēts vīrietis, kurš vadīja transportlīdzekli iespējamā alkohola reibumā (atteicās no alkohola pārbaudes) un izraisīja ceļu satiksmes negadījumu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Turklāt, pārbaudot personu, tika konstatēts, ka viņam nav deklarētas dzīvesvietas Latvijas Republikas teritorijā. Saistībā ar notikušo uzsākts administratīvais process.

Reibumā braukājas ar traktoru

  1. decembrī 1.11 Tukuma novada Zentenes pagastā pa piebraucamo ceļu uz privātmāju vīrietis vadīja traktoru, būdams 3,08 promiļu stiprā alkohola reibumā. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 262. panta pirmās daļas.

Turklāt traktoram nebija veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, kā arī noteiktā termiņā nebija veikta tā tehniskā apskate. Par šiem pārkāpumiem uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Iet ciemos, kaut…nevajadzētu

  1. janvārī Tukumā aizturēts vīrietis, kurš atradās kādā adresē, tādējādi pārkāpjot pagaidu aizsardzību pret vardarbību pret sievieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 168.1 panta – par ļaunprātīgu nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību nepildīšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

VUGD

  1. janvārī, neilgi pēc pusnakts, Tukuma novada Džūkstes pagastā divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens 0,1 m² platībā. Savukārt svētdien no rīta Tukuma novada Engures pagastā dega vienstāva ēkas jumts un bēniņi 75 m², kā arī pirmais stāvs 15 m² platībā .

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

  1. Skumji, ka ļaužu dzīvēs notiek nelaimes. Zaudēt mājokli ir sāpīgi. Lūgsim visu mīļoto un visu cienīto Dievieti Laimu, lai likteņa Dieviete Laima pasargā mūs no nelaimēm. Būsim piesardzīgi. Ievērosim ugunsdrošības noteikumus. Nezaudēsim ticību Dievietei Laimai! Lai godāta Dieviete Laima, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!!! Visa slava Dievietei Laimai! Veiksmi! Izturību un spēku!
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *