Attēlam ir ilustratīva nozīme

Iespējamais vainīgais Kandavas avārijā – aizturēts

Jau vēstīts, ka 14. oktobrī aptuveni 18.52 Kandavas pagastā, autoceļa P109 Kandava-Saldus 6. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu «Audi Q7» un iebrauca pretējā virziena braukšanas joslā, kur izraisīja frontālu sadursmi ar automašīnu «Audi A6». Negadījumā traumas guva «Audi A6» vadītājs un divas pasažieres. Mediķi visas trīs cietušās personas nogādāja ārstniecības iestādē. Savukārt 1953. gadā dzimusī šīs automašīnas pasažiere šajā negadījumā gāja bojā, mirušās ķermeņa atbrīvošanai no transportlīdzekļa bija nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība.
Notikuma vietā tika aizturēta iespējamā vainīgā persona – 1980. gadā dzimis vīrietis, kam pārbaudes laikā tika konstatēts 1,57 promiļu reibums. Likumsargi viņu nogādāja īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Noskaidrots, ka šis Talsu novada iedzīvotājs jau iepriekš divas reizes ir tiesāts par līdzīga rakstura noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Šobrīd vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

No 13. līdz 16. oktobrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 71 notikums, uzsākti 48 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 8 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par agresīvu uzvedību. Konstatēti 3 autovadītāji reibumā bez iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības, reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājusi bojā 1 persona un 3 guvušas miesas bojājumus.

Nozagti celtniecības instrumenti

Naktī uz 13. oktobri Tukumā, atlaužot piekaramo atslēgu, no saimniecības ēkas nozagti dažādi celtniecības instrumenti. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Notriec un neapstājas

 1. oktobrī Tukumā 2012. gadā dzimis zēns uz skrejriteņa šķērsoja Lauku un Raiņa ielas krustojumu pa gājēju pāreju, kur viņam uzbrauca līdz šim nenoskaidrots automašīnas vadītājs, kurš pēc negadījuma atstāja notikuma vietu. Zēns guva traumas un pēc sadursmes vērsās pēc medicīniskās palīdzības pie ārsta. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kad auto aizripo…

 1. oktobrī Tumes pagastā sieviete novietoja stāvēšanai automašīnu «Volkswagen Golf», nepārliecinoties, ka ir izdarīts viss nepieciešamais, lai transportlīdzeklis neizkustētos no vietas, un aizgāja. «Volkswagen Golf» pēc kāda laika sāka ripot un uzbrauca citai stāvēšanai novietotai automašīnai «Škoda Octavia». Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sakarā ar uzvārda maiņu sievietei ir nederīga vadītāja apliecība. Policijā par notikušo sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi.

 

Brauc bez tiesībām

 1. oktobrī Lestenes pagastā vīrietis, kurš likumā noteiktā kārtībā nav ieguvis transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, vadīja automašīnu «Volkswagen Golf». Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, vīrietim piemērots naudas sods – 380 eiro.

Brauc dzērumā

 1. oktobrī Zemītes pagastā vīrietis, kuram piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību liegums, vadīja automašīnu «BMW 530», būdams 2,24 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Zog instrumentus

 1. oktobrī Tukuma iecirknī saņemta informācija par zādzību – no īpašuma Kalēju ielā nozagts trimmeris «Stiga», digitālais mērītājs «Bosch», kaste ar instrumentiem, logi un durvis. Nodarīts materiālais zaudējums 825 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Dzērumā un bez tiesībām

 1. oktobrī Kandavas pagastā vīrietis, kuram piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību liegums, vadīja automašīnu «Audi 80», būdams 1,99 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Vainīgais aizturēts

 1. oktobrī ceļa Viesatas-Irlava 10. kilometrā apturēts auto «Opel Zafira» un konstatēs, ka vadītājs ir alkohola riebumā (1,83 promiles). Tāpat secināts, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD

Strādājuši negadījuma vietās

Piektdien, 14. oktobrī, 18.38 VUGD saņēma izsaukumu uz Kandavas pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji no vienas avarējušās automašīnas ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. Notikumā cieta vēl trīs cilvēki, kas no šīs automašīnas bija izkļuvuši paši saviem spēkiem. No otras automašīnas pirms VUGD ierašanās saviem spēkiem izkļuva vēl viens cilvēks, kurš notikumā cieta. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz brauktuves izlijušo šķidrumu un ar tauvas palīdzību vienu no automašīnām novilka no brauktuves. Darbs notikuma vietā noslēdzās pēc četrām stundām. Bet svētdien, 16. oktobrī, pēc 2.00 VUGD palīdzība atkal bija nepieciešama Kandavas pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums.

Komentāri

 1. Notriec bernu uz gajeju parejas un sakts administrativais process? Jus nopietni?! Vai tas ir tikai Tukuma iespejams?! Cilveks notrieca bernu uz gajeja parejas un aizmuk, pat nezinot dzivs vai elpo berns. Tadu cietuma jasedina uzreiz un tiesibas atņemt uz visu mužu! Ja kadam policistam notriektu bernu ari butu administrativai tikai?!

  1. Tas tik tiešam iespejams Tukuma, notriec bernu aizmuk un neka tev nebus, ieliks sodu 50 eiro un brauc talak…..

 2. Pat neerti paprasit kurš tad Tukuma pieņem likumu un sodus?! Riga cilveks skaidra uz gajeja parejas cilveku aizskara ar auto spoguli un tiesibas atņema uz pusgadu, Tukuma notrieca un brauka talak….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *