Geltiņos iznīcina kriminālprocesos atsavinātās cigaretes /FOTO/

Divas dienas, 14.un 15. martā, Getliņu atkritumu poligonā Rumbulā, Stopiņu novadā iznīcina kriminālprocesos atsavinātās cigaretes. Kopumā divās dienās paredzēts iznīcināt 1 miljonu 340 tūkstošus 698 paciņas dažādu marku cigarešu. Šīs kontrabandas cigaretes izņemtas kopumā deviņos kriminālprocesos.

Divas dienas, 14.un 15. martā, Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu SIA «Dīlers» Getliņu atkritumu poligonā Rumbulā, Stopiņu novadā iznīcina kriminālprocesos atsavinātās cigaretes.

Kopumā divās dienās paredzēts iznīcināt 1 miljonu 340 tūkstošus 698 paciņas dažādu marku cigarešu. Šīs kontrabandas cigaretes izņemtas kopumā deviņos kriminālprocesos. Pieci kriminālprocesi – Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes, bet pārējie – Valsts policijas.

Iznīcināšana šoreiz notiek Getliņu atkritumu poligonā, jo cigaretes tiek samaltas ar šķeldotāju un uzreiz sasmalcinātā putekļu veidā nonāk atkritumu kalnā. Pēc tam jau ar smagās tehnikas kāpurķēdēm tiks iemaltas un sajauktas ar zemi un pārējiem atkritumiem. Līdz ar to pilnībā tiek izslēgta iespējamā tabakas nonākšana atkārtotā lietošanā.

Šis veids arī ir „visekoloģiskākais” cigarešu iznīcināšanai, jo smalkie putekļi nenonāk pilsētas gaisā vai vēl ļaunāk – pa atvērtiem logiem cilvēku dzīvokļos vai ražošanas telpās.

Šodien, 14. martā, tiek iznīcinātas kontrabandas cigaretes, kuras aizturētas un konfiscētas uz Latvijas austrumu robežas. Iznīcināšanas procesu vēroja īpaša komisija, kuras sastāvā bija arī attiecīgā kriminālprocesa izmeklētāji. Šodien – Muitas kriminālpārvaldes darbinieki.

Komentāri

  1. Mūsu vagari mērkaķojas pakaļ ārzemju vagariem. Tērē naudu no budžeta, lai iznīcinātu ejošu preci. Tak *TIRGOJIET* kaut pa puscenu, neaptēstie ambāļi, un veiciet pienesumu budžetam, nevis mīnusu ! Šitā nauda tak nesmirdēs, tāpat kā soda naudas par visādiem niekiem.

  2. Es arī domāju,ka varētu šīs cigaretes par lētu naudiņu atdot patversmēs esošajiem.Pati gan nesmēķēju,bet esmu redzējusi,cik alkatīgi “bomzīši ” meklē izsmēķus pa atkritumiem.Tad jau labāk lai tiek cigaretes,kaut vai nelegālās..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *