Džūkstē šodien, 8. maijā, apgānīts piemiņas akmens

Kā ziņots sociālajos tīklos, kā arī TV3 ziņās, šodien, 8. maijā konstatēts, ka kāds ar baltu krāsu aplējis Kurzemes aizstāvju piemiņas zīme pie ‘Rumbām’, Džūkstes pagastā. Vandālismu pamanījusi Džūkstes pagasta pārvaldes vadītāja Dace Pole, kura par notikušo vērsusies arī policijā. Savukārt Valsts policija, reaģējot uz notikušo, uzsākusi kriminālprocesu. Jāatgādina, ka piemiņas akmens Kurzemes cietokšņa aizstāvju piemiņai ir uzstādīts 1991. gadā. Tā autors ir tēlnieks Ojārs Feldbergs.

Komentāri

 1. Neko citu jau vateņi nemāk, kā impotenti iznīcināt, kad nav neviena, kas varētu sist pretī

 2. Mēs visi labi zinām, cik čakli kapu kopēji ir mokseļmongoļi, ar kādu centību viņi kopj savu kritušo karavīru kapus.
  Devās mokseļmpongolis krāsot baltus savas laupītājordas kritušos biedrus, bet tavu nelaimi, galva pilna ar dzimto bojārišņiku, un žvingulī sajauca vietas.

 3. Mjā un diemžēl vai par laimi ar manās asinīs ir šie mongol-tatāru gēni,bet lai vai kā-svieciens visiem Uzvaras dienā,lai miers ar jums.

  1. XTC saka: 09.05.2023 10:48 Tu neesi XTC. Kremlin, ko zodz svešus segvārdus?

    1. Pasaki to kremliniem visā pasaulē. Tie nez kāpēc spļauj savu indi uz visām pusēm un sauc to vel par krievu valodu, par krievu kultūru, par krievijas vēsturi.

     1. Skolnieciņš saka:
      09.05.2023 20:00

      nerej uz krieviem, tu, ebrejeļu mēslumute un segvārdu zagle ! rotšildmēslu provokācija, nekas cits, apzinās utis volstrītas neizbēgamo bojāeju, apzinās…

 4. Ko tiem krieviem padarīsi? Uz galviņu tie krievu imperiālisti ir slimi. Uz slimajiem nedusmojas. Taču tas viņus neatbrīvo no piespiedu ārstēšanas tiesas ceļā.

  1. Skolnieciņš ir pidorasts :))))
   Krievs viņam vitni pakaļa uzskruveja tāpēc arī naids pret krieviem ira :)))))))

 5. Karš Ukrainā turpinās, krievija jūk tālāk. Jūk prātā. Sākumā krieviju gaida pilnīgs sajukums galvā, tad arī valstī, līdz beidzot krievija sabruks. Finka pareģojums nemanāmi piepildās. Žēl, ka cena ir tik augsta. Cilvēkus žēl.

  1. 😀 ielien skolnieciņ/pajoliņ tur, no kurienes dzimstot izlīdi, un tur sapūsti! 😀 tu sajucis jau piedzimi!:D

   1. 😀 saka: 10.05.2023 12:01 Un? Ja tev ir naids pret Latvijas patriotiet, tad tu esi kremļa fašistu atbalstītājs. Ar tevi, rašist, viss ir skaidrs.

  1. Skolnieciņš saka: 10.05.2023 23:19 Tu neesi skolnieciņš, krievu fašist. Tu es zaglis. Segvārdu zaglis.

 6. Tiešam Tukuma dalbajobi dzivo :)))))
  Jus paradiet kaut vienu krievu kas dzivo džukste un apkartne, tur visi latvieši dzivo, un Krievam braukt uz kautkaduem Laukiem lai uzliet krasu akmenim nu loġika kur :))))) 100% tas bija skolnieciņš kuruš uz Krieviem apvainojas jo berniba abižoja viņu :))))))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *