Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dzer līdz kriminālprocesam

10. februārī īsi pirms pusnakts Smārdes pagastā pa autoceļu Rīga – Ventspils kāds 1983. gadā dzimis vīrietis vadīja «Opel», būdams 1,55 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Vadītājs – alkohola reibumā

10. februārī īsi pēc 12.00 Jaunsātu pagastā kāds 1974. gadā dzimis vīrietis vadīja «Volkswagen», būdams 1,03 promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Par strauju līkumā

11. februārī 11.00 Pūrē kāds 2000. gadā dzimis vīrietis vadīja «Ford» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, veicot pagrieziena manevru, tā rezultātā auto uzbrauca stāvēšanai novietotai «Škoda» automašīnai. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta. Par notikušo transportlīdzekļu vadītāji vienojās, sastādot saskaņoto paziņojumu.

Iebrauc grāvī

11. februārī īsi pēc 19.00 Tukuma novada Vānes pagastā kāda 1997. gadā dzimusi sieviete vadīja «Mercedes Benz» un netika ar to galā, kā dēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta.

VUGD

Naktī uz sestdienu, 10. februārī, 02.47 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Irlavas pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamās mājas jumta konstrukcijas un bēniņi 60 m² platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās 6.00.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

  1. A kas tas pa kodienu bez mašīnas,a ko darīt ja pa īsu,i ja bābas savajagās,ar kājām ta neaizskriesi, i kas tā par štīmi viena promile ar kapeikām

    1. Skolnieciņš saka: 13.02.2024 15:38 Vai ntz.lv šo galvā slimo var nobanot?

    1. Vatņiki jeb urlas ir padomju okupācijas varas mantojums. Tas ir teju vienīgais par ko kādreiz okupētās kolonijas var pateikties krievijai. It visur, kur pabija maskavas vara, ir vatņiki jeb urlas. Tā teikt, ruzzkij jeb usskij mir tradicionālās vērtības.

  2. Beidz kunkstēt vafeļu galva ….labi kad vēl neesmu tevi saticis……bēbis ibio ooo nobanojiet viņu ….lieku mĩksto uz jūsu miesta avĩzi bahahahaaa bahahahaaa urla skolnieciņš drĩz tikaimies…..dabūšu tavu ip adresi bahahahaaa bahahahaaa tad redzēs kurš ir slims bahahahaaa bahahahaaa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *