Attēlam ir ilustratīva nozīme

Degot dīvānam un citām mantām, Tukumā gājis bojā cilvēks

Sestdien, 25. novembrī, 9.00 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukumu, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva dzīvoklī deg dīvāns un sadzīves mantas 8 m² platībā. No degošā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kas negadījumā bija cietis un tika nodots NMPD mediķiem, kā arī tajā atrasts bojāgājušais. Dzēšanas darbi noslēdzās 12.12.

Policija

Iebrauc ēkas sienā un aizmūk

  1. novembrī ap 23.00 tika saņemta informācija par to, ka Tukumā, Meža ielā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums, pēc kura vainīgā transportlīdzekļa vadītājs atstāja notikuma vietu. Kā noskaidrojies, «Volvo» vadītājs, izbraucot no degvielas uzpildes stacijas, ir ietriecās ēkas sienā, to bojājot. Vainīgā persona noskaidrota un konstatēts, ka auto vadītājs ir 1,92 promiļu alkohola reibumā. Uzsākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi – par notikuma vietas atstāšanu, par alkohola lietošanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, kā arī paša negadījuma izraisīšanu.

Gribēja padriftot

  1. novembrī ap 9.30 Valsts policijas amatpersonas konstatēja, ka kāds «BMW» autovadītājs apzināti izraisa sānslīdi uz ceļa. Uzsākta administratīvā pārkāpuma process par agresīvu braukšanu.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *