Attēlm ir ilustratīva nozīme Avots: feedcentral.com.au

Brīvdienās deguši siena ruļļi un māja Smārdes pagastā

Sestdien, 29. aprīlī 17.54 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur netālu no dzīvojamās mājas deg siena ruļļi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divās sešus metrus augstās kaudzēs deg siena ruļļi kopumā 2000 m² platībā. Plkst. 23.49 ugunsgrēka izplatīšanos izdevās ierobežot un ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja 20 m attālumā esošo dzīvojamo māju, saimniecības ēku un malkas šķūni. Notikuma vietā strādāja Engures brīvprātīgie ugunsdzēsēji, bija piesaistīta īpašnieka traktortehnika. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc nepilnu divu diennakšu darba – pirmdien piecos vakarā.

Savukārt svētdien, 30, aprīlī astoņos vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Smārdes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja pilnā 85 m² platībā. Dzēšanas darbos piedalījās arī Smārdes pašvaldības ugunsdzēsības komanda. Dzēšanas darbi noslēdzās pusvienos naktī.

Komentāri

  1. Droši vien tā naida kurinātājas un kremļa fašisma līdzstrādnieces Tatjanas Ždanokas sekotāji un domubiedri svinēja 1. maiju. Sarijušies baltmaizi un majonēzi, trakoja vien. Pa virsu jautram prātam gāja odekalons.

  2. Tieši tā darīja mani senči,bet es viņiem piedodu,jo tā nav viņu vaina,bet gan visādu saracēņu,kas pār Latviju pāri gājuši,gēni. Man jau ar pa retam demolēšanas un agresijas vēlme uznāk,bet es valdos. Skolnieciņš@latvju dievi mūžam dzīvi.

    1. Skolnieciņš saka: 04.05.2023 15:41 Neesi tu skolnieciņš, bet gan parasts krievu fašists (rašists), kurš zog segvārdu. Tev patiesība par krieviem nepatīk, tāpēc tu arī segvārdus zodz. Labs krievu fašists ir uz krieviju repatriēts krievu fašists.

  3. Tu debīls vai izliecies-Gintermuižā vietu daudz,kiš būdā

    1. Skolnieciņš skolnieciņam saka: 07.05.2023 09:29 Kremļa trolli, turi ciet žaunas. Tu esi segvārdu zaglis, kurš zog manu segvārdu, lai mani marginalizētu. Bet tev nekas nesanāks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *