Attēlam ir ilustratīva nozīme

Braukājuši reibumā, tēlojuši pionierus

No 21. līdz 25. jūlijam kopumā Tukuma policijā reģistrēti 96 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi, 63 administratīvā pārkāpuma procesi.

Par jaunu skrejritenim

  1. jūlijā Tukumā, Meža ielā, apturēts kāds mazgadīgs zēns (jaunāks par 14 gadiem), kurš vadīja elektroskrejriteni, kā arī nebija ieguvis velosipēdista vadītāja apliecību. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Reibumā vada… kravas auto

  1. jūlijā Slampes pagastā, uz ceļa Jelgava-Tukums, apturēts kāds kravas auto, kura vadītājs, kā izrādījās, ir 2,26 promiļu reibumā! Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Braukājas pa pilsētu kunga prātā

  1. jūlijā Tukumā, Raudas ielā, kāds vīrietis vadīja velosipēdu 2,02 promiļu reibumā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tēlo pionierus

  1. jūlijā saņemta informācija, ka Engures pagastā kādā stāvlaukumā pulcējas cilvēki, kas, iespējams, publiskā vietā izmantojot likumā aizliegto padomju laiku simboliku. Pārbaudot informāciju uz vietas, secināts, ka nevalstiskas organizācijas biedri rīko nometni un iestudē uzvedumu. Tomēr aizliegtā simbolika šajā izrādē lietota netika.

Par ātru!

  1. jūlijā Tukumā, Kļavas ielā, kāds «Nissan X-trail» vadītājs nebija izvēlējies atbilstošu braukšanas ātrumu, vismaz ne tādu, lai spētu noturēties uz ceļa. Rezultātā sabojāts auto, kā arī ceļa zīme. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Izmēģināja ierīci?

  1. jūlijā Tukumā, Brīvības laukumā, kāds vīrietis publiskā vietā pielietoja pašaizsardzības ierīci – elektrošoku, lai arī, kā tika konstatēs, nekāda pašaizsargāšanās vajadzība tobrīd viņam nebija. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Un atkal…reibumā

  1. jūlijā Tukumā, Harmonijas ielā, vīrietis vadīja elektroskrejriteni, būdams alkohola reibumā (1,01 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Apzog dārza māju

  1. jūlijā Tukumā, Laustiķu mazdārziņu teritorijā uzlauzta dārza mājiņa un nozagtas dažādas mantas 380 eiro vērtībā.

Nobrauc no ceļa

  1. jūlijā, ceļa Valgums – Klapkalnciems 7. kilometrā, kāda «VW Jetta» vadītāja neizvēlējas laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšana ātrumu. Rezultātā ceļa līkumā auto sanesa, un tas nobrauca no ceļa, kur apgāzās. Negadījumā cieta vadītāja.

VUGD

Naktī uz sestdienu, 23. jūlijā 1.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Smārdes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamā māja pilnā 140 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējas viens cilvēks. Pulksten 4.57 ugunsgrēks likvidēts.

Tāpat sestdien Kandavā, trīsstāvu sabiedriskā ēkā uz balkona dega puķu pods 0,1m² platībā. Savukārt svētdienas, 24. jūlija, rītā 5.05 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Engures pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Notikuma vietā konstatēts, ka deg koka divstāvu ēkas jumts un pirmā stāva terase 100 m² platībā. Pulksten 9.44 šis ugunsgrēks likvidēts.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *