Auto un velosipēdista sadursme Jaunpils pusē

31. janvārī ap 8.00 tika saņemta informācija, ka Jaunpils pagastā, ceļa Jaunpils-Annenieki posmā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecināja, ka vīrietis vadīja «Audi» un, apdzenot velosipēdistu, neizvēlējās drošu braukšanas intervālu. Rezultātā riteņbraucējs tika notriekts, taču viņš notikuma vietu pameta, par to neziņojot valsts policijai, kā tas paredzēts likumā. Vēlāk policija braucēju atrada un abiem vadītājiem veica alkohola satura pārbaudi izelpā. Neviens no notikumā iesaistītajiem nebija reibumā. Velosipēdistu nogādāja medicīnas iestādē, kur viņam konstatēja vairākus ķermeņa sasitumus. Negadījuma apstākļi un iemesli vēl tiek skaidroti.

Policija

No 30. janvāra līdz 1. februārim Tukuma novadā reģistrēts 41 notikums, uzsākti 27 administratīvo pārkāpumu procesi, no kuriem 14 ir par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 – par nepakļaušanos amatpersonas likumīgajām prasībām.

Sadursmes ar meža zvēriem

  1. janvārī konstatēti divi ceļa negadījumi, kuros bija iesaistīti meža dzīvnieki. Viens no tiem bijis Sēmes pagastā, kur iesaistīta automašīna «Audi». Otrs gadījums bijis 18.30, kur līdzīgā negadījumā iesaistīts transportlīdzeklis «Ford». Vadītāji šajās sadursmēs nav cietuši, tomēr policija aicina ņemt vērā, ka diennakts tumšajā laikā jābrauc uzmanīgāk, tostarp, ievērojot ceļa zīmes, kas norāda uz posmiem, kur meža dzīvnieku varētu būtu vairāk, un apzinoties, ka dzīvnieku pārvietošanās uz ceļa var būt neparedzama.

VUGD

Pirmdien, 30. janvārī no rīta, Pumpuru ielā, Tukumā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā. Savukārt 31. janvārī neilgi pēc 22.00 Engures pagastā ar atklātu liesmu dega vienstāva saimniecības ēka 40 m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja blakus esošo malkas šķūni. Darbs notikuma vietā noslēdzās vienos naktī. Bet 1. februāra dienā – atkal sodrēji, kas dega Tukumā, kādā Talsu ielas divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *