Tukumā apgāž pieminekli un sabojā krustu

18. jūnijā saņemta informācija, ka Tukumā, Pils ielā, apgānīta apbedījumu vieta – izgāzts piemineklis un noliekts krusts. Uzsākts kriminālprocess. Jāpiebilst, ka, pārliecinoties par situāciju klātienē, šobrīd bojājumi piemiņas vietā pie Tukuma pareizticīgo banzīcas ir manāmi minimāli.

Kopumā Laika posmā no 17. līdz 19. jūnijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 71 notikums, uzsākti 7 kriminālprocesi un 53 administratīvā pārkāpuma procesi.

Uz velo un reibumā

 1. jūnijā Zentenes pagastā vīrietis vadīja velosipēdu «Jaguar», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,26 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un vīrietim piemērots naudas sods 170 eiro.

Ar motociklu ietriecas ceļmalas akmenī

 1. jūnijā Tukumā, Līgo un Saules ielas krustojumā, vīrietis vadīja nereģistrētu motociklu «Yamaha» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, uzbrauca akmenim un apgāzās. Negadījumā vīrietis guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Bez tiesībām

 1. jūnijā Irlavas pagastā, ceļa Tukums-Auce 12. kilometrā, tika apturēta automašīna «Audi 100». Tās vadītājs izrādījās alkohola reibumā (1,34 promiles), kā arī bez vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

Aizmieg pie stūres un izraisa avāriju

 1. jūnijā Engures pagastā sieviete vadīja automašīnu «Volvo S60» un pie stūres iemiga, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un sabojāja elektrības sadales skapi, žogu un ceļazīmi «Dodiet ceļu». Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Dzēris – pilsētas ielās

 1. jūnijā Tukumā, Lielajā ielā, vīrietis vadīja automašīnu «BMW 330», būdams 2,18 promiļu reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Dzērumā notriec motorollera vadītāju

 1. jūnijā Tukumā, Pasta ielā, vīrietis vadīja automašīnu «Volvo S60» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci attiecībā pret tajā pašā virzienā priekšā braucošo motorolleri «Aprilia SR 50 Street», kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā traumas guva nepilngadīgs motorollera vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietis pie stūres sēdies, būdams 1,51 promiles reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Braucot atpakaļgaitā, notriec sievieti

 1. jūnijā Tukumā, Dzelzceļa ielā, kāds vīrietis atpakaļgaitā vadīja «Honda Jazz» un nepārliecinājās par satiksmes drošību – izraisīja sadursmi ar stāvošu «Opel Meriva», pie kuras durvīm tobrīd atradās arī pati auto vadītāja. Negadījumā cieta sieviete, kas tika nogādāta medicīnas iestādē.

Rupji vēstījumi uz auto sāna

 1. jūnijā Irlavas pagastā tika sabojāta automašīna «Ford Fiesta», proti, uz virsbūves kreisā un labā sāna ieskrāpēti necenzēti vārdi. Nodarīts materiālais zaudējums 600 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Deg auto un kūts

 1. jūnijā Kandavas pagastā šobrīd nenoskaidrotu apstākļu dēļ aizdegās kāda automašīna (bez motora un akumulatora), kas savukārt izraisīja ugunsgrēku blakus esošajā būvē – kūtī. Materiālie zaudējumi vēl tiek precizēti. Uzsākts kriminālprocess.

 Arī VUGD ziņo, ka  naktī uz svētdienu, 19. jūnijā 2.30 saņemts izsaukums uz Tukuma novada Kandavas pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka un vieglā automašīna 111m² platībā. Pulksten 7.32 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

 1. Es nezinu vai tur ir abediti cilveeki, bet kapus izpostit tas ir uz nelaimi. Lai kada buutu tautiba bet mirusie pie taa ka tur kautkur seez mulkis nav vainiigi.

  1. Kāpēc Tu aizstāvi komunismu? Komunisti bija ateisti (bezdievji), kam riebjās visa veida reliģijas, it īpaši politeiskās reliģijas. Beigās, tuvojoties PSRS sabrukumam, daudzi padomju pilsoņi saprata, ka viņi ir pareizticīgie ateisti. Izklausās murgaini, bet daudzi ”Russkij Mir” adepti šādi sevi dēvē publiskajā telpā. Palasi krievvalodīgo Krievijas presi, tad sastapties ne tikai vien ar šādiem bulšitiem, bet arī vel ar krietni radošākiem bulšitiem.
   Mūsdienu Krievijas krievi ir fanātiski pareizticīgie. Viņi ir apmāti ar pareizticību. Neveselīgi apmāti. Krievijā karavīrus kazarmās ideoloģiski pareizajai veidā noskaņo pareizticīgo baznīcas popi jeb kapelāni no Maskavas Patriarhāta. Padomju laikos tie bija politruki. Laikam pareizticība krietni efektīvāk skalo cilvēkiem smadzenes nekā komunisms. Rabi Božije i v Afriķe rabi Božije. 😀 😀 😀
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
   P.S. Bučā varēja lieliski redzēt pareizticīgo baznīcas veikumu krievu karavīru ideoloģiskajā apstrādē. Viennozīmīgi tas ir sātanisms.

    1. Kadiķīti, man kristīgā baznīca un kristīgās sektas riebjas. It īpaši man riebjas pareizticīgo baznīca. Pareizticīgo baznīca ir īpaši toksisks kantoris, kas jebkurai demokrātiskai sabiedrībai ir drauds. Pēc savas būtības pareizticīgo baznīca ir vislielākais vates cehs pasaulē, kur veic Vatņik Vulgaris audzināšanu – noziedzīgo dresūru un negatīvo selekciju (vergu selekciju).
     Vai tad Tu neredzi, ko pareizticīgo baznīca izdarīja ar krievu sabiedrību? Baznīcēni krieviem ir tā izskalojuši smadzenes, ka tie uzvedas kā nezvēri Bučā. Bībeles viltus Dievs lai iet bekot Izraēlā pie Israēla dēliem!!!

     1. Vai par visu, kas Tev riebjas, žults jāizmet publiskajā telpā? Tikai tādēļ, ka to var darīt anonīmi, gluži kā atkritumu konteinerā izmetot mēslus….Izdevīga filozofija…

 2. nu re idioti sāk uzdarboties.Droši vien jūtas kā tautas varoņi,jo viņus atbalsta tādi paši idioti.

  1. Вера в Славянских Богов поможет Тебе отличить правду от лжи! Ты проснёшься от морока! Удачи! Да благословят нас Славянские Боги! Да защитят нас Славянские Боги от зла!

   1. Āre, latvju pagāns krievu mēlē apgaismo pasaulīgās lietas…Viszinis tak…virtuālais…

    1. Кadiķīti, esi Tu? Atgremot Bībeli var jebkurš. Krusta kari šeit jau ir bijuši, visas autohtonās (vietējās reliģijas) reliģijas šeit ir iznīcinātas. Krusta karos šeit visu autohtono reliģiju priesterus un priesterienes krustneši nogalināja, bet svētvietas iznīcināja. Pēc Vatikāna un Vatikāna vasaļu veiktās Baltu zemju okupācijas un tālākās aneksijas autohtonās reliģijas tapa aizliegtas. Tālāk sekoja inkvizīcija un iedzīvotāju tīrīšanas no idejiski nepareizajiem (līdzīgi kā Padomju Krievijā bija Staļina laika tīrīšanas; kristīgie sektanti savā nežēlībā neatpalika no totalitārajiem režīmiem kā nacisma un komunisma), lai autohtono reliģiju sekotāju vispār nebūtu. To sauc par garīgo kastrāciju. To vel var nosaukt par aparteīdu un genocīdu pret baltu tautu pārstāvjiem. Visbeidzot te ienāca ebreji līdz ar krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Blakām baznīcām šur tur cēla sinagogas. Un tā pamazām senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms pārņēma ļaužu prātus. Bet latvieši līdz 1861. gadam bija vergi savā zemē. Uz ebrejiem verdzība neattiecās, jo ebreji bija Tā Kunga izredzētā tauta. Ebreju cilts Dieva Jahve (Dievs Jehova) savu tautu taču neturēs verdzībā, vai ne? Taču citas tautas (gojus) ebreju cilts Dievs Jahve (Jehova) spaida kā vīnogas! Bet ko gan no vecā Velna jeb lielebreju šovinisma un cionisma Dieva var gribēt? Bībele ir antīks, antikvariāts fašisms…
     Krievi var būt būtu bijuši kaut vai drusku normālāki, ja tās sūda pareizticības nebūtu bijis….

     1. Par šīm gudrībām aicinu un aicinu tevi uz diskusiju klātienē, bet tu tikai bazunē pa tukšo anonīmi tukšgaitā….Nu, kā ? Sarunāts?

    2. Kadiķīti, pareizticīgo baznīca savus sprediķus lasa un deklamē krieviski. Baznīcēni pat savus Bībeles murgus cenšas izdziedāt vecslāvu valodā, ka pat krieviem tur nekas nav saprotams. Tad kāpēc Tu krievu popus nesit pie krusta, jo tie kalpo Maskavas patriarhātam? Tu to nezināji? Kā valdība pie mums pieļāva šīs Kremļa 5. kolonnas darbību visus šos gadus? Kā?
     Un Tu man vel kaut ko pārmet. Tu esi Vatņiks Vulgaris vai Homo Sovjetikus?

     1. Parunāsimies par to krievu baznīcu, kremļa 5. kolonnu un par manu Vatņika un Sovjetikus būtību klātienē, pie viena galda…Gaidu to brīdi, lai satiktu tik zinošu personu !

 3. Apgānīt kapus, ir sovoku raksturīga pazīme. Apglabātie sovoku okupanti var izb
  audīt savējo izdarības.

 4. Tie būs bijuši tie Īstie latviešu patrioti! Varenie pastalu cīnītāji ar pieminekļiem!

   1. Varbūt tapēc, ka viņiem ir savs ES, un viņi nelien visiem pakaļā kā to dara piemēram letiņi??

 5. Украинская Республика – прекрасная, развитая и демократическая срана. Но 24. февраля 2022. года Российская Федерация агрессивно, беспощадно и преднамеренно вторглась на законную территорию Украинской Республики с целью оккупации и аннексии Украины, с целью уничтожить Украинскую государственность и украинскую нацию. Так началась открытая Российско-украинская война, в которой Россия является страной агрессором. #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

   1. Что российские солдаты вообще забыли на территории Украины? Российские солдаты случайно страной не ошиблись? Айвис, вопрос для любознательных.

    1. Так пиздуй в свою Украину и там права свои качай! !!! Tu esi Latvija un cieni musu valodu, tautu un visu parejo kas saistits ar musu zemi.

     1. Tu neesi Latvijas patriots. Tu esi parasts provokators. No kurienes Tevī ir tāds naids pret Ukrainu un ukraiņiem? Ukraina un ukraiņi neko sliktu Latvijai un latviešiem nav nodarījuši. Bet Tu tagad muldi Kremļa TV manierē, Tu tēlo neiecietīgu, lecīgu un stulbu latviešu nacionālistu. Tāds pseidopatriota tipāžs lieliski iederas Maskavas Kremļa pasakā par nacisma un fašisma atdzimšanu Latvijā.
      Iepriekšējos komentārus es speciāli rakstīju krieviski, lai arī paši krievi tos saprot. Bet krievu valoda it kā nepatīk, bet Tu savos komentāros paud Maskavas Kremļa naratīvas. Aizdomīgs provokators Tu esi….

   2. Айвис, Украина победит, потому что за ней правда. А диктатора Владимира Путина ждёт вечный позор в учебниках истории. Диктатуры обычно нечем хорошим не заканчиваются. Всегда есть свои кармические последствия.

    1. Украинская Республика — это независимая страна со своей культурой, языком и историей. Русские солдаты в Украине находиться на правах оккупантом – насильником, воров, захватчиков и угнетателей. Слава Україні! Героям слава!

     1. Tad kāpēc Tu aizstāvi krievvalodīgos okupantus, kas pašlaik Ukrainas valstī veic genocīdu pret ukraiņu tautu? Aivi, it kā Tu esi pret Maskavas Kremli, bet vienalga Tu kā papagailis atkārto Maskavas Kremļa sacīto. Kaut kāds kreisais ”latvietis” Tu esi. Laikam Tu esi krievvalodīga dzeguze…

  1. Kam tu to visu krieviski skaidro Tukuma avīzē – laikrakstā latviešu valodā? Tu kaut ko pārdomā arī, vai galvenais tev pierakstīt pēc iespējas vairāk rindu…Ždanoku un viņas draugus apciemoji?

   1. Перун – Бог грома и справедливости в славянской языческой традиции – в которого верят язычники не только в России, но и в Украине. Знамя Бога Перуна это коловрат. Издревле в честь Бога Перуна и других Славянских Богов сажали святорощи и устанавливали деревянные идолы. Молитва Богу Перуну за здравие Украины и украинцев: «Отче наш Перуне, трижды славен будь! Твоя сила правит миром как в Прави, так и в Яви. Твои молнии сверкают небесными огнями. Обрати свой взор на землю сию. Ниспошли на нас своё благословенье. И даруй страждущим свою благодать. Защити нас внуков Твоих, всех светлых перуничей. И услышь наши молитвы. Защити земли Киевские! Защити Украину. Защити украинцев. Верши небесное правосудье. И отчисти Землю Матушку от нелюдей. Защити всех добрых людей. Яко Ярила – Солнце дарует нам свет, тако, Отче наш Перуне, даруй нам защиту.». Как только догорят свечи, двенадцать раз произносятся слова: «Перун – Огнекудрый! Да защитит сила Твоя Украину и украинцев от Коляды, до Коляды! Ибо сила Твоя и воля Твоя у нас в крови.». В доме можно установить идол Бога Перуна и его изображение на бумаге.

 6. Помолимся великой Богини судьбы Макоши, чтобы Богиня Макошь помогла Украине в этой войне защитить свою государственность! Богиня Макошь добрая и справедливая Богиня. В это судьбоносное время Богиня Макошь встанет на сторону Украины и украинцев. Высшие Силы – Боги и Богини – всё видят. Злодеяния диктатора Владимира Путина будут осуждены и преданы суду. #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 7. Славься Богиня Макошь во веки веков! И защити нас от невзгод судьбы. И открой наши глаза на мир, чтобы мы могли видеть, знать и чувствовать. Ибо Ты властвуешь в Прави и в Яви. Даруй нам хорошую судьбу! Даруй нам свободу, даруй нам жизнь! И защити нас от нелюдей в чьих сердцах живёт ненависть и злоба. Даруй нам доброту в душе! #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 8. По-моему, диктатор Владимир Путин и лже проповедник Владимир Гундяев — это главные сатанисты современной России. Они не спасители, они мясники, которые ведут россиян на погибель как овец на убой. От сатанистов добра не жди. Православная церковь — это церковь Сатаны. Там обитают одни сатанисты, они даже неспособны сказать: «Нет войне!!!». Это Рабы Божие, свободными людьми их нельзя назвать…
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

   1. Aivi, es šaubos, ka Tu esi latvietis. Visticamāk Tu esi krievvalodīgs provokators…

    1. Izstuko veel ko , es visu redzu un izdaru secinajumus. Latvija ir veel cilveki kas domaa, Nevis bljaustaas un izsplata jenkju un ukrainu fantastiskos staastus. Meli visapkaart.

     1. Aivis ir cilvēks, kas domā 😀 Kā tad! Skalo sev smadzenes ar krievijas propogandu un tad atvemj to internetā.

    2. Tu doma kadu uztrauc tavas šaubas :)))))) tu esi nekas un saukt tevi neka! Gudri rakstit tik proti :))))) aizej uz jauntukumu un pasaki tur cilvekiem to ko tu raksti, ja tu pajoliņ izturesi vismaz 30 minutes bez salauzta žokļa tad tevi kads cienis:)))) dotaja bridi tu esi kartejais pajols, dirsejs!!!!

  1. ☮ ☮ ☮ ☮ ☮ ☮ ☮ Помолимся всем светлим Богам, чтобы война побыстрее закончилась! Помолимся Славянским Богам, чтобы Российско-украинская война побыстрее закончилась! Помолимся Богине Ладе, чтобы Богиня Лада озарила нас своим божественным светом. Пусть любовь победит войну! Да прибудет с нами благословение Богини Лады! ☮ ☮ ☮ ☮ ☮ ☮ ☮ #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 9. Великая Богиня Мара известна не только славянам, но и народам балтов. Славяне и балты издревле верили в Богиню Мару. В нынешняя время в Богиню Мару верят множество язычников из Балтийских стран и России. Богиня Мара — это Богиня равновесия. Она есть Богиня жизни и смерти. Она встречает души при рождении. И она сопровождает души после их смерти в Навий мир, где души ждут нового перерождения. Цикл жизни и смерти вечен. #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 10. Богиня Мара против войны. Богиня Мара против Российско-украинской войны. Богиня Мара против бессмысленной жестокости и кровопролития. К сожалению, в нынешней России у власти сатанисты, которые приветствуют войну, смерть, кровь и насилие. Сатанисты в России украли власть у народа и сделали свою диктатуру, где достоинство человека ущемлено, а людьми правят деньги. Это ужасно! Богиня Мара сочувствует всем в России проживающим народам! #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 11. Богиня Мара, очисти нас от скверны! И даруй нам доброту в душе. Отсеки своим серпом все Zлые (злые) помыслы наши. Мара. Марена. Морана. Отгони от нас Zло (зло). Верши небесное правосудие! Сатанизм падёт, человеческая добродетель победит! Диктатор Владимир Путин будет предан суду и вечному поZору (позору). #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 12. Лада – Богиня любви, семейных уз и душевной чистоты – против любой войны (в том числе и Российско-украинской войны)! Богиня Лада, как Богиня из царства Прави, несёт в себе свет и добро! Она дарует людям любовь. Она изгоняет ненависть, страх и злобу. Она наполняет людей благодатью своей. И люди забывают о своих злых помыслах и отдаются любви. Надо всего лишь принять благодать Богини Лады в своё сердце! #NoWar #24.02.2022. #StandWithUkraine

 13. Россияне сейчас одурманены великорусским шовинизмом. Это очень печально. Рашизм (русский фашизм) одурманил умы многих россиян. Но, хвала Богам, в России ещё остались люди, которые не поддались пагубному влиянию рашизма – русского фашизма. Таких людей в России очень мало, но эти люди есть. Объявив войну против всего цивилизованного мира, 24.ф идеология рашизма – русского фашизма – подписала сама себе смертный приговор. Рашизм близиться к своему закату, к своему месту в помойке истории.

 14. Izskatās, ka jazičnijs škoļņiks neatšķir Pareizticīgo baznīcu no Staļina-Putina čekas radītā baznīcas izstrādājuma.

  1. Tu laikam domā, ka pareizticīgo baznīca cara-tētiņa laikā bija baigā svētule. Pareizticīgo baznīca nekad nebija svētule līdzīgi kā Vatikāns un jebkādi citi Vatikāna vasaļi. Der zināt, pareizticīgi baznīca ir Vatikāna vasalis.

    1. Aivi, Tu runā kā īsts krievs. Tipiska kremlina atbilde!
     Kremļa trolli, nomierinies! Krievijas Federācija de iure ir jau zaudējusi. Tālāk sekos Krievijas Federācijas zaudējums de facto Krievijas-Ukrainas karā ar tālāko Krievijas Federācijas sabrukšanu. Ukrainas Republika uzvarēs, jo Slāvu Dievi ir Ukrainas Republikas pusē. Taisnība ir Ukrainas pusē.
     Šajā laikā var pasludināt pareizticīgo baznīcu un Maskavas patriarhātu par teroristisku organizāciju un konfiscēt šā kantora īpašumus mūsmājās. Dievturi būs priecīgi saņemt kompensācijas par ilgajiem netaisnību gadiem.

     1. Brīnums, ka tu vēl neesi frontē, bet tikai karo virtuāli un gatavojies kompensāciju saņemšanai…Uz papīra jau viss notiek viegli un ātri…Anonīmais gudriniek visos jautājumos, ko baidies klātienē padiskutēt?

      1. Kadiķīti, vai Tu zināji par tādu tiešsaites spēli ”Troņu spēles” (angliski: Game of Thrones)? Man ir hobijs šajā spēlē šad tad rakstīt savus pagāniskos komentārus par Ukrainu, Krievijas-Ukrainas karu un par dzīvi Krievijā kopumā. Teju vai katru komentāru pavada krievvalodīgo kurnēšana. Šie krievvalodīgie izsakās Tavā stilā.
       Kadiķīt, brauc uz Krieviju aizstāvēt savu caru Putleru! Ko Tu te dari Latvijā? Krievija atrodas aiz Latvijas-Krievijas robežas.

       1. Ak,tu troņu valdniek! Tik vien varonīgs , kā penterēt savas gudrības !tiešsaistes spēlē! Gandrīz vai līdzjūtība jāizsaka, ka neko nopietnāku un sakarīgāku nespēj atrast…Esi taču skolnieciņš, nu,jā gan…Bet pirms manis sūtīšanas uz Krieviju un bez argumentācijas ,pierādījumiem nosaukšanas par Putlera aizstāvi, satiksimies tepat- pie Tukuma robežas, tad arī parunāsimies par visām tavām interesējošajām tēmām, tad paskatīsimies, kas ir kas…

        1. Nu,ko klusē anonīmais pseidopatriot! Komentāros viegli piekarināt ienaidnieku birkas visiem, kas nesajūsminās par tavu teoretizēšanas seklo stilu, bet cita lieta jau būtu runāt aci pret aci, troņu valdniek! Pacentīsimies tevi dabūt rokā….

         1. youtu.be/g9weIM9sq8M РПЦ как оружие “русского мира”. Подробности. Марафон FreeДОМ Русская православная церковь стала настоящим оружием “русского мира”. Годами там оправдывают убийства и пытки российскими солдатами. Cмерть отдельного человека для РПЦ больше не трагедия, а лишь жертва на алтарь кровавой империи. Представители церкви системно и активно поддерживают войну РФ против Украины, легитимизируют вторжение войск и геноцид украинцев. Поэтому народные депутаты Украины предлагают ввести санкции против руководителя РПЦ патриарха Кирилла и еще троих ее представителей. Эту тему в прямом эфире марафона “FreeДОМ” на телеканале UA обсуждаем с религиоведом Игорем Козловским.

  1. Vai tev nepatiks, ja vairāk būs to diskutētāju?Tev taču patīk visvisādos anonīmajos komentāros sludināt savus penterus….Vislabākais veids būs klātienē, tad arī katru varēsi apsaukāt un birkas karināt….Priecāsimies par tikšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *