Aiziet pēc kaķa un saņem draudus ar ieroci

10. aprīlī ap 21.00 policija saņēma izsaukumu Tukumā. Zvanot uz policiju, kāds vīrietis skaidroju, kas esot devies pēc kaķa, bet dzīvokļa īpašnieks pret viņu pavērsis gāzes pistoli un draudējis to pielietot. Ierodoties norādītāja adresē, Valsts policijas amatpersonas konstatēja, ka 1945. gadā dzimušais dzīvokļa saimnieks ir 2,16 promiļu stiprā alkohola reibumā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process par gāzes ieroča izmantošanu esot alkohol reibumā, kas pārkāpējam var izmaksāt no 1000 līdz 2000 eiro, kā arī viņam būs aizliegts glabāt vai iegādāties ieroci no viena līdz trim gadiem. Ierocis un patronas izņemtas.

Policija

Laikā no 10. līdz 12. aprīlim Tukumā reģistrēti 36 notikumi, 29 pārkāpumi, to skaitā 11 par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu. Viens auto vadītājs ir sēdies pie stūres alkohola reibumā, kā arī viņam nebija likumīgā kārtā iegūtu autovadītāja tiesību. Līdz ar to – uzsākts kriminālprocess.

Pirms svētkiem – ceļa maliņā

  1. aprīlī ap 10.00 ceļa Tukums-Lazdas 7. kilometrā Valsts policijas amatpersonas konstatēja, ka nomalē guļ 1992. gadā dzimis vīrietis, kurš nespēja patstāvīgi pārvietoties. Tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process par atrašanos reibumā un cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī publiskā vietā. Par šādu pārkāpumu ir iespēja saņemt sodu līdz pat 350 eiro.

Ietriecas kokā un atstāj notikuma vietu 

  1. aprīlī 18.30 Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde saņēma informāciju, ka Irlavas pagastā kāda automašīna ir ietriekusies kokā un pēc sadursmes atrodas uz ceļa braucamās daļas. Ierodoties policijas pārstāvjiem, konstatēts, ka šobrīd vēl nenoskaidrotais «VW Passat» vadītājs bija atstājis notikuma vietu, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Uzsākti administratīvā pārkāpumu procesi – par negadījuma izraisīšanu un notikuma vietas atstāšanu. Savukārt uz ceļa atstātais auto nodots glabāšanai Valsts nodrošinājuma aģentūrai. Tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Piedzeras un izsauc policiju

  1. aprīlī ap 18.30 saņemts izsaukums uz kādu adresi Tukumā, kur 1952. gadā dzimis vīrietis ziņoja, ka viņam no virsdrēbēm nozagta nauda. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa divus vīriešus alkohola reibumā, to skaitā policijas izsaucēju, kurš īsti vairs neorientējās ne laikā, ne telpā. Tāpat netika gūts apstiprinājums tam, ka viņam būtu nozagta nauda. Līdz art to uzsākts administratīvā pārkāpuma process par policijas nepamatotu izsaukšanu, par ko var piemērot sodu, sākot no 35 līdz 140 eiro.

Sabojā elektrolīniju

  1. aprīlī 17.00 Tumes pagastā kāds 1973. gadā dzimis vīrietis, veicot mežistrādi, bojāja trīs elektrības līnijas stabu stiprinājumus. Par to informēti atbildīgie dienesti un sākts administratīvā pārkāpuma process par noteikumu neievērošanu aizsargjoslā.

Guļ uz ielas

  1. aprīlī ap 14.50 Tukumā, Dzelzceļa ielā, konstatēts, ka 1972. gadā dzimis vīrietis guļ uz ielas un nespēj ne piecelties, ne arī pārvietoties. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Lamājas iecirknī

  1. aprīlī ap 13.00 Tukumā, Brīvības laukumā, Rietumzemgales policijas iecirknī kāds 1991. gadā dzimis vīrietis traucēja likumsargu darbu – nedevās prom no iecirkņa telpām, lamājās, uzvedās agresīvi, spārdīja durvis. Par šādu pārkāpumu jeb nepakļaušanos amatpersonu likumīgajām prasībām var saņemt brīdinājumu vai arī naudas sodu līdz pat 700 eiro.

VUGD

  1. aprīlī Tukuma novadā, Tumes pagastā, dega meža zemsedze un jaunaudze 2600 m² platībā. Savukārt Rožu ielā, Tukumā, dega kūla 100 m² platībā. Dienu vēlāk, 12. aprīlī, neliels kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Kurzemes ielā, Tukumā, – dega pērnā zāle 20 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

  1. Tā arī nav saprotams, kāpēc kaķa īpašniekam vajadzēja līst dzērāja dzīvoklī.
    Izskatās, ka satikās divi līdzvērtīgi tukšpauri.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *