Novadā būs Biznesa forums

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Tukuma novada pašvaldību, Enefit un vīna darītavu «Mazburkas» organizē Biznesa forumu «Uzņēmumu finansējuma stratēģijas: no teorijas līdz praksei», 3. jūlijā 14.00.

Pilna pasākuma programma un reģistrācija pieejama šeit. https://ej.uz/LTRK-Kurzemes-biznesa-forums-Tukums-2024

LTRK Kurzemes Biznesa forums veltīts uzņēmumu finansējuma stratēģiju apskatei, saņemot padomus un vērtīgu informāciju un veicinot diskusiju par finansējuma piesaistes iespējām uzņēmumiem, it īpaši Tukuma novadā un Kurzemes apgabalā.

Pasākuma laikā ar vērtīgu informāciju dalīsies ievērojami nozares pārstāvji – Ieva Broka, Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācijas valdes locekle, Mārtiņš Bočkāns, Latvijas Finanšu nozares asociācijas pārstāvis, Aija Zītcere, Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta direktore, Tīna Lūse, Fintech Latvija asociācijas vadītāja, Ģirts Priede, SEB bankas Mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas apakšjomas vadītājs, Artūrs Silantjevs, West Kredit valdes loceklis un Elviss Strazdiņš, tehnoloģiju entuziasts, Jānis Bērtulsons , AS «Jaunpils Pienotava» valdes loceklis, kā arī citi eksperti un nozares pārstāvji.

Pasākuma otrajā daļā – diskusiju panelī paredzēta diskusija par finansējuma pieejamību un iespējām uzņēmumiem Kurzemes reģionā. Dalībnieki analizēs gan esošos finansēšanas veidus, piemēram, banku kredītus un valsts atbalsta programmas, gan arī alternatīvos finansējuma avotus, kas varētu būt nozīmīgi uzņēmējdarbības attīstībai Kurzemē. Tiks apspriesti gan uzņēmumu veiksmes faktori, gan arī izaicinājumi un šķēršļi, kas saistīti ar finansējuma piesaisti. Diskusijas gaitā dalībnieki sniegs praktiskus padomus un risinājumus, kā uzlabot finansējuma pieejamību un veicināt uzņēmējdarbības attīstību.

LTRK Kurzemes Biznesa forums ir bezmaksas un atvērts ikvienam interesentam, taču vietu skaits ir ierobežots! Lai nodrošinātu savu dalību pasākumā, aicinām reģistrēties laikus.

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *