«UgunsGrēkā» beidzot gaidāmas Elizabetes un Leona kāzas /FOTO/

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt! Latvijas skatītākā seriāla «UgunsGrēks» galveno varoņu – Leona un Elizabetes – kāzu dienas datums beidzot ir nolikts! Viesnīcu pārņems īsts svētku drudzis, jo tūlīt, tūlīt notiks tas, ko gaida visi Latvijas skatītāji.

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt! Latvijas skatītākā seriāla «UgunsGrēks» galveno varoņu – Leona un Elizabetes – kāzu dienas datums beidzot ir nolikts! Viesnīcu pārņems īsts svētku drudzis, jo tūlīt, tūlīt notiks tas, ko gaida visi Latvijas skatītāji. TV3 ielūdz ikvienu uz Elizabetes un Leona kāzām! Kļūstiet par «UgunsGrēka» skaistākā notikuma aculieciniekiem šīs sezonas noslēguma sērijā 20. jūnijā 20:20 kanālā TV3!

Gaidītākās kāzas ir klāt!

Jau 20. jūnijā notiks seriāla «UgunsGrēks» galveno varoņu – Elizabetes un Leona – laulību ceremonija Bīriņu pils lapenē! Īpašais un krāšņais notikums iepriecinās visus seriāla cienītājus, jo tie nepacietīgi vērojuši abu varoņu attiecības vairāk kā četras sezonas. Abu varoņu attiecības aizsākās 4. sezonā, kad Elizabete ieradās Pētersonu viesnīcā un kļuva par Leona meitas Ievas mājskolotāju. Līdz pat šai sezonai abu attiecības bija gan ērkšķiem caurvītas, gan rožlapiņām kaisītas. Teju visi seriāla varoņi parūpējās, lai viņu starpā netrūktu intrigas, kaislības, strīdi un šokējoši brīži.

Elizabetes lomas atveidotāja, tukumniece Maija Doveika atzīst: „Šajos gados kopā ar Leonu bija tik daudz kas izdzīvots, ka, stāvot Bīriņu pils lapenē, mācītāja priekšā, iestājās apjukums – vai esmu dzīvē vai seriālā!” Savukārt Leons jeb aktieris Ģirts Ķesteris piebilst: „Leons bija pelnījis būt laimīgs!”

Seriāla varoņi būs parūpējušies, lai kāzu diena 20. jūnijā būtu balta, skaista un pārsteigumiem bagāta. Visi Latvijas skatītāji varēs vērot, kā Elizabete greznā, baltā kleitā zem rokas savam tēvam, advokātam Jānis Ziemelim dosies pie altāra, kur viņu satraukts gaidīs Leons. Viņiem pa priekšu dosies Elizabetes dēliņš Augusts ar draudzeni Ritu. Un, protams, kā gan bez viesiem! Būs sapulcējušies visi seriāla varoņi – Mildiņa, Mieriņš, Signe un Olafs, arī Leona dvīņubrālis Fēlikss, kurš uz kāzām būs ieradies ar zilu aci. Diez, par ko viņš to izpelnīsies?! Viss atklāsies seriāla noslēguma sērijā!

Vērojiet gada gaidītākās kāzas seriālā «UgunsGrēks» jau 20. jūnijā 20:20 kanālā TV3!

Komentāri

 1. Laikam tiešām ko izjauks, bet kāpēc? Ģirts Ķesteris saka: ”Leonam bija jābūt laimīgam.”

  Un šī būs pēdējā sezona, vai tikai šīs sezonas noslēgums? UgunsGrēks vēl būs?

 2. huina…pirma sezona ugunsgrekam bija laba…bet tgd…visu laiku tikai viesnica..parak neticami…nu karoc ugunsgreks ir pedejais mesls sakat ko gribat,varejat jau uztaisit labak un ticamak…vnk serials ir tik paredzams…fui

 3. vai viss beigsies labi?Esmu so bridi gaidijusi ilgi.Ka Leons un elizabete bus beidzot kopa, ka virs un sieva!Vini bus Precejusies!

 4. UgunsGrēks vairs nebūs? šitā ir pēdējā sezona manā mūžāa, tas nav iespējams.

 5. Manuprāt tās kāzas izjauks Lūcija jo es to kaut kur lasīju bet neatceros kur bet tas ir varbūt

 6. Gribēju ļoti tikt uz Elizabetes un Leona kāzām,bet diemžēl ir tā sanācis ka mēs braucam ur prāmi uz ZVIEDRIJU un noteikti to nosvinēsim .
  Nēesmu palaidusi garām nevienu sēriju un sezonu.
  Un cerēšu kad būs arī 10 .sezona .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *