Tukuma apkārtnē sniegs apgrūtina braukšanu

Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Tukums. Autoceļš apledo, vietām sniegots. Brauktuvi tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Latvijas Valsts ceļi informē, ka galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem sniegs daudzviet apgrūtina braukšanu.

Daudzviet snieg, vietām putenis. Gaisa temperatūra no -1ºC līdz +2ºC.

Rīgas apkārtnē, kā arī Jelgavas, Bauskas, Valmieras un Ainažu virzienos braukšanas apstākļi ir apgrūtināti visa posma garumā. Snieg, vietām puteņo, autoceļi sniegoti, daudzviet veidojas apledojums. Brauktuves tīra un kaisa.

Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Tukums. Autoceļš apledo, vietām sniegots. Brauktuvi tīra un kaisa ar pretslīdes materiālu.

Liepājas virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Rīga-Annenieki. Autoceļš apledo, vietām sniegots. Brauktuves tīra un kaisa.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Nīcgale un posmā Jēkabpils-Varakļāni. Autoceļš apledo, vietām sniegots, brauktuvi tīra un kaisa ar pretapledojuma materiālu.

Siguldas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Vireši. Snieg un puteņo, autoceļš sniegots, vietām aizputinājumi, vietām apledo. Brauktuves tīra un kaisa.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Cēsu, Jēkabpils, Limbažu, Madonas, Ogres, Tukuma, Valkas un Valmieras apkaimēs. Autoceļi sniegoti, vietām aizputinājumi un apledo. Brauktuves tīra un kaisa.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā. Brauktuves sniegotas, vietām apledojušas. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi naktī gaidāmi nokrišņi slapja sniega veidā. Snigšanas laikā redzamība pasliktinās līdz 200 līdz 500 m un uz brauktuvēm veidosies apledojums, vietām arī sniega sanesumi. Braucot ziemas apstākļos, aicinām autovadītājiem izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. Atgādinām, ka ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *