Tukuma apkārtnē ceļi apledo un vietām sniegots; brauktuves tīra un kaisa

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši. Vietām braukšanu apgrūtina apledojuma veidošanās. Latgalē vietām neliels sniegs, gaisa temperatūra no -6ºC līdz -3ºC.

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši. Vietām braukšanu apgrūtina apledojuma veidošanās.

Latgalē vietām neliels sniegs, gaisa temperatūra no -6ºC līdz -3ºC.

Rīgas apkārtnē, Ventspils, Liepājas, Jelgavas, Bauskas, Siguldas un Ainažu virzienos ir apmierinoši braukšanas apstākļi. Autoceļi notīrīti un nokaisīti, brauktuves mitras.

Daugavpils virzienā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti posmā Daugavpils-Paternieki, posmā Jēkabpils-Terehova, posmā Grebņeva-Sproģi un uz Rēzeknes apvedceļa. Nedaudz snieg. Autoceļš vietām apledo, brauktuves kaisa.

Valmieras virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Strenči – Valka. Autoceļš vietām apledo, brauktuves tīra un kaisa.

Pa reģionālajiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Ogres, Aizkraukles, Rīgas, Kuldīgas, Saldus, Tukuma, Ventspils, Balvu, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes un Alūksnes apkārtnes, kurās autoceļš apledo un vietām sniegots, brauktuves tīra un kaisa.

Atgādinām, ka ziemas apstākļos īsā laika periodā var mainīties braukšanas apstākļi un aicinām autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un atcerēties, ka ceļu ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes ceļiem būtiski atšķiras.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *