commons.wikimedia.org

Proti sarīkot svētkus sev un citiem? Piesakies jaunam TV raidījumam

Šajā rudenī «TV3» plānots jauns raidījums, kura gaitā noskaidrosies Latvijas labākā svētku rīkotāja vārds. Nesteigsimies notikumiem pa priekšu! Iesākuma tiek aicināti pieteikties visi, kas tuvākajā nākotnē plāno rīkot svinību ballīti, kā arī tie, kuriem to sarīkošana iet no rokas.

Šajā rudenī «TV3» plānots jauns raidījums, kura gaitā noskaidrosies Latvijas labākā svētku rīkotāja vārds. Nesteigsimies notikumiem pa priekšu! Iesākuma tiek aicināti pieteikties visi, kas tuvākajā nākotnē plāno rīkot svinību ballīti, kā arī tie, kuriem to sarīkošana iet no rokas. Vēlieties piedalīties?! Piesakiet savu dalību jau tagad TV3 mājas lapā, un parādiet visai Latvijai, cik oriģinālas un neparastas ir idejas ballīšu noorganizēšanai!

Uzrīkojiet sev svētkus!

Jau rudenī TV3 skatītājiem daudz jauku, pozitīvu emociju un ideju atnesīs jauns svētku raidījums. Tāpēc, ja tuvākā vai tālākā nākotne plānojiet mājas svētkus, piemēram, dzimšanas dienu, bērnu ballīti, 50 gadu kāzu jubileju vecvecākiem, vecpuišu ballīti vai jebkādus citas tematikas svētkus, piesakieties! Kļūstiet par dalībnieku jaunajam «TV3» raidījumam, kurā Latvijas labākie ballīšu rīkotāji palīdzēs svētkus padarīt patiesi neaizmirstamus.

Ir kāds nosacījums – plānotajām svinībām ir jābūt svētkiem, kuru gaita jeb norise ir plānota mājās. Lai tie izdotos, jābūt paredzētam svētku budžetam un vīzijai, ko īsti vēlieties šajos svētkos izbaudīt un izjust. Pārējo palīdzēs realizēt labākie ballīšu organizatori kopā ar raidījuma atbalstītājiem.

Ballīte citiem!

Savukārt, ja esiet profesionāls ballīšu organizators, vēlieties pierādīt sevi un parādīt, ka spējiet sarīkot vislabākos svētkus, tad nekavējieties un piesakieties. Parādiet, kādām jābūt svinībām, no kurām viesi no pārsteiguma nespēs atgūties! Personīgus un arī uzņēmuma vārdā veidotus pieteikumus var aizpildīt TV3 mājas lapā.

Raidījumu veido producentu grupa «Brīvdienas», kas Latvijas skatītājiem labi zināma ar tādiem TV projektiem kā «Gandrīz ideālas vakariņas», «Gandrīz ideāls randiņš», «Saimnieks meklē sievu», «Ievas pārvērtības», «Tikai ar ielūgumiem» un citiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *