Pašiem sava estrāde!

Matkules pagasta ļaudīm šogad ielīgošana un vasaras Saulgriežu gaidīšana saistījās ar vēl vienu īpašu un sen gaidītu notikumu – estrādes atklāšanu.

Matkules pagasta ļaudīm šogad ielīgošana un vasaras Saulgriežu gaidīšana saistījās ar vēl vienu īpašu un sen gaidītu notikumu – estrādes atklāšanu.

Tās atrašanās vieta varbūt ir neierastāka un savdabīgāka nekā citviet ierasts. Proti, tā pieguļ kultūras nama ēkai. Tālab to varam dēvēt gan par brīvdabas skatuvi, gan estrādi – kā nu katram labpatīk. Galvenais – Matkules pagasta ļaudīm nu ir sava ilgi lolotā vasaras pasākumu norises vieta.
Ar pašvaldības finansējumu un komunālā uzņēmuma darbaspēku atpūtas vieta ir izbūvēta, bet par estrādei piegulošā laukuma asfaltēšanu rūpējās uzņēmums «Kandavas ceļi». Par to svētku vakarā visus ar estrādes ieceri un būvniecību saistītos sumināja pagasta kultūras dzīves vadītāja Inese Vanaga.
Ielīgojot Jāņus, sākotnēji Matkules amatierteātra dalībnieki visus aicinātāja uz pirmizrādi «Te nu mēs esam, ko?!» kultūras nama telpās, bet pēc tam deju kopa «Kamēr vari…» no Kabiles pirmā "iemēģināja" jauno estrādi. Turpinājumā mazā ballītē jaunatklātajā atpūtas vietā atpūsties varēja ikviens, kas vien to vēlējās. Skatītāju sēdvietas nav stacionāras, bet tās nodrošinās katram pasākumam atsevišķi. Tātad vasaras lustēm Matkulē – vārti ir vaļā, un kultūras dzīves vadītājai Inesei atliek vien īstenot savas radošās ieceres! Lai izdodas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *