happybabyclubs.com

Papildus dežūrārstiem bērnus konsultē arī tiešās pieejamības ķirurgs

Līdz šim ķirurga palīdzību pacienti varēja saņemt, iepriekš pierakstoties uz konsultāciju poliklīnikā vai akūtos gadījumos vēršoties neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā (NMPN)

Līdz šim ķirurga palīdzību pacienti varēja saņemt, iepriekš pierakstoties uz konsultāciju poliklīnikā vai akūtos gadījumos vēršoties neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā (NMPN). Lai uzlabotu NMPN darbu Bērnu slimnīcas novietnē Torņakalnā (Rīga, Vienības gatve 45), paralēli jau minētajiem palīdzības veidiem, pacientiem ir pieejams arī tiešās pieejamības ķirurgs.

Tā kā nereti pacientu vecāki ģimenes ārsta konsultācijas vietā izmanto Bērnu slimnīcas NMPN mediķus, lai saņemtu ķirurgus palīdzību, proti, veiktu brūču apstrādi un pārsiešanu, diegu izņemšanu u.c. manipulācijas, katru darbu dienu rindas kārtībā bērnus konsultēs tiešās pieejamības ķirurgs.

Lai saņemtu tiešās pieejamības ķirurga palīdzību, vecākiem jāvēršas Bērnu slimnīcas NMPN pie pacientu reģistratores. Vecāku ērtībai ķirurga darba laiki ieplānoti tā, lai trīs dienas nedēļā speciālists ir pieejams arī pēc 17.00.

Pirmdien 16.00-18.00;

Otrdien 16.30-18.30;

Trešdien 12.00-14.00;

Ceturtdien 9-00-12-00;

Piektdien 16.00-18.00.

Darba dienās pieejams arī bērnu ķirurgs konsultatīvajā poliklīnikā gan Torņakalna, gan Gaiļezera novietnēs, turklāt konsultācijai nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Pieteikties iespējams, zvanot pa tālruni 8866 vai sūtot informāciju (bērna vārds, uzvārds, speciālists, vēlamais pieņemšanas laiks un jūsu tālruņa numurs) uz e-pasta adresi poliklinika@bkus.lv. Konkrētu speciālistu darba laiki apskatāmi slimnīcas mājās lapā sadaļā «Poliklīnika».

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *