Palīdziet Deizijai!

Deizija ir suņu meitene labākajos gados. Viņai bijusi laba dzīve, laba saimniece. Sunenīte tika mīlēta, lutināta, bet…

Deizija ir suņu meitene labākajos gados. Viņai bijusi laba dzīve, laba saimniece. Sunenīte tika mīlēta, lutināta, bet…

Diemžēl arī labi suņu saimnieki nedzīvo saules mūžu. Deizijas labais cilvēks – saimniece – nomira. Sunīte palika viena. Mājas mantiniecei nezin kāpēc Deizija nepatika. Un… viņa vienkārši nedeva radībiņai ēst… Kaimiņi ieraudzīja, ka Deizija no bada pat streipuļo. Nevar vairs lāgā paiet… Bet kāda jautrule sunenīte savulaik bija! Lepna ar'. Negāja pie kaimiņiem diedelēt. Lūgt pajumti. Kaimiņi – tas ir tepat, Tumē, kur dzīvo arī Pārtikas un veterinārā dienesta darbiniece Daiga Slavinska. Viņa nokārtoja visu, kā likums to prasa, un Deiziju aizveda uz veterināro klīniku «SB Vet Serviss», kas atrodas «Krīvos». Sunīti aprūpē paņēma veterinārārste Sigita Bišofa.

Nu ir pagājusi nedēļa, kopš sunīte uzturas klīnikā. Ir atlabusi. Labie ļaudis, kuriem Deizija pateicīga par savas dzīvības glābšanu, nu grib sarūpēt viņai labu saimnieku. D. Slavinska un S. Bišofa arī turpmāk, kā jau labām krustmātēm piedienas, rūpētos par dzīvnieka veselību.

Deizija ir mīlīga, tīrīga. Prot arī uzriet, ja nepieciešams, lai saimnieku aizstāvētu. Viņa gribētu par saimnieci mīļu tantīti, onkulīti, kas varbūt ir vientuļš. Sunīte saprot labu cilvēku valodiņu. Viņa klausītos saimnieces stāstos un pamātu ar asti, ka visu sapratusi.

Deizija lūdz labos ļaudis zvanīt dakterei S. Bišofai pa tālruni 26453883, lai atbrauktu sunenīti apskatīt. Varbūt varēs ko sarunāt. Jā, un Deizija esot sterilizēta. Tāpēc visu savu suņa mūžu veltīšot tikai saimniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *