Nāc un atrodi darbu Vakanču gadatirgū Jelgavā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīt, 5. aprīlī, laikā no 10.00 līdz 16.00 aicina ikvienu darba meklētāju apmeklēt reģionālo Vakanču gadatirgu Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīt, 5. aprīlī, laikā no 10.00 līdz 16.00 aicina ikvienu darba meklētāju apmeklēt reģionālo Vakanču gadatirgu Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33. Uzņēmēji piedāvās vairāk nekā 130 brīvas darba vietas. Pirmo reģionālo Vakanču gadatirgu, kas notika 22. martā Cēsīs, apmeklēja ap 500 cilvēki.

NVA Pakalpojumu departamenta Darba tirgus nodaļas vadītāja Kristīne Pudāne: ”Piedaloties vakanču gadatirgos, darba devēji varēs prezentēt savu uzņēmumu un atrast piemērotus darbiniekus. Gadatirgus laikā būs iespēja ne tikai klātienē informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, bet arī veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem. Savukārt apmeklētāji pie Zemgales reģiona uzņēmējiem varēs noskaidrot vairāk par piedāvātajām vakancēm un darba pienākumiem, klātienē pārrunāt ar uzņēmējiem darba apstākļus un citus būtiskus nosacījumus, kā arī piedāvāt un atstāt darba devējam savu CV. Vienlaikus, gadatirgu apmeklētāji varēs uzzināt arī par darba un apmācību iespējām Latvijā un ārzemēs, rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem, NVA pakalpojumiem. Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja satikties un noslēgt darījumu abām pusēm – darba devējam un darba ņēmējam”.

Zemgales reģionā darbiniekus sezonas vai pastāvīgam darbam meklēs vairāk nekā 30 darba devēji, to vidū tādi uzņēmumi kā SIA «Dinex Latvia», SIA «Jelgavas Tipogrāfija», A/S «AMO PLANT», SIA «Uzars bruģēšana», SIA «Igate CBS», SIA «Gaļas pārstrādes uzņēmums «Nākotne»», maizes ceptuve SIA «Lāči» u. c. Arī piedāvāto darba vietu skaits jau pašreiz pārsniedz 130 vakances. Uzņēmumi Vakanču gadatirgū meklēs dažādu profesiju darbiniekus: montāžas darbu atslēdzniekus, elektroatslēdzniekus, transportlīdzekļu krāsotājus, apsardzes darbiniekus, laukstrādniekus, klientu konsultantus, konditorus, konditora palīgus, maizniekus, pasākumu organizatoru, palīgstrādniekus, auto iekrāvēja vadītājus, pārdevējus – kasierus, iesaiņotājus, krāvējus, kvalitātes inženieri (ar pieredzi), bruģēšanas meistarus u. c.

Tāpat stendā pie NVA darbiniekiem apmeklētāji varēs uzzināt par NVA sniegtajiem pakalpojumiem – par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem/darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt konsultācijas, kā meklēt darbu CV un vakanču datu bāzē – CV un vakanču portālā. Jāuzsver, ka NVA stendā interesenti varēs saņemt plašāku informāciju un konsultācijas par darba devēju pieteiktajām vakancēm no Zemgales reģiona (Jelgavas, Dobeles un Bauskas).

Kā liecina Vakanču gadatirgus Cēsīs pieredze, lielu apmeklētāju interesi ieguva NVA karjeras konsultācijas. Arī šoreiz būs iespējams iegūt noderīgu informāciju, kā sagatavot CV vai motivācijas vēstuli, būs iespēja veikt dažādus profesionālās piemērotības testus un izdrukāt rezultātu, kā arī saņemt ieteikumus un praktisku palīdzību, lai sagatavotos darba intervijai.

Vakanču gadatirgū piedalīsies arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti, kuri apmeklētājus informēs par nodarbinātības pakalpojumiem un darba iespējām Latvijā un Eiropas valstīs.

Savukārt 1. stāva Mazajā konferenču zāle, no 10.30 līdz 15.30 NVA, dažādas organizācijas, uzņēmēji un biedrības prezentēs savus pakalpojumus un labās prakses piemērus. Turpat būs pieejama informācija par uzņēmumu un uzņēmuma pakalpojumiem.

Aicinām plašsaziņas līdzekļus uz Vakanču gadatirgus oficiālo atklāšanu 5. aprīlī, 10.00. Pasākumu atklās NVA Jelgavas filiāles vadītāja A. Dietlava un Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra direktore S. Vīksna.

Atgādinām, ka NVA šogad uzsāk vakanču gadatirgu pasākumu īstenošanu visā Latvijā, lai reģionos piedāvātu aktuālās sezonālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās. Nākamais Vakanču gadatirgus notiks 10.aprīlī – Liepājā (Liepājas Latviešu biedrības namā), 17. aprīlī – Jūrmalā (Kauguru Kultūras namā), 1.maijā – Rēzeknē (Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā).

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *